Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Маверик или Фронтера ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Fanatic, така изглежда добре !
    Иначе пък за едно нещо страшно ме кефи фронтерата - за мен има супер външен вид /особено дългъта база/. Но това далеч не е толкова важно.

    П.С. Никой не ми казва какво е това ЛК ?!?

    Коментар


    • #17
      TLC - тойота ланд круизер
      Ама за тези пари - стари ветерани....
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        Според мен, ако не ти е пукнало, изчакай няколко месеца до 01.01.2007, и ще можеш да си купиш автомобил без да плащаш мито и ддс. Или поне можеш да ги добавиш към сумата и да вземеш нещо по-добро. Каквото и да избереш гледай да го вземеш от някоя южна страна(Италия, Испания), за де не е карана колата в сол!!!!!! И другото важно нещо - гледай да си вземеш кола правена в Япония а не Европейска. Всичко в Европа се прави съобразено с техните перфектни пътища. Пък ти си знаеш как е при нас, пък и избора и парите са си твои. А забравих, замисли се дали да е дизел или бензин. Според мен е важно! Поздрави
        ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от quadra
          TLC - тойота ланд круизер
          Ама за тези пари - стари ветерани....
          имаше една обява за Лендкрузър 60 - 4000сс дизел - 9900лв, като возия, проходимост и обем ще е по-добре, обаче е произведен 80 и някоя година и скоро ще има колекционерска стойност
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
            Първоначално публикуван от quadra
            TLC - тойота ланд круизер
            Ама за тези пари - стари ветерани....
            имаше една обява за Лендкрузър 60 - 4000сс дизел - 9900лв, като возия, проходимост и обем ще е по-добре, обаче е произведен 80 и някоя година и скоро ще има колекционерска стойност
            Е точно и аз това имах впредвид.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от D-MAX
              Според мен, ако не ти е пукнало, изчакай няколко месеца до 01.01.2007, и ще можеш да си купиш автомобил без да плащаш мито и ддс.
              това дали е сигурно а дали няма да сложат някоя солена екотакса или проверка на вредните емисии
              ако няма да се плаща НИЩО след 01.01.07, сега трябва направо да се закрият всички автокъщи и пазари за 8 месеца
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                Наблюдава се поскъпване обаче на автомобилите 2-ра ръка в Германия например...Много странно.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #23
                  И аз не съм сигурен, че ще се промени нещо след 01.01.07 г.
                  А тя моята е много интересна - три коли имам /едната е служебна де/ и от трите едната си я ползвам за по-тежки терени /пежо 405 комби правено за арабския пазар - подкартерна стоманена решетка, висока, здрава/. Много съм си доволен от нея, ама горката няма 4х4 и оня ден като бях за риба пак си затънах. Та сега ми е влязла тая муха в главата, но може и да го отложа за след 01.2007г., защото те тия пари да бяха само в едно направление, а то лято идва, други хобита и т.н.

                  Коментар


                  • #24
                    Пежо 504 Данжел е сериознен автомобил
                    Обаче е голям раритет.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Blue
                      ама горката няма 4х4 и оня ден като бях за риба пак си затънах. ...
                      хората тук си взимат 4х4 ДА закъсват, а не обратното
                      е, има един 99% сигурен вариант да НЕ закъсаш - караш само на 4х2 и като забуксуваш, включваш задна + 4х4 и беж да те няма!
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #26
                        Е 504 е за ценители !

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от Blue
                          Е 504 е за ценители !
                          504 Данжел пикап е сериозен 4Х4...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Форд Маверик или Фронтера ???

                            Първоначално публикуван от Blue
                            Изискванията които имам и които ме ограничават в избора са:
                            - цена до 8000 - 9000 лв
                            - да не е по-стар от 92 г
                            - дълга база, защото съм семеен и се сещата как е
                            - бензинов двигател
                            - и най-важното, няма да го ползвам за активен офроуд, но пък съм ловец и риболовец,
                            До тук все едно чета описание на Паджеро, ама ти си знаеш...

                            Коментар


                            • #29
                              Добре де, но паджеро с какъв бензинов двигател се предлага, че не се сещам ?!

                              Коментар


                              • #30
                                2.6, 4-цилиндров редови, 8 клапана
                                3.0, 6 цилиндров v-образен 12 клапана
                                3.0, 6 цилиндров v-образен 24 клапана
                                3.5, 6 цилиндров v-образен 24 клапана
                                Бензиновите модели са разпространявани и под името Монтеро и Райдър за хамериканците и под името Шогун за хангличаните

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X