Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся съвет за марка и модел 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търся съвет за марка и модел 4х4

    То при кой не трябва - качат ли се деца
    Под някоя кора на еспаса все ще събереш нещо
    На Крайслера знам че е правена от Rigid, при хондата не знам. Rigid доста се подвизават в сферата на по-нестандартните прахосмукачки, разни дето се носят на гръб и прочее, може да имат нещо полезно.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #47
      От: Търся съвет за марка и модел 4х4

      Ще видим, то няма и ток толкова откъде да се вземе.

      Коментар


      • #48
        От: Търся съвет за марка и модел 4х4

        Вградените прахосмукачки работят без ограничения ако работи двигателя и до 10 минути ако не работи. Не знам на какъв волтаж са, то пусто всички тия дебели коли при нас си имат и щепсел за 110 волта в багажника в луксозните версии. Моята е до 250 вата май в хюндая, което хич не ми се вижда достатъчно за читава прахосмукачка. Но и не разбирам от прахосмукачки.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #49
          От: Търся съвет за марка и модел 4х4

          Да добавя за тая Кия Седона/Карнивал - преди по-малко от два часа с удоволствие забелязах че масленият филтър е вътрешен елемент в кожух, изкаран над двигателя, и се сменя културно горе-долу с лекотата с която се сменя въздушният филтър (те не са и много далеч един от друг), смяната на масления се прави като се дръпне само пластмасовия капак над двигателя, който пък не е дори на скоби - само се дърпа и филтъра те гледа лъчезарно под капака.

          Това на Санта Фе-то де, което е със същия двигател като тая Кия. В щатски вариант. В Европа не знам тоя шестак дали го продават, гледам че немското санта фе дълга база идва само с дизел.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #50
            От: Търся съвет за марка и модел 4х4

            и на ix55 масления филтър е елемент и се намира под кората точно посредата /моторът е V6/...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #51
              От: До: Търся съвет за марка и модел 4х4

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Господин Маринов....

              5. Продължавам да твърдя, че не бих си купил Соренто....
              Колко категоричен съм бил... чак си завиждам.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X