Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Navara 2.5TD 133hp

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nissan Navara 2.5TD 133hp

    Здравейте колеги!Запалил съм се да взимам Nissan Navara 2.5TD 133hp дубъл кабина.Порових се в търсачката, но точно за тази разновидност нищо не намерих.Доколкото разбрах модела се произвежда от 2002 година до пускането на последния модел 2005(демек е предполседната).Допада ми като модел и се чудех дали някой ще може да сподели директни впечатления.Мотора как е, здравина на ходовата част, разход, често срещани проблеми и т.н.Благодаря на отзовалите се!
    Поздрави!
    Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

  • #2
    До: Nissan Navara 2.5TD 133hp

    Никой ли не се е сблъсквал с този модел???
    Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

    Коментар


    • #3
      До: Nissan Navara 2.5TD 133hp

      След доста ровене разбрах, че мотора дава някакъв фабричен дефект и става на салатка доста често и това поне за момента ме отказва от возилото!
      Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

      Коментар


      • #4
        До: Nissan Navara 2.5TD 133hp

        Сега видях питането. Имам такава Навара на 200 000 км. Мотора наистина е правен защото не издаржа без масло. Сменено е едно бутало и му наляха масло. Двигателя е шумен но реботлив. Наварата се кара като лека кола но има голям радиус на завой.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #5
          До: Nissan Navara 2.5TD 133hp

          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
          Сега видях питането. Имам такава Навара на 200 000 км. Мотора наистина е правен защото не издаржа без масло. Сменено е едно бутало и му наляха масло. Двигателя е шумен но реботлив. Наварата се кара като лека кола но има голям радиус на завой.
          Ами колега, то и аз вече съм горд собственик на такова возило...на 3 годинки е и на 60000км...пък ще видим как е...
          Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

          Коментар


          • #6
            До: Nissan Navara 2.5TD 133hp

            Да ти е честита. Много е готина нали?
            Ако ще слагш простотий по нея имам някакъв идиотски пласмасов грил ли е, ролбар ли е? Слада се на легена. Оригинален. Изглежда добре ама иначе само пречи. Аз го разкарах за да си сложа капак.
            Цена 1лв
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #7
              До: Nissan Navara 2.5TD 133hp

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              Да ти е честита. Много е готина нали?
              Ако ще слагш простотий по нея имам някакъв идиотски пласмасов грил ли е, ролбар ли е? Слада се на легена. Оригинален. Изглежда добре ама иначе само пречи. Аз го разкарах за да си сложа капак.
              Цена 1лв
              И аз си търся капак...от къде ще мога да се сдобия с такова нещо и няква ориентировъчна цена да дадеш...Може да ги срещем някой ден да споделиш болежките.
              Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

              Коментар


              • #8
                До: Nissan Navara 2.5TD 133hp

                Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
                И аз си търся капак...от къде ще мога да се сдобия с такова нещо и няква ориентировъчна цена да дадеш...Може да ги срещем някой ден да споделиш болежките.
                Аз търсих и само цени от 1000лв нагоре чувах за разни боклуци. За читав искат над 5000. Направих си сам за 300лв. от алуминиев рифел. Стана много здрав. Ако имаш път за Пловдив ще ти го покажа. Аз за сега болежки нямам.
                Поздрави.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #9
                  До: Nissan Navara 2.5TD 133hp

                  Здравей колега и аз си закупих Нисан Навара д22 2000г.2,5тди да ти кажа откровенно много съм доволен от машината.Разхода е приличен возията съшто мотора направо мърка под капака .Забавих да напиша ,че е 4врати идеална е за работа и оффроуд разходки.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #10
                    До: Nissan Navara 2.5TD 133hp

                    А ми да ти е честита

                    Коментар


                    • #11
                      До: Nissan Navara 2.5TD 133hp

                      Първоначално публикуван от nachko74 Преглед на мнение
                      Здравей колега и аз си закупих Нисан Навара д22 2000г.2,5тди да ти кажа откровенно много съм доволен от машината.Разхода е приличен возията съшто мотора направо мърка под капака .Забавих да напиша ,че е 4врати идеална е за работа и оффроуд разходки.
                      И Насе , търси хъб. Може да питаш какъв точно е като модела. И направи една тема какви жипки има в Кипър

                      FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                      BJ42 04 1982
                      FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                      LZ 2 BHB

                      Коментар


                      • #12
                        От: Nissan Navara 2.5TD 133hp

                        как се сменят агренажните вериги и зъбните колела на нисан-навара d-22

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X