Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръководство или техническа литература

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ръководство или техническа литература

    Трябва ми ръководство не как се разглобява фронтерата а тази с допуските,кое колко мм луфт трябва да има.Трябва ми спешно така че помагаите







    Поздрави

  • #2
    До: Ръководство или техническа литература

    Никой ли не знае откъде да се сдобия с това?майсторите ми отказват да пипнат джипа без да намеря такова нещо,за лека кола да ама за джипа не искат и с право,някъде из руските офроудъри дали ще може да се намери?
    Благодаря на отзовалите се





    Поздрави

    Коментар


    • #3
      До: Ръководство или техническа литература

      Aз не съм срещал. По-добре кажи какво точно ти трябва и може Лозан или някой който знае да ти каже.
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        До: Ръководство или техническа литература

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        Aз не съм срещал. По-добре кажи какво точно ти трябва и може Лозан или някой който знае да ти каже.
        Ако е по двигателя - в систематизираната информация ти лично си качил руския манюъл . Там има данни за ремонта. Иначе по ходовата част си е направо know how на фирмата Opel .Ровил съм ( без успех) доста. Дори братята руснаци нищо нямат кракнато по въпроса... Та наистина при Лозан май ...
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #5
          До: Ръководство или техническа литература

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Ако е по двигателя - в систематизираната информация ти лично си качил руския манюъл . Там има данни за ремонта. Иначе по ходовата част си е направо know how на фирмата Opel .Ровил съм ( без успех) доста. Дори братята руснаци нищо нямат кракнато по въпроса... Та наистина при Лозан май ...
          Аз знам какво му трябва затова казвам че не съм срещал. Иначе луфтове по клапани и допуски по мотора знам че има. Но си мисля, че той иска луфтовете на полуоските и на лагерите на главините. Някак си предчувствувам че е това.
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            До: Ръководство или техническа литература

            Да това е
            ама вече смених лагерите на главината с SKF-138 лв, комплекта с семерината,та семерината пропуснала вода и там на "големият" лагер този от страната към двигателя и го хванала ръждата и така,олекнах с 140 лв за една семерина
            ето и данните на семерината-59/75/10 свалена от главината в ремонтният комплект семерината е 58/75/9,ама стана.размера на малкият лагер е HR 32008,на големият не свалих размера но си го пазя,та идеята е че има и по размер търсих семерина ама няма,лагери да,ама семерина невзех целият комлект,ще видя колко ще изкарат,а и големият лагер е някакъв японски,а малкият SKF
            Значи книга с допуски няма така ли?да не са военна таина тези фронтери бе да ги е...........


            Поздрави
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Ръководство или техническа литература

              A иглените как са? разгледа ли ги твоя майстор?
              no signature no problems

              Коментар


              • #8
                До: Ръководство или техническа литература

                Да погледна всичко е наред,казвате да се отказвам да търся такова ръководство,само не ми е ясно как лагер ще се скапе,ще мине 140 км и няма да е заминал изцяло,не е изхвърлил греста,а само стържи,което не е нормално за лагер,и не винаги ще стържи?





                Поздрави

                Коментар


                • #9
                  До: Ръководство или техническа литература

                  Браво на колегата "kograman" за успеха и стига вече с проблемите...пожелавам му дебел сняг да гази и много снимки да пуска!...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X