Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ 3163 (Патриот) ПОМОГНЕТЕ !!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    има ли "официална" статистика колко Патриота са продадени до момента?

    Защото от една бройка трудно може да се прецени друго освен дизайна...

    Ловът условно е два вида - в единия случай си ловуваш в района на собствената дружинка и ако си държиш "джипа" в района и най-разнебитената уазка ще ти свърши работа за 10-20км черен път /дори и без регистрация/...
    Ако обаче, се вдигнеш от София да гостуваш някъде из Лудогорието /например/ ще ти трябва нещо като патриота - да се движи прилично по шосе/магистрала, но да не се излага и по черните пътища...
    Съдейки по Мусото, явно имаш намерение да ползваш джипа не само за лов... а като втора кола... Като избираш, пробвай и алтернативите /например Тойота Лендкрузър модел 95 или Нисан Патрол - "японци" на 8-9 години/, защото всеки 4х4 си има кусури и Патриота даже...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      Пак дискусията заби във философска посока.
      Въпроса беше ставали Патриота за гората или не става.
      Според мен става. Ако човек попрежали добрата му външност и хубавата боя става. Все пак е с почти същата ходова част като Хънтъра. Но е наистина много по-конфортен.
      Моето мнение е че Патриота е много добър компромис между проходимост и конфорт и цена. Може би най-доброто.
      А доколкото до климатика, в момента в магазина във Варна има един който е с фабрично монтиран климатик.
      Но една важна забележка. Колкото и да са успели руснаците да подобрят трудовата дисциплина, все пак е руска сглобка и Патриота също понякога страда от детски болести. Който е купувал Уаз от магазина знае.
      А доколкото до смокинга Нищо не пречи да слезеш от кален УАЗ със сако и вратовръзка.
      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
      NULLA TENACI INVIA EST VIA

      Коментар


      • #18
        Да, скоро ми се случи. Реакцията на публиката е ... ъъъ ... Бе кво да си кривя душата - не е истина къв кеф))))))))) Калният УАЗ като пенис енларджър сигурно е върха в пенисостроенето))))))

        Коментар


        • #19
          Re: УАЗ 3163 (Патриот) ПОМОГНЕТЕ !!!

          Хора стига сте се карали бре.За да добие представа човека от джипа спорет мен самия Алекс Марков трябва да си каже мнението за Патриота.А не "аз съм карал веднъж"!Човека си го купи кара си го за удоволствие и ако каже че е доволен браво.Но не се карайте кой е по прав и по-по-най!
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #20
            Съдейки по Мусото, явно имаш намерение да ползваш джипа не само за лов... а като втора кола... Като избираш, пробвай и алтернативите /например Тойота Лендкрузър модел 95 или Нисан Патрол - "японци" на 8-9 години/, защото всеки 4х4 си има кусури и Патриота даже...
            Ето това е добър съвет. На Патриота реалната конкуренция са му машини от рода на Nissan Patrol на около 5-6 години...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #21
              Като зависим и свързан с марката УАЗ. Споделям свое персонално мнение:

              Бих предложил следните варианти за размисъл:

              1. Лов на какви разстояния ще ходя на лов от мястото на местоживеене.
              Ако е в рамките на 50 до 100 км. бих си закупил УАЗ-31519-037.
              Разликата в парите мога да ги похарча за подобрения по машината -
              примери във форума много.
              2. Колата само за лов ли ще се ползва ? - примерно да пътувам зимата на ски,до вила с лош участък от пътя до нея /6 до 30 км./,строителен обект, по прословутите дупки на София.
              Тука избора според мен може да е УАЗ-Hunter,УАЗ-Патриот класик.
              3. Ще возя ли семейството си и от време на време ще ходя на лов / несъвместими понятие ако в колата се качват един билюк ловджии /.Да не се засягат ловджиите - но ?, като се качат и отидат на един лов бая чистене ще пада след това.
              Но все пак отговор - УАЗ-Патриот комфорт,лимитед.
              4. Региона на лов е също важен за избора. Не съм ловджия но мисля,че има различни видове лов.

              и така може да се продължава до безкрай.

              ОТГОВОР ДОБЪР Е

              Стига да си го купи човек с мерак и с положително мислене.
              Пример във форума има.

              P.S. Ако ще ходи човек на лов сам може да си купи и лека кола - например ВАЗ-21214 - / това на майтап /. Според мен е вариант.
              По нататък може да посегне и към други марки.
              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар


              • #22
                Ходих, гледах.
                И чесно казано ми хареса.

                Но... само едно нещо не вдянах защо са го направили така !?!

                Разглеждам си го аз Патриота и гледам от дясната страна дупка за наливане на бензин. Отивам от лявата страна и там още една. .

                Като питах ми беше отговорено че има два резорвара.

                Какъв им е смисъла ?!?!


                Тези които ги продават в Варна са с климатик, но монтиран допълнително от някаква руска фирма занимаваща се с тунинговане на Уаз-ките.

                Коментар


                • #23
                  )) Когато някой камък пробие единият веднага ще разбереш.
                  Наследство от истинските УАЗове. Там са си два, като гръмнат единия да се измъква на другия. Превключват се с кранче. А в патриота инжекторът пие само от левия, а пък той постоянно се допълва от десния през една струйна помпа, която работи от обратния бензин.
                  Хубаво е да имаш два резервоара.

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Стефан
                    ...
                    Хубаво е да имаш два резервоара.
                    Особено когато зареждаш

                    Коментар


                    • #25
                      Направо си представям как спираш по средата между двете колонки на бензиностанцията и слагаш по един маркуч от всяка! Cool, казано на нашенски...

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от Краси К
                        Направо си представям как спираш по средата между двете колонки на бензиностанцията и слагаш по един маркуч от всяка! Cool, казано на нашенски...
                        Не си представяй повече - Виж:

                        Коментар


                        • #27
                          Да! Джиповете на белите хора се зареждат така!

                          Коментар


                          • #28
                            Зареждане


                            Така зареждаме ние с Уазките



                            http://htftp.offroad-bulgaria.com/pu...5/IMG_2185.jpg
                            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                            NULLA TENACI INVIA EST VIA

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от Tisho
                              Ходих, гледах.
                              И чесно казано ми хареса.

                              Но... само едно нещо не вдянах защо са го направили така !?!

                              Разглеждам си го аз Патриота и гледам от дясната страна дупка за наливане на бензин. Отивам от лявата страна и там още една. .

                              Като питах ми беше отговорено че има два резорвара.

                              Какъв им е смисъла ?!?!


                              Тези които ги продават в Варна са с климатик, но монтиран допълнително от някаква руска фирма занимаваща се с тунинговане на Уаз-ките.
                              Когато аз говорих с Карбон ми казаха че мога да си я поръчам с климатик срешту 2000лв.
                              но добавиха че климатикът се монтира в средата между двете седалки на мястото на жабката, и че дужа отделно от парното на пред към скоростният лост и на зад към задната седалка,но това не е единственият недостатък .Има и друго тече конденз вътре в купето.
                              LZ1HKW
                              Реглаж на преден и заден мост
                              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                              Коментар


                              • #30
                                Това за конденза не сме се разбрали навярно правилно.
                                А иначе единия от вариантите койте се прави в Русия е точно такъв между две седалки.
                                only 4 x 4,sim AWD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X