Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

    Здравейте колеги!

    Помолиха ме да издиря дръжка за вратата на Фероза.Счупена е на задната врата.
    Въпроса ми е дали може да стане от предните врати или да търся само за задната?И като се купува такава има ли някаква особенност/механизма за отварянето с нея ли върви/??
    Става ли от друг модел Дайхатцу?

    Както разбрахте от въпросите ми не съм я виждал тая кола.Само знам че модела и е 89г. и има климатик.

    Ако някой предлага или знае каде може да се намери дръжка моля да сподели.

    Скайп: plam_ko
    ICQ: 192782442



    Поздрави !!!
    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

  • #2
    До: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

    Отваряш Мовиле Бг.Първите обяви за Фероза,са за автомобили на части.Виж и обявите във форума,май,преди време се продаваше една на части.
    Успех
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

      И все пак отново да запитам дръжките от страничните врати ще станат ли за задната ?
      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

        Споко, брато ......
        Моята, задна не се отваря от 2 (две) години ....
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

          Аз мисля че дръжкише на вратите са еднакви

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

            Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
            И все пак отново да запитам дръжките от страничните врати ще станат ли за задната ?
            Колега от предна дясна врата дръжката става за задната врата еднакви са
            Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
            тел. 0898327627
            Радослав

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

              Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
              Колега от предна дясна врата дръжката става за задната врата еднакви са
              Така е но от предна лява не става за задната.
              Само дръжката се продава
              Нова преди около година я купих за 27лв мисля.
              Поздрави

              Коментар


              • #8
                От: До: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

                Колеги трябва ми дръжка за дясна врата(шофьорската). Някой ако може да помогне, ще съм много благодарен. Става въпрос само за пласмасата.
                [FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Black][SIZE=4]Най-трудната борба е борбата със себе си, най-сладката победа е да пребориш себе си!![/SIZE][/COLOR][/B][/FONT]

                Коментар


                • #9
                  От: До: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

                  На Ферозата дръжктие са различни. Шофьорската врата е уникална. Огледална е на другите две. На дясаната и на задната са еднакви.

                  От донора имам останали здрави двете еднакви за задната и за дясната врата.
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

                    Ама че съм тъп, написал съм за дясна врата, чак сега виждам, за което се извинявам. Та, трябва ми дръжка за лявата (шофьорската) врата. Аз знам, че тя е огледална на другите и затова търся точно за нея. Моята е била счупена и след това е лепена и сега отново се счупи и вече не подлежи на лепене, затова ми трябва друга. И също така ми трябват долните стопове и мигачите на предната броня, но не са належащи. Някой ако знае нещо да свирка...
                    [FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Black][SIZE=4]Най-трудната борба е борбата със себе си, най-сладката победа е да пребориш себе си!![/SIZE][/COLOR][/B][/FONT]

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

                      Лоша работа и аз съм в същото положение, намерих 3 Ферози в Варна и нямаха нито една дръжка. Дали има вариант за нова?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

                        Разпитах натук-натам и най-ниската цена беше 65 лв. При тази цена, предпочитам да си отварам вратата от другата страна ... Иначе попринцип си мисля дали няма да може да се замести с друга от друг по-масов автомобил, но засега не мога да намеря подобен механизъм или поне близък. Някой ако има идея да казва..
                        [FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Black][SIZE=4]Най-трудната борба е борбата със себе си, най-сладката победа е да пребориш себе си!![/SIZE][/COLOR][/B][/FONT]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

                          Аз взех на Ванката Горчев шофьорската дръжка, след като близо година карах без такава.
                          И на мен ми бяха обявили цена в една морга около 50-60 лева!!!
                          Тръгнах си развеселен, но до ден днешен ме е яд че вместо това не ги псувах 20 минути.
                          Георги Тонев

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

                            ако не бързате - даставката отне около месец от Индонезия:

                            http://www.ebay.ca/itm/272035070432

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за дръжките на вратите на Фероза

                              Днес успях да счупя дръжката на едно фери на един приятел.Изобщо не беше трудно.Та сега ми се налага да търся нова или втора употреба.Намерих на едно място,ама ми обявиха цена като за цяла жибка.То дръжките на ферито са си консуматив,ама до сега не съм се сблъсквал с това.И интернет мълчи по въпроса.Ако някой знае къде мога да намеря дръжка ще съм много благодарен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X