Обява

Свий
Няма добавени обяви.

нова придобивка:

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • нова придобивка:

    Хей колеги здравей те, живея в с.Кладница там е прекрасна природа и много терени за (OFFRoad) . Реших и аз да се похваля с моят малък звяр.От скоро го имам някъде близо от два месеца, имаше малко работа по него тук там някоя дупка, нови амортисьори отпред сложихме от Лада нива. Някои може ли да каже дали не съм сгрешил, но старите бяха два различни явно стария собственик е слагал какво му падне . По натам искам да го дигна малко, някой ако има съвети да казва ще съм много благодарен.
    Успех на всички колеги.....!!
    ето малко снимки на звяра!!!!
    Прикачени файлове
    [COLOR=#000000]не е важна скоростта, а е важно да стигнеш навреме!!!:wink:
    [/COLOR]

  • #2
    До: нова придобивка:

    Честита придобивка! много безаварийни километри да те радва!

    може да се дигне и малко и много, има доста теми за това. а за конкретните въпроси, ще дойдат самураите и ще отговарят
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      До: нова придобивка:

      честито и да те радва


      еи да неработиш крадец , каква е тази стълба одгоре на джипа
      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

      Коментар


      • #4
        До: нова придобивка:

        честито
        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

        Коментар


        • #5
          До: нова придобивка:

          Добре дошъл, колега. Със здраве да си го караш. Прегледай темите в подфорум Сузуки и ако не откриеш там отговори на въпросите си, питай смело. Успех.

          Коментар


          • #6
            До: нова придобивка:

            Браво колега ,честито
            SUZUKI SAMURAI 1.3 16V
            SUZUKI JIMNY 1.3 16V
            JEEP WRANGLER 2.5
            JEEP CJ 7 2.5

            Коментар


            • #7
              До: нова придобивка:

              Ами да ти е честита придобивката и с много здраве да си я караш .
              Желая ти много безаварийни километри .
              Поздрави.

              Коментар


              • #8
                До: нова придобивка:

                и от мен честито )) да не би да си нещо кат кабелджия ?))
                понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                ********************************
                JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                Honda Shadow VLX 600 - 1999
                FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                Влади

                Коментар


                • #9
                  До: нова придобивка:

                  Честито колега, хубава машинка

                  Коментар


                  • #10
                    До: нова придобивка:

                    да колега кабелджия съм малко инетрнет доставчик
                    благодаря за пожеланията. А и на далавера си го взех.
                    [COLOR=#000000]не е важна скоростта, а е важно да стигнеш навреме!!!:wink:
                    [/COLOR]

                    Коментар


                    • #11
                      До: нова придобивка:

                      Добре дошъл в клуба колега
                      Честито и много да го слушаш
                      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                      Коментар


                      • #12
                        До: нова придобивка:

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        Честита придобивка! много безаварийни километри да те радва!

                        може да се дигне и малко и много, има доста теми за това. а за конкретните въпроси, ще дойдат самураите и ще отговарят
                        Шефче днес четох много как да го повдигна ма никои не пише конкретно какво се е получило после има ли проблеми или не .Аз искам да се дигне не повече от (10 най - много 15см. ), четох за местенето на ресорите отгоре върху моста ма после един колега беше написал че има опасност да се извади поуоска или нещо друго да се прецака. Моля нека някои да каже изпитан метод и тестван дали това е най лесния метод или само да ги шпренговам, и колко да ги натиснат на валовете за да се получи височина 10-15см. Благодаря ви предварително, Поздрави и у спех на колегите дето се борят за пожара с високо проходимите машини.
                        [COLOR=#000000]не е важна скоростта, а е важно да стигнеш навреме!!!:wink:
                        [/COLOR]

                        Коментар


                        • #13
                          До: нова придобивка:

                          Първоначално публикуван от antonio_83 Преглед на мнение
                          Шефче днес четох много как да го повдигна ма никои не пише конкретно какво се е получило после има ли проблеми или не .Аз искам да се дигне не повече от (10 най - много 15см. ), четох за местенето на ресорите отгоре върху моста ма после един колега беше написал че има опасност да се извади поуоска или нещо друго да се прецака. Моля нека някои да каже изпитан метод и тестван дали това е най лесния метод или само да ги шпренговам, и колко да ги натиснат на валовете за да се получи височина 10-15см. Благодаря ви предварително, Поздрави и у спех на колегите дето се борят за пожара с високо проходимите машини.
                          ) твоят човек е ВОИД (а и не само тои де) купуваш тампони от () немско возило и нещо друго си , и каквото ти каже тва правиш )) за проблемите които както казваш дали ще имаш : Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели
                          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                          ********************************
                          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                          Honda Shadow VLX 600 - 1999
                          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                          Влади

                          Коментар


                          • #14
                            До: нова придобивка:

                            Първоначално публикуван от antonio_83 Преглед на мнение
                            Шефче днес четох много как да го повдигна ма никои не пише конкретно какво се е получило после има ли проблеми или не .Аз искам да се дигне не повече от (10 най - много 15см. ), четох за местенето на ресорите отгоре върху моста ма после един колега беше написал че има опасност да се извади поуоска или нещо друго да се прецака. Моля нека някои да каже изпитан метод и тестван дали това е най лесния метод или само да ги шпренговам, и колко да ги натиснат на валовете за да се получи височина 10-15см. Благодаря ви предварително, Поздрави и у спех на колегите дето се борят за пожара с високо проходимите машини.
                            полуоските нямат нищо общо с повдигането,може би става въпрос за карданите
                            на сушата и град помага

                            Коментар


                            • #15
                              До: нова придобивка:

                              Честито и от мен да те дариава само с удоволствие и положителни емоции

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X