Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa Fe - и ДА и НЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Santa Fe - и ДА и НЕ

    вече съм собственик на санта фе 2.2 2006 г. 150 к.с. автомат и още на първия ден се случи да не иска да запали, светна чека, при което, ходих на диагностика и ми казаха, че е датчик на коляновия вал и така още не съм я обслужил и трябва и друго да купувам, но дано е само това. Някой може ли да ми каже от къде да си изтегля ръководство за експлоатация?

    Коментар


    • От: Santa Fe - и ДА и НЕ

      Първоначално публикуван от a.aleksandrov Преглед на мнение
      Някой може ли да ми каже от къде да си изтегля ръководство за експлоатация?
      В раздела има систематизирана информация http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=26883
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • От: Santa Fe - и ДА и НЕ

        Грешка колянов вал дава и при проблем с дюзи. Както и регулатор високо налягане. С каква диагностика я гледахте

        Коментар


        • От: Santa Fe - и ДА и НЕ

          Диагностиката я правих в сервиз, който се води официален представител на КИА, Хюндай и Ман в Плевен. Не мога да кажа как точно са правили диагностиката, защото аз през това време бях в офиса на сервиза. На края ми дадоха разпечатка, в която са записани грешки
          Р1661-Cruise Control Indicator Lamp-Malfunktion
          P0335 - Сензор позиция колянов вал "А" верига
          Това за дюзите ме притесни, не знам дали има връзка, но сутрин при първото палене има 3-4 секунди едно претрисяне и след това заработва равномерно, иначе не пуши.

          Коментар


          • От: Santa Fe - и ДА и НЕ

            И как точно да се сдобия с достъп до свещената тема?

            Коментар


            • От: Santa Fe - и ДА и НЕ

              Първоначално публикуван от Ashaman8 Преглед на мнение
              И как точно да се сдобия с достъп до свещената тема?
              Пробвай така http://jdmfsm.info/Auto/Other/Hyundai/SantaFe/
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • От: Santa Fe - и ДА и НЕ

                Благодаря!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X