Обява

Свий
Няма добавени обяви.

май и мен ме хвана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • май и мен ме хвана

    Здраеите пичове,
    един небивал мерак ме е обзел и аз да се сдобия с подобно четиригумно съоръжение, като suzuki samurai.Изпитвам известно затруднение и бих желал да ви помоля за съдействие!
    Възможно ли е да се сдобия с нещо подобно нацена 2-3 л.в година от 95 нататък, или ще си губя времето по огледи.Благодаря предварително.
    П.П. Не държа да е в движение-предпочитам с блокирал мотор....иска ми се да не е с изгнила рама.

  • #2
    До: май и мен ме хвана

    здрасти..който търси-намира,са казали...малко повечко друса,ама....лесно се модифицира и тои като витарата....ама ръждата......успех в начинанието..ама маи трябва да приготвиш към 4 000,и още 2 за ремонти поне....

    Коментар


    • #3
      До: май и мен ме хвана

      Привет!
      Ха добре дошъл в лудницата...
      Повярвай ми приятелю, че не си сбъркал...
      Самика е едно страхотно Жипче...
      Бих казал даже...малък оф-роуд звяр
      Прочети малко из раздела на Сузуки и ще намериш много теми за Самурай...
      Успех!
      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
      .................................................................................................
      Е. Абу

      Коментар


      • #4
        До: май и мен ме хвана

        И аз се зарибих от този форум от тук от там и след няколко месецс ми докараха от германия за 4000 лева самурай 91 година с изгнили вежди и прагове за които дадох 500 лева иначе шасито и двигателя са шест
        ама че се вдига лесно не съм много сигурен (аз не съм намерил варянт до сега)
        иначе за обикновенен джип(без никакви модификации) върви много
        ам за 95 година триабва да се бръкнеш поне с 6000

        Коментар


        • #5
          До: май и мен ме хвана

          Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
          Здраеите пичове,
          един небивал мерак ме е обзел и аз да се сдобия с подобно четиригумно съоръжение, като suzuki samurai.Изпитвам известно затруднение и бих желал да ви помоля за съдействие!
          Възможно ли е да се сдобия с нещо подобно нацена 2-3 л.в година от 95 нататък, или ще си губя времето по огледи.Благодаря предварително.
          П.П. Не държа да е в движение-предпочитам с блокирал мотор....иска ми се да не е с изгнила рама.
          Витарата е много добра и с доказани качества, Самурая е според спецификациите в САЩ малък съдеход, коментара е излишен.
          sigpic

          Коментар


          • #6
            До: май и мен ме хвана

            колега за 95 -96 година се бръкни поне с 6000-7000 те вече са с окачване на jimi 1.3 mono i

            Коментар


            • #7
              До: май и мен ме хвана

              Днес ще ходя да огледам един 410 с лебедка за приемлива цена, но подозирам че ще е в неприемливо състояние.....С лебедка не се ходи до магазина.А и цената е като за "продавам лебедка".

              Коментар


              • #8
                До: май и мен ме хвана

                Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
                Днес ще ходя да огледам един 410 с лебедка за приемлива цена, но подозирам че ще е в неприемливо състояние.....С лебедка не се ходи до магазина.А и цената е като за "продавам лебедка".
                А този 410 дали щее след 95 нататък -- или поточно лебедкатаму може дае след тази година.
                boko
                Jeeep---KIA
                https://www.facebook.com/autoboko/

                Коментар


                • #9
                  До: май и мен ме хвана

                  Явно е невъзмойно - годинката да е тая..Дартанянчо , но кво пък.

                  Коментар


                  • #10
                    До: май и мен ме хвана

                    Май видях подобна обява вав Варна ??
                    Николай
                    VITARA 1.6, 93 къса кабр
                    КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                    Коментар


                    • #11
                      До: май и мен ме хвана

                      Остра липса на читави самураи в БГ.Само таралясници прогнили колкото си щеш, или за суми за които се предполага да са или с 5-8 годинипо-млади, или в доста по-добро състояние, или в по-висок клас.Мъка.....

                      Коментар


                      • #12
                        До: май и мен ме хвана

                        Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
                        Остра липса на читави самураи в БГ.Само таралясници прогнили колкото си щеш, или за суми за които се предполага да са или с 5-8 годинипо-млади, или в доста по-добро състояние, или в по-висок клас.Мъка.....
                        Уви така е, по това време всеки се сеща че искам джип за зимата и търсенето надминава предлагането.От там и цените скачат
                        Каквото и да си говорим цената на Самурая е много нереална.както казва Каскадьора "Пич, обърни се и го погледни, това е един Шибан Самурай, какви 4000 лв. му търсиш ?!!"
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X