Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газов инжекцион за Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газов инжекцион за Фронтера

    Колеги , имам питане от името на едно приятелче , което наскоро се сдоби от Германия с ОФА КБ , досущ като моята. Мераклия е за газов инжекцион , въпреки че му обясних че за тази щайга едно Ловато със съответните салтанати ше му върши работа . Ама той млад и не слуша . Понеже иска всичко да му е на 6 като на колегата Kograman , ако някой му каже че вериги от трактор ДТ-75 са супер за Фронтера , на другия ден ше започне да пита къде са вносителите
    Та питанката ми е някой кара ли Фронтера с газов инжекцион , евентуално отзиви по някакви проблеми и главно за разхода.И естествено къде в София да го насоча при свестни майстори.
    Знам че има обща тема , но ме интересува специално как се държи на Фронтерата .
    Поздрави !
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

  • #2
    До: Газов инжекцион за Фронтера

    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
    Колеги , имам питане от името на едно приятелче , което наскоро се сдоби от Германия с ОФА КБ , досущ като моята. Мераклия е за газов инжекцион , въпреки че му обясних че за тази щайга едно Ловато със съответните салтанати ше му върши работа . Ама той млад и не слуша . Понеже иска всичко да му е на 6 като на колегата Kograman , ако някой му каже че вериги от трактор ДТ-75 са супер за Фронтера , на другия ден ше започне да пита къде са вносителите
    Та питанката ми е някой кара ли Фронтера с газов инжекцион , евентуално отзиви по някакви проблеми и главно за разхода.И естествено къде в София да го насоча при свестни майстори.
    Знам че има обща тема , но ме интересува специално как се държи на Фронтерата .
    Поздрави !
    На 2.0 се съмнявам че някой е слагал... то няма никакъв смисъл. Знам че синето кара 2,2 на метан. За друг не се сещам.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      До: Газов инжекцион за Фронтера

      аз съм с 2.2 бензин с газов ижекцион - на газ е по-добре от на безин , за 2.0 безинов съм чувал че е пръв приятел на газта и оттам се губи смисъла от ижекцион .
      Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

      Коментар


      • #4
        До: Газов инжекцион за Фронтера

        Мойте си ги правя сам, но за сложни проблеми и приятели ползвам Васко 0889 711551 на околовръстното. От Люлин като вървиш към Горна баня е в дясно преди светофара на Суходол. Четири халета ауспуси, газ, климатици, г.т. прегледи. след това строителни материали, зоомагазин, автомивка и Светофара. Спомените ми за цени са 1400-1900 лв. има три или четири марки, да се подготви щом е с газ и за смяна на въздушен филтър, свещи, кабели, капачка + в зависимост от бутилката. За сега лошо не съм чувал за инжекциона НО не съм карал, т.е. си мълчаАко иска да се обади, да си говори, може и обикновенна да си сложи
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: Газов инжекцион за Фронтера

          Благодаря , ще го пратя при Васко - и без друго от Люлин ще му е удобно там. Иначе свещи , кабели и консумативи ( масла , филтри , ангренажи ) съм му ги сменил лично още веднага като го регистрира в КАТ.
          Не разбрах само дали при газовия инжекцион разхода е 1:1 с бензина , но мисля че като му теглят чертата в сервиза ще склони и на обикновено АГУ
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #6
            До: Газов инжекцион за Фронтера

            При старите коли е индивидуално, от 10 една не става добре, а при еднакви марки и модели се държат различно нямам обяснение защо просто опит
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              До: Газов инжекцион за Фронтера

              Преди месец сложих газов инжекцион./1300 лева в Ямбол/ Фронтерета ми е 1995 каса база.
              Не мога да буда точен все още но мисля че разхода ми е 10/100.
              При палене студен двигател прехвърля на газ след около 5 минути та и повече. Казаха ми че може да стане и с обикновенно, но много често употребяваха думита "гръмне","клапички"..и тн.
              Прикачени файлове
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #8
                До: Газов инжекцион за Фронтера

                От два месеца се заимах с Фронтера КБ-94 2.0i. Преди около месец й сложих газов инжекцион и засега съм доволен.Разхода ми е около 11-11.5 л.газ и мисля ,че е нормално,защото карам само градско за сега.Използвах услугите на "Фобос" с/у скромната сума от 1200лв. а и други колеги в Плевен са доволни и са със същия резултат.И на мен ми споменаваха за изстрели,детонации и т.н. и е вярно,защото пък друг колега се оплака, че от ремонти и майстори за обикновената газова БРЦ вече е достигнал цената на инжекциона.
                088пет16пет3пет7

                Коментар


                • #9
                  До: Газов инжекцион за Фронтера

                  Първоначално публикуван от w.krumoff Преглед на мнение
                  И на мен ми споменаваха за изстрели,детонации и т.н. и е вярно,защото пък друг колега се оплака, че от ремонти и майстори за обикновената газова БРЦ вече е достигнал цената на инжекциона.
                  Митове и легенди колега... но все пак хубаво си постъпил.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #10
                    До: Газов инжекцион за Фронтера

                    Първоначално публикуван от w.krumoff Преглед на мнение
                    .... изстрели,детонации .....
                    "Стрелят" тези със системта за вкарване на свеж въздух в ауспуха за доизгаряне на газовете, а "гърмят" въздуховоди при лош ток....ама тук за АГУ-та е писано много "майсторите" да четат
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X