Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

    Новата кална гума на BF Goodrich вече се предлага в доста по-разнообразна гама от размери. По принцип това е една от марките гуми, които и до сега предлагаха голямо разнообрази и в духа на тази традиция производителите са решили да ни зарадват с новият си продукт.http://www.bfgoodrichtires.com/specs...-km2/3930.html

  • #2
    До: BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

    За сметка на това, старата добре позната гума на БФ Гудрич-МТ, вече ще се предлага в много ограничен асортимент, което ме кара да си мисля, че скоро ще бъде спряна от производство.

    Коментар


    • #3
      До: BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

      За сега май старата е най лесно намираната гума у нас, да се надяваме че новата ще я стигне и задмине, дано е и по-добра, макар и старата да ми харесва много (в което все повече се убеждавам навъртайки и километри, за сега само 9 хиляди).

      Коментар


      • #4
        До: BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
        За сега май старата е най лесно намираната гума у нас, да се надяваме че новата ще я стигне и задмине, дано е и по-добра, макар и старата да ми харесва много (в което все повече се убеждавам навъртайки и километри, за сега само 9 хиляди).
        Винаги съм твърдял, че "старата" е незаслужено дамгосвана. Просто няма начин , кято и да е "кална" гума да покрие на 100 процента изискванията за всякакъв терен.

        Коментар


        • #5
          До: BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

          И няма размер 235/85/16 -

          Интересно ми е на каква статистика се основава това тяхно решение, да не произвеждат такъв размер?
          !

          Коментар


          • #6
            До: BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

            Първоначално публикуван от yovcho Преглед на мнение
            И няма размер 235/85/16 -

            Интересно ми е на каква статистика се основава това тяхно решение, да не произвеждат такъв размер?
            Произвежда се но все още със старата шарка. Същото се отнася и за 265/75/16. По принцип 235/85/16 е един от най ползваните размери, и ако ти прави впечатление липсващите размери при новата шарка са все още налични при старата.http://www.bfgoodrichtires.com/specs...a-km/1152.html

            Коментар


            • #7
              До: BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

              Вече 235/85/16 се предлага с новата шарка. Най-вероятно старият модел скоро ще бъде изтеглен от производство.

              Коментар


              • #8
                До: BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

                А има ли в България къде да се види и купи?

                Коментар


                • #9
                  До: BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

                  Първоначално публикуван от ultra71 Преглед на мнение
                  А има ли в България къде да се види и купи?
                  Предполагам, че скоро ще я има щом старата я изтеглят от производство.

                  Коментар


                  • #10
                    До: BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

                    Към края на август разговарях лично с един от шефовете на развойния отдел на БФГ. Попитах го точно защо размерите на КМ2 са толкова ограничени и той ми каза че новите размери вече започват да се произвеждат. Което е чудесно. Но... спомена също така че има големи затруднения с предлагането и продажбата на новите модели МТ гуми в Европа поради приетите наскоро разпоредби за ограничаване на шума от гумите.
                    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                    Коментар


                    • #11
                      До: BF Goodrich MT - T/A 2 вече с разнообразие от размери

                      Tова би било валидно за всяка М/Т гума, и на практика еврочиновниците биха ни принудили да ходим в планината с шосейни гуми.
                      Последно редактирано от Виктор Мечкаров; 12-10-08, 08:03.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X