Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цените на Гражданска отговорност

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цените на Гражданска отговорност

    Здравейте!Попаднах на полезен сайт, където можеш да сравниш цените на Гражданската отговорност на много компании...Смятам, че е нещо полезно за всеки шофьор, особено като знам какво ходене по мъките е когато трябва да издирваш в коя компания е най-изгодно да си направиш застраховката....
    Последно редактирано от Peppy; 26-09-08, 12:52. Причина: реклама

  • #2
    До: Цените на Гражданска отговорност

    От как е дошла "демокрацията" съм в продажбите и смело мога да кажа че без жени и приятели съм продавал всичко друго!
    Всеки "търговец" вика ЦЕНАТА виж ми цената
    Та питам се защо никой отивайки в магазина не иска от най-ефтиното месо или хляб Добре, че има интернет форуми и приятели да помислим - а кар асистанс, ако се строш по пътя в цената ли е?....а колко бързо изплащат?....А имат ли ремонтни сервизи ама качествени? и регистрираните застрахователи са х3, не само тези....а и т.н.
    Нищо против тебе "Дарин" сайта е хлъзгав!
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: Цените на Гражданска отговорност

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      От как е дошла "демокрацията" съм в продажбите и смело мога да кажа че без жени и приятели съм продавал всичко друго!
      Всеки "търговец" вика ЦЕНАТА виж ми цената
      Та питам се защо никой отивайки в магазина не иска от най-ефтиното месо или хляб Добре, че има интернет форуми и приятели да помислим - а кар асистанс, ако се строш по пътя в цената ли е?....а колко бързо изплащат?....А имат ли ремонтни сервизи ама качествени? и регистрираните застрахователи са х3, не само тези....а и т.н.
      Нищо против тебе "Дарин" сайта е хлъзгав!
      Ама то става дума за гражданска не за каско

      Коментар


      • #4
        До: Цените на Гражданска отговорност

        Да Макс, така е. Но като разплетеш с бронята си някой найлонов съвременен автомобил и му платят 1лв и 27 ст. собственика може ида те обзаведе със съдебен иск за разликата за това ефтино, ефтино...ама виж им целия "сървиз". Нали за това е правим гражданската за да караме спокойно, не за пред КАТ.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: Цените на Гражданска отговорност

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Да Макс, така е. Но като разплетеш с бронята си някой найлонов съвременен автомобил и му платят 1лв и 27 ст. собственика може ида те обзаведе със съдебен иск за разликата за това ефтино, ефтино...ама виж им целия "сървиз". Нали за това е правим гражданската за да караме спокойно, не за пред КАТ.

          Това наистина ли е възможно, всъщност имам ли аз преки отношения с водача на другия автомобил! Та нали той си чака обезщетението от застрахователя, към когото аз съм /предполага се/ съвсем изправен.
          Винаги съм имал смътното подозрение, че "Гражданската" си е просто само още един данък, ако това, което казваш е така, значи не съм далеч от истината. В края на краищата, практиката показва, че тази застраховка никога не покрива стойността на щетите /за разлика от "Каското"/.
          Като се съберат две и две, директно излиза, че всеки един от нас, във всеки един момент /и наличие на ПТП/, подлежи на съдебен иск!!!

          П. П. Не споря! - Питам, защото, това е нещо ново за мен.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #6
            До: Цените на Гражданска отговорност

            Според мен сайтът си е ОК. Проблемите идват от самите застрахователни компании...

            Коментар


            • #7
              До: Цените на Гражданска отговорност

              Сайта си е О.К. имах предвид че са избрани фирми, не всички. И че ниската цена (понякога) води до големи разходи.
              DAVAC - Възможно е! Блъскаш софиянец на морето, той се прибира с репатрак, застрахователя ти се чеше по темето що е ползвал репатрак, що не в тяхния сервиз на морето - тц няма да го платя или той си има фактура за чисто нови ксенони или "брабус" тунинг, те по "Шваке" му плащат обикновенни и т.н........ ако иска де, щото сумите отнесени към времето и съдебните разходи са на кантар
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #8
                До: Цените на Гражданска отговорност

                http://www.moitepari.bg/Spravochnik/...e-6677aed092a2
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар


                • #9
                  До: Цените на Гражданска отговорност

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Сайта си е О.К. имах предвид че са избрани фирми, не всички. И че ниската цена (понякога) води до големи разходи.
                  DAVAC - Възможно е! Блъскаш софиянец на морето, той се прибира с репатрак, застрахователя ти се чеше по темето що е ползвал репатрак, що не в тяхния сервиз на морето - тц няма да го платя или той си има фактура за чисто нови ксенони или "брабус" тунинг, те по "Шваке" му плащат обикновенни и т.н........ ако иска де, щото сумите отнесени към времето и съдебните разходи са на кантар

                  Добре де, другият участник в едно ПТП, от мен лично не може да очаква обезщетение. Ако не е доволен от размера му, да си съди този от когото му се дължи. Като какъв ще съм аз в техните отношения.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Цените на Гражданска отговорност

                    На мястото при ПТП-то нищо няма да му дадеш (освен ако се разберете без КАТ, я фар я мигач) Ако ти си, виновният шофьор (ти си карал, не жена ти) при граждански иск ти си ответника т.е. нагъзената страна (извинявам се за израза) . Другия ще си търси парите от твоя застраховател, по твоята полица, но (БЛАГДАРЯ на КРИС) ако не му хареса ТИ ДЪЛЖИШ, не застрахователя.....изчети горе инфото от линка. Дано никога не ти се случва
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      До: Цените на Гражданска отговорност

                      О-о, по подобен начин "изгорях" и аз /само, че със "пълно Каско"/. Застраховката ми беше в СИК, а тя междувременно беше "станала" Булинс. Най-неприятното беше, че колата беше "тотална щета". Та, казаха ми, че дължимото на кредиторите се изплащало по намкъв си ред, в който първо е държавата, после банки и дъра-бъра - аз се падах, някъде 999хиляден по ред. И пих една студена вода...
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Цените на Гражданска отговорност

                        Ами не е точно така! Защото при всичките известни ми досега случаи, недоволния от обезщетението, съди изплатилия му го застраховател и иска нова оценка на щетите! А това пък е защото, ако успее да осъди застрахователя ще си вземе парите, а пък ако успее да осъди мене, ще вземе на босия цървулите! Та затова аз продължавам да си правя гражданска отговорност, там където са най-ниски цените!
                        И освен това, ми е абсолютно все тая дали ще ме съди някой, на когото са изплатили 50 стотинки, пък той претендира за 50 000 лв. или ще ме съди някой на когото са изплатили 50 000 лв. пък той претендира за 100 000 лв.
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #13
                          До: Цените на Гражданска отговорност

                          Още един сайт:

                          http://pariteni.bg/Calcs/13/45c48cce2e2d7fbd9.html

                          На страницата има и други много полезни авто калкуатори.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X