Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Благодаря!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Благодаря!

    Здравейте, приятели! Знам, че всеки е изказвал благодарности към съформниците за това че помагат, мисля, че няма някой да е пропуснал, а ако има такъв, нека за напред да не забравя! Затова, аз искам да изкажа благодарности на всички ВАС, който сте много компетентни в областа на моторите! Благодаря на администраторите за това, че има един такъв сайт в който можем да си помагаме, да откриваме нови приятели, нови колеги в областа на моторите, да правим разходки и още много други неща. Благодаря на модераторите, че поправят нашите грешки, БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ! Надявам се, винаги да има толкова отзивчиви хора, и за напред сайта да съществува! Приятно и безаварийно каране!
    Пази душата си, не гумите!

  • #2
    До: Благодаря!

    Много хубава тема . Ти си първият човек , който се е сетил да направи нещо подобно . БРАВО ! Мисля , че всеки трябва да е благодарен на този форум , че съществува . Ако го нямаше сигурно повечето от нас щяха да хвърлят пари по маистори , без да знаят защо . Много приятелства нямаше да съществуват .
    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

    Коментар


    • #3
      До: Благодаря!

      Дам определено форума е много полезен. Освен, че има доста полезна информация, тук се запознах с хора, които много ми помогнаха, с които карам и които са мои приятели. Та и аз благодаря

      Коментар


      • #4
        До: Благодаря!

        Така е! Колегата е прав! Чест му прави темата!
        Всички сме получили много от форума като техническа грамотност.
        За приятелите да не говорим - много са и са истински!

        Коментар


        • #5
          До: Благодаря!

          Благодаря на хората които ми помагаха (Даниел Гьорев, Господин никой, Чавето) и на всички други за полезните Ви теми!
          Ако не беше този форум сега сигурно щях да карам смотан скутер или да си вървя пеш, и никога да не усетя тръпката на оффроуда

          Коментар


          • #6
            До: Благодаря!

            Всичко до сега изталкувано в тази тема за форума е вярно,всичко до сега изталкувано в тази тема за приателството е вярно,ще използвам темата и аз да благодаря на всички от този форум които са ми помагали и са ме поткрепяли в трудни моменти.БЛАГОДАРЯ!
            [I]Радослав Димчовски[/I]

            Коментар


            • #7
              До: Благодаря!

              Искам да Благодаря на Даниел Туйков за оказаната от ного помощ при закупуването на един артикул за мотор. Страшен човек , няма време за себе си , а отдели време на напълно непознат да му свърши работа . Благодаря ти Даниеле , имаш една бира от мен
              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

              Коментар


              • #8
                До: Благодаря!

                Аз бих искал да благодаря на няколкото човека, които съвсе разбрано ми обясниха защо KX 250 F не е най-подходящ за първи мотор - БЛАГОДАРЯ, колеги.
                Последно редактирано от господин никой; 12-09-08, 10:06. Причина: typo...

                Коментар


                • #9
                  До: Благодаря!

                  И аз искам да изразя едно голямо БЛАГОДАРЯ от към всички участници и модератори на форума,защото без този форум и любезните му обитатели много пъти да съм си бил главата в стената от ядове,надявам се и за напред да вървят така добре нещата,че и още по-добре!!!

                  Поздрави,Виктор.
                  Hyundai Terracan 2.9CRDI 163p.s. LSD 2004
                  Hyundai Coupe 2.7 V6 2003
                  Vw Passat 2.8 V6 4Motion (Torsen) 2000
                  Gilera RX 125 Arizona

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X