Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реклама на Wrangler Unlimited

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Точно в това е работата, като искат да си дебелеят и да си се возят отзад да си купят Чероки/Либерти, Вранглера е за стегнати и енергични хора, и с 4 врати вече няма да е същото - просто става поредния компромис...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      А за блокажа + LSD, никой ли няма идея
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #18
        то LSD-то си е блокаж. технически никога не ми е хрумвало да се зачудя възможно ли е в 1 мост да се турат принудителен и LSD... нещо зе да ми намирисва на недоразумение някакво..?!

        Коментар


        • #19
          ами нз според мен лсд и блокаж в ведин мост си има доста предимства доста се повишава проходимоста единствено се питам как ще се държи на страничен наклон тъй като там джипките с включен блокаж се държат като с задно и това може да се окаже голям проблем него не можеш да го изклучиш
          но как са направени идея си нямам

          Коментар


          • #20
            има такива диференциали от много време, първи детройт локър го направиха, после и дестки други. хубавото е че отва ЛСД е с червяци, а не с дискове. JEEP първо го сложиха на вранглер рубикон още през 2002г. и отзивите от него са много добри, хората са много доволни и е доста надеждно.

            много хубаво нещо е че блокажа е с въздух и работи на много ниско налягане, около 2 АТМ за разлика от АРБ и другите които искат над 5 АТМ, което го прави по малко трошлив.

            хубава техника и както казах преди, като порастна ще си купя такъв
            drive alive

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X