Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазин за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Магазин за УАЗ

    Здравейте!
    Нямям време да разтърся из форума,знам че имаше такива теми ама не съм вкъщи и времето ми е ограничено и за това реших да ви помоля за помощ защото ще стане по барзо и качествено!

    Значи търся магазин за УАЗ някаде из София ако може и адреси.
    Предварително БЛАГОДАРЯ на всеки които се отзове.

    А иначе ми трябват тези планките където държат ресьорите на предния мост ама тези които са комбинирани с осите за амортисьорите от по новия модел а не от 469Б.Дано сте ме разбрали!Ако някои знае или има някои излишни да казва и да обявява и цени!!!

    ЧАО!!
    Луд умора нема,само се поти!!!

  • #2
    Сложна работа, не се намират лесно но съвета ми е да ги потърсите при едни старци които държат магазин който се намира някъде до централния затвор. За съжаление не помня точно но магазина им е на партера в един блок...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      На Горнобански път (Никола Петков) има добре зареден магазин. От Цар Борис ІІІ като тлъгнеш към Любляна, след пазарчето от дясната страна. Ето тук:http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=70...oName=&oType=9
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        на Цариградско шосе има един
        намирасе между хотел Плиска и Орлов мост
        като по локалното от Плиска надолу къв Орлов мост ще го видиш от дясната страна е в един блок има срещу него спирка на тролеи

        Коментар


        • #5
          Магазинът с двамата старци е на ул.Габрово(по Сливница посока Люлин на кръстовището с К.Величков надясно,първата пресечка пак
          надясно,от ляво има сервизче и зад него висок блок та там).Такива
          "лапи" и оси съм купувал от магазина в Люлин(от Орион надясно и веднага след първия светофар в блока,който е успореден на булеварда)

          Коментар


          • #6
            Магазин има и до пазара на Млодост 1 на кръстовището с бул. Йеросалим.

            Коментар


            • #7
              Срещу нашата сграда има един магазин, колко е зареден обаче не знам.
              Адреса е Кукуш 1 (дълъг е тоя номер 1) срещу сградата на Електрон Прогрес.

              Коментар


              • #8
                ako minava6 prez plovdiv do sto4na gara ima mnogo zareden magazin ,ima i o6te 5 6 mesta za 4asti za uaz,a az tarsia palen katalog za 469b ,ako niakoi go ima molia da mi go izprati

                Коментар


                • #9
                  magazin

                  ako minava6 prez plovdiv do sto4na gara ima mnogo zareden magazin ,ima i o6te 5 6 mesta za 4asti za uaz,a az tarsia palen katalog za 469b ,ako niakoi go ima molia da mi go izprati

                  Коментар


                  • #10
                    Какво да търсиш ето линк:

                    http://acat.autodealer.ru/index.php?mark=1_6

                    При необходимост от рез.части karbon_uaz@abv.bg
                    only 4 x 4,sim AWD

                    Коментар


                    • #11
                      Аз ще ти предложа един на Сточна гара в посока Подуене от дясно в блока пише авточаси за товарни автомобили имат много неща, също има и на Ботевградското в този район. Най-често пазарувам от този на младост 1, ако няма нещо което искам ми го докарва до седмица( за редовен клиент прави и отстъпки) Успех!
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • #12
                        Има един магазин на ул.Резбарска в Х.Димитър до Електрото има автокъща Капитолия и до нея пише Метропол М. Попринцип е за части за камиони но има и за Уаз.
                        А този на цариградско вече не съществува.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X