Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преди / След Уаз 469Б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Преди / След Уаз 469Б

    оставил съм ги така предните докато взема 16 или тракторни,инак ролбара е доста як а уазката не и трябва красота да бута каквото се изпречи,а твоята броня при среща под наклон повече ядове ще ти направи отколкото полза,защото не видях да си я спънал.

    Коментар


    • #17
      До: Преди / След Уаз 469Б

      Джипката на Наско стана перфектна!
      Голямо браво и на собственика и на майсторчето!

      Немога обаче да не кажа и това дето не ми харесва в тоя джип - Еми не ми харесвата липсата на редукторни мостове просто вече е наложително да ги има... Насе помисли сериозно над въпроса Баце

      Лебедката си е лебедка, тя е ясна...

      Коментар


      • #18
        До: Преди / След Уаз 469Б

        Първоначално публикуван от мурселин Преглед на мнение
        оставил съм ги така предните докато взема 16 или тракторни,инак ролбара е доста як а уазката не и трябва красота да бута каквото се изпречи,а твоята броня при среща под наклон повече ядове ще ти направи отколкото полза,защото не видях да си я спънал.
        Според мен с твоя булбар, ще имаш ядове в гората. Прекалено е изнесен встрани и при маневри на тясно място ще се закачаш. Пък и ( поне видимо ) тежи доста.
        А на колегата е типичния и многократно изпробван булбар. Там грешка няма
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • #19
          До: Преди / След Уаз 469Б

          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
          Джипката на Наско стана перфектна!
          Голямо браво и на собственика и на майсторчето!

          Немога обаче да не кажа и това дето не ми харесва в тоя джип - Еми не ми харесвата липсата на редукторни мостове просто вече е наложително да ги има... Насе помисли сериозно над въпроса Баце

          Лебедката си е лебедка, тя е ясна...
          Колега,това с редукторите,е една заблуда,не виждам такова място което ще се качат редукторите а останалите не могат.А и онзи ден Славчо/ти го познаваш/покори следващия екстрем в който си трошат машините цялата община,дай да ги види ме там редукторите и ако са по-добри,аз ще те заведа да купиш едни.

          Коментар


          • #20
            До: Преди / След Уаз 469Б

            Алооуу, останалите Уазовъди! Ник и Мурселин се разписаха, сега е ваш ред. Недейте да скромничите, дайте да видим и вашите машини!

            Коментар


            • #21
              До: Преди / След Уаз 469Б

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Колега,това с редукторите,е една заблуда,не виждам такова място което ще се качат редукторите а останалите не могат.А и онзи ден Славчо/ти го познаваш/покори следващия екстрем в който си трошат машините цялата община,дай да ги види ме там редукторите и ако са по-добри,аз ще те заведа да купиш едни.

              Румене, не става въпрос, че редукторите може да издрапат повече на някой стръмен екстрим или не...
              За мен плюсовете са малко, но значителни -

              Клиренс - винаги си с неколко сантиметра над гражданските...

              "Прасето" - по-малко, следователно по-малко "бута" т.е. по-малко пречи при определените препядствия...

              По-бавни са - понасят по-добре големите гуми без да се занимаваш да преправяш зъбни колела по трансмисията...

              За мита, че са по-здрави ми е все едно, защото дали ще скъсаш гъбка или полуоска на гражданския няма значение... Но е факт, че разтоварват цялата трансмисия до самите редуктори в главините...

              п.п. Малко изместихме темата, ако модовете преценят нека го преместят.

              Коментар


              • #22
                До: Преди / След Уаз 469Б

                Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                За мита, че са по-здрави ми е все едно, защото дали ще скъсаш гъбка или полуоска на гражданския няма значение... Но е факт, че разтоварват цялата трансмисия до самите редуктори в главините...

                .
                Има значение.

                Заедно с мойта гъбка един приятел тия дни скъса полуоска на обикновенн мост.Резултата е такъв,че той свали моста от автомобила,разглоби го,а моя мост си е на джипа с само му свалих колелото

                Най големия плус за мене при редукторите е защитата на дифа и полуоските,а от там и на карданите,скоростите и раздатката.
                Луд умора нема,само се поти!!!

                Коментар


                • #23
                  До: Преди / След Уаз 469Б

                  На редукторните им липсва само блокаж.

                  На следващите това ще им е първото нещо което ще се мисли и прави-принудителен 100% блокаж
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Преди / След Уаз 469Б

                    Аз с Цецо няма да се съобразявам, по добре сапунка от колкото посно
                    Манете ги редукторните, и до там ще стигнеме може би
                    За ролбара - карам си моя с почти обикновена броня и не съм го изпускал никъде чак толко че да смеле всичко по предницата, ако ще се правиме на мъже и танк няма да устиска, то си е до шофиорлък
                    Продълваваме напред
                    Степенките






                    Вратите


                    Задните вежди


                    Гърнето и десния праг


                    Ето и изхода от колекторите, който беше преправен за другия двигател в последствие
                    Случайни хора УАЗ не карат

                    Коментар


                    • #25
                      До: Преди / След Уаз 469Б

                      Евала на майсторите.Страшен джип е станал.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Преди / След Уаз 469Б

                        колеги незнам не съм карал редукторен уаз но ценовата разлика на мостовете е голяма иначе моеше да се снабдим с 2 броя за героя
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • #27
                          До: Преди / След Уаз 469Б

                          То,повече то колеги,не са карали но тук се много пише за тях.Цветан ,който и в момента кара такива ,си мълчи,може би от скромност.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Преди / След Уаз 469Б

                            Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                            На редукторните им липсва само блокаж.

                            На следващите това ще им е първото нещо което ще се мисли и прави-принудителен 100% блокаж
                            Не е съвсем вярно. Има блокажи за редукторни мостове, но много трудно се намират. Трябва да се внасят от Русия. Аз съм поръчал един комплект и когато дойдат, ще разкажа впечатления.
                            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                            NULLA TENACI INVIA EST VIA

                            Коментар


                            • #29
                              До: Преди / След Уаз 469Б

                              Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                              Не е съвсем вярно. Има блокажи за редукторни мостове, но много трудно се намират. Трябва да се внасят от Русия. Аз съм поръчал един комплект и когато дойдат, ще разкажа впечатления.

                              Kaзвам заводско.

                              Иначе знам,че има.

                              Ти какъв си поръчал-принудителен или този тип Торсен.

                              Другия ми въпрос е къде го поръча и ако не е тайна ориентировъчно на каква цена ще дойде.

                              По принцип имам желание за принудителен 100%.Мисля,че това е по добрия вариант,но това е въпрос на мнение.
                              Луд умора нема,само се поти!!!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Преди / След Уаз 469Б

                                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                                То,повече то колеги,не са карали но тук се много пише за тях.Цветан ,който и в момента кара такива ,си мълчи,може би от скромност.
                                Еее кво да кажем.Мост като мост И той закача в камъните И той се чупи.
                                Луд умора нема,само се поти!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X