Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Никога повече там.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Никога повече там.

    Моля, споделете детайли, така мнението седи несериозно, само някакви констатации и обиди. И без някакви факти и обосновка си е за триене, но ще изчакам 3 дни още за повече инфо.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #77
      От: Никога повече там.

      Точно от Поморие се върнах преди няколко дни и съм супер впечатлен.Бях в Хотел Тракиец,семейно хотелче с мили и внимателни хора.Намира се на най голямата улица в града.Плажове има около 20 поне,верно,част от тях са малки,но всички имат спасители и най хубавото:освен традиционните чадъри,може да си забодеш и собствен.Имат музехй на солта и е тъжно да раззбереш,че от най големите производители на сол на Балканския полуостров,сега има само 20дка солници...Другото наистина е застроено.Относно паркирането,места се намират,трябва да се внимава на централната,да не се спира преди пешеходна пътрека,че идват паяците
      Цени,като в София.Чалгария не видях и не чух,масово музиката от заведенията е или гръцко,или диско поп или хард Имат и Metal Shop Пълно е с ресторантчета за всякакви вкусове,от китайско до миди по незнам какъв си начин.
      Пътят е целта.

      Коментар


      • #78
        От: Никога повече там.

        Това не е чат тема или място за похвали. За второто си има отделна тема, там съм преместли и мнението на Гошко, останалото не по темата ще трия
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #79
          От: Никога повече там.

          Хотел "Лозите" в гр. Созопол. Ужасна смрад на влага и други работи. Мебелировката в стаята в ужасно състояние. Дадоха ни мокър чаршаф да се завиваме. Едвам издържах една нощ и си бихме камшика. А двойната стая в ниския сезон е 115 лв.

          Коментар


          • #80
            От: Никога повече там.

            Хотел "Фландрия" Беклемето.
            Платихме преди два месеца, че и повече куверти за Нова година. Дати- 30.12.2014 -2.01.2015.
            Пристигнахме на 30 малко след обед. За вечеря имаше много лоша храна /кюфтета от незнайна кайма/. Стаите под всякаква критика. Паднали тапети, издути от влагата врати. Отделно трябваше да се местим в няколко стаи докато се направи организацията.
            На 31 ни сервираха новината, че няма да има обяд за да имало по голяма вечеря!!!
            Към 18 часа на 31 започна да гасне електричеството и същевременно спря и парното заради повреда. Оправиха електричеството, но не и парното!
            Навън температурата беше към -18 градуса. Изкарахме така вечерта!!! "Уредничката" каза, че които иска може да си тръгва на 1 защото няма да оправят парното!
            На 1 вече се заооформи скандала! В крайна сметка госпожата се съгласи да върне по 50 лева на хората за оставащите нощувка и храна.
            Аз лично много се учудих, че съществуват такива места ...все още. Помня ги от соц времето предимно!
            Цялата обстановка изглеждаше сякаш някой е наел "хотела" само за новогодишната нощ и се е надявал на "келепира"! Е сигурно се е получило, но...никога повече там!!!
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #81
              От: Никога повече там.

              Хижата на Петрохан от 6-7 години е собственост на дебелата бивша депутатка Искра Фидосова.От тогава там живеят майката и баща й. НЯМА по-голяма мизерия и мърсотия!!!!!НЕ ходете там.

              Коментар


              • #82
                От: Никога повече там.

                Първоначално публикуван от Bobi67 Преглед на мнение
                Хижата на Петрохан от 6-7 години е собственост на дебелата бивша депутатка Искра Фидосова.От тогава там живеят майката и баща й. НЯМА по-голяма мизерия и мърсотия!!!!!НЕ ходете там.
                Айде малко конкретика, темата е за споделяне на лични впечатлния, да чуем с какво сте изпатили.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #83
                  От: Никога повече там.

                  Първоначално публикуван от Bobi67 Преглед на мнение
                  Хижата на Петрохан от 6-7 години е собственост на дебелата бивша депутатка Искра Фидосова.От тогава там живеят майката и баща й. НЯМА по-голяма мизерия и мърсотия!!!!!НЕ ходете там.
                  Злати, по-конкретно от това накъде? Лично на мен ми е достатъчно, за да не експериментирам на това място за собствена сметка

                  Коментар


                  • #84
                    От: Никога повече там.

                    По -точно от "мизерия и мръсотия " накъде,преди години минавах в района ,прав е колегата.
                    Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Никога повече там.

                      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                      Хотел "Фландрия" Беклемето.
                      Платихме преди два месеца, че и повече куверти за Нова година. Дати- 30.12.2014 -2.01.2015.
                      Пристигнахме на 30 малко след обед. За вечеря имаше много лоша храна /кюфтета от незнайна кайма/. Стаите под всякаква критика. Паднали тапети, издути от влагата врати. Отделно трябваше да се местим в няколко стаи докато се направи организацията.
                      На 31 ни сервираха новината, че няма да има обяд за да имало по голяма вечеря!!!
                      Към 18 часа на 31 започна да гасне електричеството и същевременно спря и парното заради повреда. Оправиха електричеството, но не и парното!
                      Навън температурата беше към -18 градуса. Изкарахме така вечерта!!! "Уредничката" каза, че които иска може да си тръгва на 1 защото няма да оправят парното!
                      На 1 вече се заооформи скандала! В крайна сметка госпожата се съгласи да върне по 50 лева на хората за оставащите нощувка и храна.
                      Аз лично много се учудих, че съществуват такива места ...все още. Помня ги от соц времето предимно!
                      Цялата обстановка изглеждаше сякаш някой е наел "хотела" само за новогодишната нощ и се е надявал на "келепира"! Е сигурно се е получило, но...никога повече там!!!
                      Ето това е една добре споделена информация. Не е нужно чак толкова, но мизерия за едни е едно, за други друго. В тая тема има няколко негативни мнения за тая хижаПетрохан, проблема е ясен, но още малко фактология не вреди. Щото човека не казва, че е ходил, а просто хвърля едно негативно изказване за бивша депутатка, нейната рода и накрая за стопанисваната от тях хижа.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #86
                        От: Никога повече там.

                        Колега,Златев,явно си почитател и фен на Фидосова и ГЕРБ. Не искам да разказвам подробно,но много пъти съм бил свидетел на отчаяни клиенти на хижата,защото живея на 16км. от Петрохан,и такива неща мога да разкажа......но не си струва. Ако се чувстваш лично засегнат ми пиши на лични да се разберем.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Никога повече там.

                          Първоначално публикуван от Bobi67 Преглед на мнение
                          Колега,Златев,явно си почитател и фен на Фидосова и ГЕРБ...
                          До колкото първоначалното споделяне за въпросната хижа носеше доста тежък политагит оттенък (какво отношение има чия е собствеността към качеството на предлаганата услуга ? Какво ме интересуват като потенциален клиент килограмите на собственичката/собственика, политическата и/му принадлежност сегашна/бивша, и какво отношение има това че нечии родители живеят сега там ?!? Това някакво нарушение на хижарската харта ли е - "В хижата не трябва да живеят родители и собственика трябва да 90/50/90 ?) - меко казано нагличко е на всичкото отгоре и да се вменяват някакви политически пристрастия на колегата който зададе съвсем резонен въпрос, само за това че го е задал.

                          Това е тема за конкретна информация в помощ на потенциални клиенти, а не тема за вменяване на вина/липса на качество по подразбиране по критерий кой е собственика.

                          Та - присъединявам се към въпроса - може ли конкретна информация ?
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #88
                            От: Никога повече там.

                            Боби, има една приказка - де го чукаш, де се пука. Та и твоята реакция. Човекът просто помоли за малко повече конкретика, а ти какво изригна в отговор?!
                            Само за протокола, не познавам г-н Златев.
                            Приятна вечер!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Никога повече там.

                              Първоначално публикуван от Bobi67 Преглед на мнение
                              Колега,Златев,явно си почитател и фен на Фидосова и ГЕРБ. Не искам да разказвам подробно,но много пъти съм бил свидетел на отчаяни клиенти на хижата,защото живея на 16км. от Петрохан,и такива неща мога да разкажа......но не си струва. Ако се чувстваш лично засегнат ми пиши на лични да се разберем.
                              Колега Боби, не съм почитател на този и онзи, не съм почитател на това към непознати за мен хора да се обръщам фамилиарно на "ти", но не съм и почитател на необосновани твърдения. От написаното разбирам, че не вие сте пострадали, а живеете на 16 километра и от там сте видели какво ли не, та за това дебелата депутатка, родата и, партията и сигурно и някой друг са виновни. Направете си труда да прочетете началото на темата, където ясно е записано защо въобще е създадена- за споделяне на лични негативни впечатления, за да не се прецака и някой друг от Форума. Смисъла на тази тема е, че си струва да се разказват точно негативните неща. Така че или споделете на какво лично сте бил свидетел, за да го добавим към и без това черната репутация на тази хижа, или просто ще изтрия всичко дотук като спам, какъвто е реално.
                              ПП за политика и лични пристрастия има друг раздел във Форума
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #90
                                От: Никога повече там.

                                Извинявам се на колегата Златев за обръщането към него на "ТИ",но ние на село така говорим. Сега конкретно по темата: Два пъти препоръчах хижата на мои познати и те отседнаха там.Първо като спряха на паркинга ги посрещнаха големи кучета.Няма слизане от колите,свиркане и викане докато се покаже дядото.Хижата няма персонал,не броим бабата и дядото.Вътре е студено,парното не се поддържа постоянно и топлата вода е лукс.Кухнята е кофти,гостите се храниха в друго съседно заведение.Стаите миришат.Мога да изброявам още,но не ми се пише.ЖАЛКО,че района е хубав и има потенциал,хижата може да се разработи,а така се губят клиенти и се трупат негативи.Аз не злобея и съжалявам,че е така,защото живея в този район.Който не вярва на мен,нека отиде и да се убеди сам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X