Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Никога повече там.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Никога повече там.

    "Бяла Магия" с.Багалевци около Елена . Ако не ви зависи живота от това , не стъпвайте на това място . По отвратително отношение от страна на собственици не бях срещал ..
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • #62
      От: Никога повече там.

      Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
      "Бяла Магия" с.Багалевци около Елена . Ако не ви зависи живота от това , не стъпвайте на това място . По отвратително отношение от страна на собственици не бях срещал ..
      А каква е историята? Аргументи?

      Коментар


      • #63
        От: Никога повече там.

        Веднага докладвам .
        От края на април месец организирам кръщенето на дъщеря ми в Къпиновския манастир . След кратко разглеждане на къщите в района се спираме на въпросната заради удобното разпределение на стаите . Свързах се със собствениците и резервирах базата за избраната дата . От тогава до преди 2 седмици се чувахме няколко пъти за уточнения на менюта и т.н., дори щяхме да се виждаме и да обсъждаме заедно вариантите защото въпросния стопанин живее близо до Варна , но поради напрегнатия ми график не се осъществи срещата . 10 дена преди събитието се чуваме за 4-ти път за да уговорим последните подробности и чувам следната реплика " Ама вие не сте пратили капаро.." от жена с която за пръв път имам удоволствието да разговарям ..
        Моля да предаде телефона на съпруга си с който разговарям вече 2 месеца . След като той поема разговора първият ми въпрос беше дали желае да му преведа капаро .. , като отговора беше :" Неееее , няма нужда , ние с теб разговаряме от април месец... "
        Продължих да настоявам , но той отново отказа капарото като искаше само да му потвърдя дали всичко е сигурно . Тук му обясних , че няма как да се откажа защото съм запазил час в манастира , организирал съм 15 човека ( от Варна, Бургас, Карнобат и София) , че става дума за кръщене а не за разходка за гъби от която мога да се откажа в последния момент и т.н. , и че няма нужда да се чуваме през ден за да е сигурен ...
        До тук добре , само че веселото започна петък сутринта 3часа преди да тръгнем . По молба на жената му звъннах да попитам дали разполага базата с ютия или до си носим ? Обаче вместо тревиален отговор чух .. :
        -" Ааааааа , аз няма да пътувам за Елена днес "
        - Как няма да пътуваш бе човек , нали имаме резервация ???? ( тук вече започнах да изтръпвам)
        - Имате , ама ти не се обади да потвърдиш ...
        - Абе колко пъти да ти потвърждавам , нали се уговаряме от 2 месеца ??? ( вече съм 50% изтръпнал в прединфарктно състояние)
        - Аз днес съм си запазил час за преглед на колата и не мога да тръгна за Елена...
        - Как няма да тръгнеш ???? Хора от 4 града се готвим да тръгваме всеки момент , а ти ми казваш че няма да пътуваш !!!! (100% изтръпнал с инфаркт,инсулт, ишиас и магарешка кашлица )
        - Ами ти не ми прати и капаро ........
        - .............................................................. ( тук вече не помня какво говорех , но въпросния субект затвори ...)

        Не знаех къде се намирам , бях готов да убивам...

        Успях да намеря по случайност много хубава къща , която е свободна за уйкенда и направихме прекрасно кръщене , точно както си го представях , но не и благодарение на въпросните домакини ..

        Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен .
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • #64
          От: Никога повече там.

          Въпроса ми беше принципен, редно е да се посочат аргументи и факти, все пак. Може и накратко. Иначе за случая :-Х наистина си е за... "без коментар"

          Коментар


          • #65
            От: Никога повече там.

            Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
            Веднага докладвам .
            От края на април месец организирам кръщенето на дъщеря ми в Къпиновския манастир . След кратко разглеждане на къщите в района се спираме на въпросната заради удобното разпределение на стаите . Свързах се със собствениците и резервирах базата за избраната дата . От тогава до преди 2 седмици се чувахме няколко пъти за уточнения на менюта и т.н., дори щяхме да се виждаме и да обсъждаме заедно вариантите защото въпросния стопанин живее близо до Варна , но поради напрегнатия ми график не се осъществи срещата . 10 дена преди събитието се чуваме за 4-ти път за да уговорим последните подробности и чувам следната реплика " Ама вие не сте пратили капаро.." от жена с която за пръв път имам удоволствието да разговарям ..
            Моля да предаде телефона на съпруга си с който разговарям вече 2 месеца . След като той поема разговора първият ми въпрос беше дали желае да му преведа капаро .. , като отговора беше :" Неееее , няма нужда , ние с теб разговаряме от април месец... "
            Продължих да настоявам , но той отново отказа капарото като искаше само да му потвърдя дали всичко е сигурно . Тук му обясних , че няма как да се откажа защото съм запазил час в манастира , организирал съм 15 човека ( от Варна, Бургас, Карнобат и София) , че става дума за кръщене а не за разходка за гъби от която мога да се откажа в последния момент и т.н. , и че няма нужда да се чуваме през ден за да е сигурен ...
            До тук добре , само че веселото започна петък сутринта 3часа преди да тръгнем . По молба на жената му звъннах да попитам дали разполага базата с ютия или до си носим ? Обаче вместо тревиален отговор чух .. :
            -" Ааааааа , аз няма да пътувам за Елена днес "
            - Как няма да пътуваш бе човек , нали имаме резервация ???? ( тук вече започнах да изтръпвам)
            - Имате , ама ти не се обади да потвърдиш ...
            - Абе колко пъти да ти потвърждавам , нали се уговаряме от 2 месеца ??? ( вече съм 50% изтръпнал в прединфарктно състояние)
            - Аз днес съм си запазил час за преглед на колата и не мога да тръгна за Елена...
            - Как няма да тръгнеш ???? Хора от 4 града се готвим да тръгваме всеки момент , а ти ми казваш че няма да пътуваш !!!! (100% изтръпнал с инфаркт,инсулт, ишиас и магарешка кашлица )
            - Ами ти не ми прати и капаро ........
            - .............................................................. ( тук вече не помня какво говорех , но въпросния субект затвори ...)

            Не знаех къде се намирам , бях готов да убивам...

            Успях да намеря по случайност много хубава къща , която е свободна за уйкенда и направихме прекрасно кръщене , точно както си го представях , но не и благодарение на въпросните домакини ..

            Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен .

            Напомня ми за едно софийско заведение с прекрасна кухня и персонал (именно заради този факт няма да кажа кое) в което прекарвахме дните и вечерите си с жената в продължение на година - две, запознахме се с персонала и със собствениците - приказка.
            Да ама... преди 2-3 години реших да си празнувам рожденият ден там, речено сторено - обаждам се на собственика (той е на ски в момента, но вдига) и запазвам Цялото заведение (4-5 маси общо) за уречената дата. Той ми предлага да се видим да уточним менюто, но аз отказвам поради липса на време и му казвам, че ще се уточним на момента, все пак съм "основен" клиент. И за мен всичко вече е уредено, да ама НЕ в деня на рожденият ден звънвам за по-сигурно и ми казват, че цялото заведение е заето за въпросната вечер!!! Обаждам се на собственика (с който разговарях преди седмица) и той спокойно ми заявява, че "Сам съм си виновен...", дори не разбрах защо . Естествено купон имаше в съседно заведение, но от тогава Не съм стъпил там и нямам и намерение и не за друго, грешки стават, Но "сам съм си виновен" ми дойде в повече, можеше едно извинявай, станала е грешка... Но не

            Коментар


            • #66
              От: Никога повече там.

              Аз ходя по този край вече 14-15 години , но такова дърво на бях ял .
              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
              WJ 4.7

              Коментар


              • #67
                От: Никога повече там.

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Три години ходим по Еленският балкан,по точно с.Ребревци,Лазаровата къща,май да беше 11места.Няма друго такова место,страшна тишина,уютно,басеин във двора,банкетно лятно(и закрито) със сериозно барбекю(+ врътки за чеверме).Хазяите са точни,вече ни правят и отстъпка,като бонус влиза хек "Болярка"...
                Tова мнение май е за другата тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=40509

                Коментар


                • #68
                  От: Никога повече там.

                  Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                  "Бяла Магия" с.Багалевци около Елена . Ако не ви зависи живота от това , не стъпвайте на това място . По отвратително отношение от страна на собственици не бях срещал ..
                  Нещо те е изментрил, сигурно са се намерили клиенти за повече пари в последния момент! Трябваше да отидеш на място после и да проведеш "шпионаж" във въпросната къща.
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #69
                    От: Никога повече там.

                    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                    Нещо те е изментрил, сигурно са се намерили клиенти за повече пари в последния момент! Трябваше да отидеш на място после и да проведеш "шпионаж" във въпросната къща.
                    Имах си други занимания , пък и ако го бях видял да щъка из двора.... , не се знае колко още щеше да се радва на възможността да ползва собствения си ход ..
                    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                    WJ 4.7

                    Коментар


                    • #70
                      От: Никога повече там.

                      Днес 04.08.2014 останахме излъгани от дом Петкови гр.Приморско,след 3 разговора вчера, за запазване на стая ,се оказа че такава не е запазена,понеже не сме казали да я "запазят" .Дадената дума в този дом Петкови няма стойност.С две деца, загубихме ден от почивката за да търсим хотел.Госпожата с която контактувахме отговаря на тел.0878139714 Уговорката от вчера беше да пристигнем до 11:00 часа днес,в 10:20 бяхме пред хотела дом Петкови Приморско,звъни жена ми и казва обаждам се за резервацията,госпожата отговорила Да ама вече е заета и затваря,обаждам се да питам какво става ,и госпожата ми казва че след три разговора за условията,леглата и цената ,както и часа в който сме казали че ще пристигнем,сме пропуснали да "резервираме стая" смях....понеже доста пътувам,с един обикновен имеил съм запазвал хотел в всеки континент където съм бил,а неможах да запазя 4 легла в този дом.....
                      Доверието няма цена,поне за мен !
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #71
                        От: До: Никога повече там.

                        Възможно ли е някой да се захване и да извади "местата" в нарочен списък в една малка подтемичка за да има подтоянно актуален списък. Като заключена да е, но да се дописва след всеки пост, който дава уточнение за къде става на въпрос ?
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #72
                          От: До: Никога повече там.

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Възможно ли е някой да се захване и да извади "местата" в нарочен списък в една малка подтемичка за да има подтоянно актуален списък. Като заключена да е, но да се дописва след всеки пост, който дава уточнение за къде става на въпрос ?
                          Супер идея - пести време и място!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Никога повече там.

                            Пести време, ма чие? Не на модератора във всеки случай, пък на него не са му дигали заплатата от години Ще се опитам да го направя в първия пост на тая тема или направо една допълнителна заключена и залепена тема със списък само. Но не мога да сколасам още денс, ще се постарая до седмица-две.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #74
                              От: Никога повече там.

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Пести време, ма чие? Не на модератора във всеки случай, пък на него не са му дигали заплатата от години Ще се опитам да го направя в първия пост на тая тема или направо една допълнителна заключена и залепена тема със списък само. Но не мога да сколасам още денс, ще се постарая до седмица-две.

                              Не се пъни
                              Аз си мисля, че в сегашният си вариант темата е по-добре! Един списък с негативи, може да се ползва за оплюване, пък и е безсрочен
                              Може да се е сменил собственика, персонала или и двете...
                              Тук четеш какво се е случило и си правиш извода, а в списъка просто черна точка.
                              Може и да не съм прав, защото заведенията който съм задраскал в главата си, не съм ги посетил Никога повече

                              Коментар


                              • #75
                                От: Никога повече там.

                                Никога повече в Поморие - Ахелой 44, първа линия на морето и сносни стаи, НО отношението на животните, които го стопанисват, е под всякаква критика. Нагли и прости. За пръв път с мъжа ми си тръгваме отнякъде със скандал, а принципно сме крайно миролюбиви хора и ако не ни хареса някъде, просто не се завръщаме. Но толкова злоба и наглост на едно място не бяхме срещали, та се стигна до скандал. Между другото, и в Поморие като цяло няма да стъпим повече - мръсно, ПРЕзастроено, няма хубави заведения, почти само чалгарски кръчми и никакво разнообразие на храната, няма къде да си спреш колата, отвратителен плаж, нищо красиво и интересно не видяхме там. Друго си е Балчик, Созопол и Ахтопол. Престоят в Поморие беше изпитание, нищо общо с приятния, зелен и добре уреден Бургас наблизо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X