Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Никога повече там.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Никога повече там.

    Ресторан "Българска Фиеста" , между Албена и Балчик. Масата за 4 е с размер 120 на 60 см а пейката е дори по къса. Храната е с ужасно качество. Сервитьорите са по зле от нея.Блок маси, всеки се обслужва сам след като му връчат един комплект прибори които трябва да пазиш до края на вечерта. Не можеш да поръчаш нищо друго, трябва да ядеш и пиеш това което е включено в куверта с цена 25 евро.
    Има програма - трагедия. Отидохме там заради нестинарите - нестинарката танцуваше с някакви чорапи, нестинарят беше ОК.
    Около 900 човека туристи пове4ето руснаци, щастливи че има пиене на корем. Накрая ги качваха в автобусите със футболни свирки. Онемях. Всеки гид си имаше собствен звуков код и им свиреха като чобани на овце.
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 14-09-09, 14:35.
    I get High by going Down

    Коментар


    • #32
      По-добре не ходете там...

      Нека всеки разочарован или недоволен от обслужването или отношението към клиентите в хотел,заведение,магазин,сервиз...и т.н.да го сподели.Надявам се по този начин да намалеят разочарованията ни или да си вземат бележка споменатите тук.

      Поради естеството ми на работа се налага да пътувам често и съответно да отсядам в хотели в цялата страна.В момента съм в София и понеже там където отсядам по принцип нямаше места, си резервирах стая в хотел ''ГОРНА БАНЯ''.
      Пристигам на въпросното място и питам как мога да ползвам интернет в стаята си, като предварително знаех, че предлагат тази услуга.
      Чичкото на рецепцията ми казва, че има безжичен нет до 3 часа на ден.
      Питам го как така само 3 часа на ден?А ако искам повече време достъп, мога ли да си доплатя?Отговаря ми, че не може.
      Здраве да е,това да е проблема.Плащам си нощувките и се запътвам към стаята, а там нова изненада.Стаята е с мебелировка от 15-ина години,пердетата висят като парцали на прозореца,който се затваря трудно, а леглото е толкова ''дълго'', че като легнеш на него или главата ти или краката ти висят, а съм висок 175 см.Най - интересното е,че банята е една душ кабина в единия ъгъл на стаята.Тоалетната и мивката са в отделно помещение до душ кабината,което между другото е достатъчно широко да се монтира въпросната кабина вътре или поне душ?!Такова нещо не бях виждал.
      Явно някой гении е проектирал този образец на съвременното строителство.
      Бях уморен и не ми се разправяше да си търся друг подслон.Малко по-късно установих, че не 3 часа, а 3 минути не можеш да ползваш интернет,защото не можеш да се свържеш.Добре, че успях да се закача за друга незаключена мрежа и си свърших работа.
      Тази вечер около 22.30 часа паркирам пред това подобие на хотел,слизам от колата, тръгвам към входа и...замръзвам.Точно пред вратата се е излегнал голям уличен пес,който като ме видя се надигна и изръмжа.Не съм страхлив, но си имам едно на ум когато видя куче.Да не говорим, че е безстопанствено и не се знае как ще реагира.Огледах се и понеже нямаше хора наблизо,нито до входа се отдръпнах до колата.
      Звъннах от мобилния си телефон на рецепцията и помолих чичкото да излезе,защото кучето ме притеснява.
      Отговора му беше:''Какво от това?Аз какво да направя,то е само едно.Влизай си.'' и ми затвори телефона.
      Не можах да повярвам на ушите си.Пак набрах номера на хотела, но вече не ми вдигаха.
      След малко от вътре излезе въпросния чичко и изгони кучето.Влизайки го попитах защо не искаше да излезе при положение, че го помолих за помощ.Той ми отговори, че това куче си спи там и не било опасно.За това ми бил казал да влизам и затворил телефона.Да сигурно е така,ама аз от къде да знам?Що за отношение?!
      Естествено като се качих след това в стаята си ''тричасовия'' интернет пак липсваше...Имаше и други неуредици, но вече не ми се пише.

      Моя съвет е:По-добре не ходете там...освен ако не сте търсачи на силни усещания.

      P.S.Моля да пишете името на мястото за което разказвате с червен цвят,удебелено и подчертано за да се вижда от пръв поглед.
      Последно редактирано от walker; 26-08-09, 01:19. Причина: редакция на текста

      Коментар


      • #33
        До: Никога повече там.

        Да донадим към тоя хубав списък и х.Чернатица в Родопите, над Пловдив, близо до Здравец. Ако хижар там е все още Тодор, не оставайте. Не ми се разправя, но от там се сдобих с ингвинална херния. А можеше и по-зле да е.
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 14-09-09, 14:35.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #34
          До: Никога повече там.

          Ето този хотел ми развали настроението миналото лято.
          хотел Алпина, Лозонец на морето. хотела горе-долу бива , но всичко останало е кръгла нула. Храната е отвратителна, басейна е адски мръсен. Абе цяла седмица ми беше скапано настроението. Тогава се зарекох на нашето Черноморие за повече от 2 дни , никой път.
          Последно редактирано от zzlatev; 04-12-09, 07:42.
          Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

          Коментар


          • #35
            До: Никога повече там.

            Искам да добавя към тази категория и хотел "Роял бей" на "Елените".С голямо желание резервирах стая в този "хотел".Незнам защо реших че трябва да почивам там.Обадих се по тел.и всичко се нареди уж.Отиваме в уречения ден и час идва едно момче на портала взе багажа натовари ни на количката и ни закара до хотела.Всичко хубаво свърши до тук.Хотела не е освежаван от времето наТАТО теракота made in Михайловград.В ресторанта не пускат климатика,пот се лее от сервитьорите,като Ниагарския водопад,инклузива под всякаква критика,за една бира търсиш сервитьор да му поръчаш чакаш да ти я донесе-мъка.Отиваме на плажа пак мъка,шезлонгите счупени мръсни,водорасли по брега- вече се вмирисали.За междинни хапвания предлагат хот-дог,а в рекламираната сладкарница ФИЛИПОПОЛИС предлагат само обикнвенни бисквити и локум.Това беше края на почивката ни там платих си за 4-часовия престой и да ме няма.И тези "екстри" струват само по 130 лв. на човек на ден.
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 14-09-09, 14:35.

            Коментар


            • #36
              До: Никога повече там.

              А в хотел Делта в село Огняново, Гоцеделчевско, бях три дни и останах крайно разочарован. За цената която трябваше на платим беше включено интернет по стаите, ползване на басейн, джакузи и закуска. Басейн - не можахме да ползваме - беше празен, интернет нямаше - имало проблем от БТК и за тези дни не можаха да отстранят, закуската - е това е много интересно - тя е на стойност около 1,20 - 1,50 на човек, поръчваш си я от един смешен списък със закуски, а и няма да ти сервират ако не си представиш талончето от рецепцията. Водата в стаите е минерална и мирише на сяра че не се трае, а какво остава да я пиеш - то не можеш да се измиеш от миризмата. За тези дни камериерка не беше влизала в стаята. Иначе стаите са хубави и топли, но това е само хубавата новина. Цените в ресторанта са като за петзвезден хотел, макар че в момента сме в такъв и цените са много по ниски.
              Последно редактирано от zzlatev; 04-12-09, 07:44.

              Коментар


              • #37
                До: Никога повече там.

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Да донадим към тоя хубав списък и х.Чернатица в Родопите, над Пловдив, близо до Здравец. Ако хижар там е все още Тодор, не оставайте. Не ми се разправя, но от там се сдобих с ингвинална херния. А можеше и по-зле да е.
                оооо, там е единственото място, където са ми отказвали обяд, защото, видиш ли, са в обедна почивка - от 12,00 до 16,00


                няма да го забравя никога..

                Коментар


                • #38
                  До: Никога повече там.

                  Първоначално публикуван от baro Преглед на мнение
                  В момента сме в хижа ЗВЕЗДИЦА и мръзнеме от студ.
                  1.мръзнеме от студ
                  2.парното и топлата вода ги спряха около 20ч
                  3.кухнята е ужас,персонала също
                  4.стаите са фантазия-мръсни,студени и мухлясали

                  Определено ако искате екстремно изживяване отидете там.

                  И пропуснах най-важното има ски писта обаче хижара ни хвана така докато си караме шейната да му разчистиме пистата.



                  Пропуснах да кажа,че въпросната "хижа" е на Витоша.
                  Много точно казано. НЕ ХОДЕТЕ ТАМ(поне докато не се смени хижаря). Парно и топла вода има от 18 до 20 часа, след това стууууд голям- печки не дават(добре че контактите работят и имаме опит та винаги си нося една "духалка", но мои познати нямаха този късмет) , а на въпроса защо е студено отговора беше, че парното е на реле и само включва и изключва. Храната средна работа на вкус, но явно беше развалена защото след като хапнахме там вечерта още на другата сутрин имахме стомашни проблеми ,а на някои се наложи спешна лекарска помощ. Преди това пак съм ходил там, но явно друг държеше хижата и беше топло и ресторанта беше по-добре.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Никога повече там.

                    Ето още едно "добро" хотелче-къща за гости Камелия с.Аспарухово
                    общ.Дългопол .Голяма група от 30 човека вкл. и 11 деца решихме да изкараме Гергьовден в този хотел.Имахме предварителна резервация за 2 нощувки и уговорката да ползваме столовата с донесена и приготвена от нас храна.Какво беше учудването ни когато пристигнахме на място да заварим следната гледка -двуетажна къща с долепени дървени пристройки към нея без никаква идея за удобство и функционалност,стаи с по 4 и повече легла разположени хаотично в постройката,прословутата столова ,която по думите на собственика има 50 места а реално не са повече от 20.Както и да е не сме много придирчиви настанихме се в стаите прилични повече на казарма -дълги тесни с наредени в ред легла и слязохме в "банкетната зала "и там имаше изненада 4 маси и 8 пейки трябваше да ни съберат всички,кухненското обзавеждане се свеждаше до 1 шкаф с печка ,мивка и 80 литров хладилник който трябваше да събере храната и напитките на 30 човека за 2 дни.Примирихме се с това но дойде време да приготвим нещо за ядене.Измъчената печица (която работеше на половин нагревател ) в никакъв случай не можеше да се справи с тежката задача и се наложи да поискаме разрешение да запалим барбекюто на двора което доста трудно се разгоря тъй като дървата бяха сурови.Изпекох пържолите криво ляво кота остана доста жар в която собственика с група свои приятели сложи да пече агне.Но да не ви отечавам дойде време за плащане -платихме всички легла в стаите даже и тези на които не беше лягано и капака на всичко-100 лв за дърва на барбекюто на което собственика си опече агнето .Моля ви не ходете там!


                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • #40
                      WELCOME in VILLA DILTZ- Golden Sands Bulgaria

                      Отърсен от емоциите на предишното лято и в момент на избор на място за лятна почивка отварям тази тема, за да споделя незабравимите спомени от това кътче на красивото ни Черноморие.
                      Зная, че форума има специална тема за подобни впечатления, но така обекта ще бъде видян от максимален брой хора.

                      Започвам от далече. Пролет 2009-та. Търсим си място за лятна почивка. Решаваме да бъдем на северното черноморие, носталгия от моето детство. По принцип сме непретенциозни с жената, но семейството ни е голямо, петчленно. Близнаците са на 1,5 години, тинейджъра на 16. За малките ревльовци трябва звукоизолиран апартамент за да не ни изгонят съседите, двор за тичане, кухня за неспирно хранене и близост до плажа, за лесно обслужване. За тинейджъра е по-лесно - иска само море и плаж. Цената не е водещ фактор. След много безсънни нощи в интернет попадаме на райското кътче. Златни пясъци. Самостоятелна вила буквално на брега на морето, потънала в зеленина, двор, две спални, кухня, трапезария.
                      Обаждам се на собственика - Да, свободна е.
                      Предплата една трета от сумата по банков път - ОК, колко му трябва на човек да ощастливи семейството?
                      Та ето сайта на "вилата" -
                      WWW.DILTZ.HIT.BG
                      Денят идва, път като път, 600 км с преспиване в Ловеч, час преди пристигането позвънявам. Собственика ще ме чака на входа на Варна, бил с Витара /Ще да сме от една кръвна група, казвам си радостно./ Следваме го плътно по улиците, отминаваме Св Константин и Елена, завиваме вдясно, пътя свършва.
                      Пътя свършва, но започват изненадите.
                      Всъщност не е Златни пясъци, а вилна зона Чайка. В свлачището.



                      Път до вилата няма, но има стълбище със сто и пет-шейсет стъпала. Които трябва да изкачваме по няколко пъти на ден с малките.
                      В съседство с вилата има огромен строеж, запустял, ударен от строителната криза.



                      Срещу два-три лева на охраната те пускат да направиш лек оффроуд през обекта и да си прекараш багажа на стотина метра от вилата.
                      Всъщност не е вила, а бунгало.



                      Мизерно бунгало.



                      С мръсен, неподреден, наклонен микроскопичен двор.



                      Но пък вътре - оборудвана кухня.



                      Чисто и спретнато.



                      Спалня като слънце. Фен-шуй стил, както пише в сайта.





                      Свежа мебелировка, баня.



                      Е, канала мирише и от душа хваща ток, но това са подробности.
                      Между трапезарията /остъклено с винкел антре/ и спалнята има био-арт-дограма.-



                      С истински бели червеи.
                      Всъшност това е едно старо бунгало, строено, престроявано и ремонтирано с подръчни средства, обзаведено със старите мебели и електроуреди, изхвърлени от апартамента на собствениците. Не стига друго, но тънеше от мърсотия и влага.
                      Зеленината наоколо е змиарник - храсталак от бодливи акации. Няма кой да си направи труда да ги почисти.



                      Парцела е голям, но неподържан. Двора не е терасиран, по почти отвесно, необезопасено за деца метално стълбище се слиза до плажа. Наистина е на плажа. Макар че е неохраняем, мръсен и неподържан.



                      Въобще, разочарованието беше голямо. Втория ни ден мина в търсене на друго място и на третия се изнесохме. В хотел в Св Константин, просторен реновиран апартамент, огромен парк с два басейна, цена със закуска - по-ниска от бурдалника на Чайка. Разсърдения собственик дойде намръщен в ранни зори, висна на вратата докато събирахме багажа, не дай Боже да откраднем някоя вехтория. Пришпорваше ни, че щели да се нанасят там със семейството си. Почисти меджувременно - взе пликчето със смет от кошчето и беше готов. Така вероятно е било почистено и преди ние да доидем.
                      Та така, драги съфорумци, бягайте далече от тази "вила".

                      P.S. Спомени, спомени. Освен тях, от бунгалото малките гепиха и един много як вирус. Но за приключението "С повръщащи чавета във варненска болница" не ми се пише още.
                      Поздрави.
                      Последно редактирано от Savov; 16-05-10, 00:24.

                      Коментар


                      • #41
                        До: WELCOME in VILLA DILTZ- Golden Sands Bulgaria

                        Леле, каква свинщина. Верно си е за оплакване в отделна тема. Но е трябвало да ти светне червената лампичка като видиш неграмотния сайт и никаквите снимки, освен 2-3 малки, които са си жива "заблуда на противника.

                        Коментар


                        • #42
                          До: WELCOME in VILLA DILTZ- Golden Sands Bulgaria

                          Поне за "незабравимите" спомени са уцелили. Всъщност мясттото е яко, ако се готвиш за свършека на света (2012-та).
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #43
                            До: Никога повече там.

                            Затова братя-само проверени лично или от познати места!!В последно време обаче имам наблюдения,че където ходя ,персонала се държи учудващо добре!Обяснявам си го с безработицата,намаляването на посещаемостта,а и представете си как би се отразило на персонала в тези кризисни времена,ако се оплачеш на чорбаджията!
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #44
                              От: До: Никога повече там.

                              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                              Затова братя-само проверени лично или от познати места!!В последно време обаче имам наблюдения,че където ходя ,персонала се държи учудващо добре!Обяснявам си го с безработицата,намаляването на посещаемостта,а и представете си как би се отразило на персонала в тези кризисни времена,ако се оплачеш на чорбаджията!
                              Напълно подкрепям казаното от колегата! Не отивам на места където нито мой познат не е ходил или аз не съм!!!
                              LZ1ZAH

                              Коментар


                              • #45
                                От: До: Никога повече там.

                                В момента тече проверка на точно такива случаи.Няма лошо да се пуска и по един имейл на КЗП

                                http://dnes.dir.bg/news.php?id=6468612
                                SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                                0878299791

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X