Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wrangler-a на go go go 3-та част

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Wrangler-a на go go go 3-та част

    Първоначално публикуван от Kaishin
    тези зауаза какви пари излизат горе долу а волво лапландер има ли в БГ
    Първоначално публикуван от Kaishin
    само ми дай мостовете от лапландера ако ще ги хвърляш
    Първоначално публикуван от Стефан
    Нямам. И сигурно нямам да имам следващите 10 години, климатът не се е променил толкова. Освен това не знам дали ще трябват полярни, тропически или пустинни. Лапландеровите са полярни, никъде другаде не живеят, трошат се. И никой друг ландшафт няма нищо общо с тундрата. Освен коли за любовници, Волво произвежда и спецтехника. Например за сондьорите, това е по-близък случай
    Първоначално публикуван от go go go
    мостовете от лапландер нестават за нашия офроуд много са тежки и бавни. няма амотрисьор който да издържи на това натоварване, ако ще да сложиш по 4 на колело.

    то изобщо за нашия офроуд нищо с цели мостове май не е надеждно. аз съм решил след, като направя вранглера и видя че нестава, да се захвана със следващия проект

    проекта е едно митсубиши пажеро еволюшън, което е на А рамена + окачване + интериор + хубави гуми, двигателя стандартно е V6 лесно се изкарват от него 300 к.с. ралиарт имат всичките тези неща, разработени за дакар и ралитата на ФИА. такава кола би могла да даде възможност за участие в някои по - интересни състезания. ако сега, с това което знам тръгвах да тунинговам 4х4 за състезания това нямаше да е вранглер със сигурност.
    Момче, запознай ме най-накрая с татко си. Някак неудобно аз да те ритам, не си дете.
    Като се видим пак, освен че ще те ритам, ще ти обърна внимание и на независимите окачвания. Независимо ще те окача за гушата и ще те дам на една независима библиотекарка в МЕИ-то. Освен че е хубава, е чувала за характера ми. Отсякъде ще предпочете да провери дали си прочел указаното пред това да се сбъска с гневът ми. Решавай, ти си във вилката. Отсякъде е по-добре първо да четеш, после да фърляш пари. Немаш ядове и да се караме, да се пцуеме, да рисуваме картинки, да смятаме разни тъпи железа, може и да стане. Вече май си прозрял. Парите са хубаво нещо, ама не бива на халос. Всеки ден негри умират от преяждане а ти ...

  • #2
    стефане, успокой се, това ще стане някой ден като порастна голям и имам едни 200 000$ за тази работа, сега нямам такива пари и затова си играя с легото наречено вранглер

    хубавото е, че най - накрая проумях, че целите мостове нестават за бързо каране и опитите да превърнем траялска кола в ралиджийска са обречени на неуспех

    иначе ако парите не бяха проблем щях да платя на ралиарт или някой от калибъра да ми подготви кола и никога намаше да се опитвам да се правя на инжинер конструктор ... ама пуста беднотия
    drive alive

    Коментар


    • #3
      Яд ме е да те слушам! Преди колко време ти плюх това в ушите, а?
      МЕИ за тебе, МЕИ! И четене, мислене, още четене, чак тогава приказки. После мислене, още четене, приказки, мислене, после поръчки. Макар че тогава вече може и да не искаш да поръчваш. Може да искаш да го проектираш и направиш сам. Що мислиш аз не купувам готово? И толкова години се блъскам с мойта кочина? Нямането на пари е 10% от проблема. Останалите са несъответствието на магазина на моите искания.

      Коментар


      • #4
        има магазин, който съответства на мойте искания, но цената не ми изнася. иначе аз нямам нито твоите познания, нито образование зада мога изобщо да си мисля да конструирам даже отварачка за бира. използвам готови работи, струващи колкото мога да платя, които комбинирам с цел да стане нещо, което може да се движи, на принципа проба грешка, както правят и всички други в нашенския офроуд.

        иначе за МЕИто, аз там исках да уча навремето, но поради конюктурни съображения се хванах с икономика
        drive alive

        Коментар


        • #5
          А така. Сега вече конюктурно си свободен от глупостите, и може просто да четеш. На спокойствие.
          Моите знания - незнания няма с кво да те притесняват, те се придобиват лесно. По образование аз съм друго. Джиповете са ми хоби, като на тебе. Нищо страшно, мамка му, само да почнеш да ги мислиш като желязо а не като реклама. И за няколко години всички конструкции стават прозрачни. Разбираеми, предсказуеми. За още няколко години започва да работи и интуицията. Още не знаеш какво е станало, обаче знаеш кое е правилното решение. Наистина правилното, не кръчмарското. Това не винаги е тактика, но винаги е голям кеф. Победил си реалният проблем - какво по-голямо удоволствие
          Лесно е. Аз съм мързелив, щом го мога аз, значи го могат всички.

          Коментар


          • #6
            ето че пак имаме тема за мойта кола

            днес вече ще направя снимки и при малко повече късмет може да я видите сглобена, в най - лошия случай ще я видите без мостове
            drive alive

            Коментар


            • #7
              Всички хора малко или много са "не нормални" иначе всички щяхме да бъдем еднакви, та всеки го избива нанякъде, на мен например Реално погледнато "Патриота" въобще не ми трябва, а аз не само си го купих, но и го кича с Лебедка, HI-Lift (който м-у другото няма къде да се закачи че да го вдигне), Компресор... и какво ли още не. Мине не мине и ми се прииска блокажи в Диференциялите? Наред ли съм? Май НЕ.
              Та мога да разбера всеки който може да си го позволи - да се занимава с "безумни" Проекти (в Тази връзка който не е видял "Чудовището" на Yordan Kolev, може само да съжалява)...
              Съвсем друг въпрос е какви са очакванията и какво се получава
              Например Вранглера е мъничка, повратлива траялна машина (ИМХО), от нея Рали Реид Болид не може да се получи (Пак така си мисля) но това не и пречи да е готина и "секси" играчка за свободното време.
              Успех

              Коментар


              • #8
                причините за съсздаване на тези машини се крият някаде дълбоко в човешката психология

                другото е че е съвсем нормално да искаме това което нямаме, та и аз така
                drive alive

                Коментар


                • #9
                  Стефане теб не вярвам някой да не те уважава като капацитет, обеснявай по точно и смислено това което знаеш че не всеки те разбира, с независимо окачване и малките деца знаят че може по бързо да караш на неравен терен

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от go go go
                    другото е че е съвсем нормално да искаме това което нямаме, та и аз така
                    Едно такова върши ли ти работа ?

                    http://www.metacafe.com/watch/49341/flying_and_fast/
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Kaishin
                      Стефане теб не вярвам някой да не те уважава като капацитет, обеснявай по точно и смислено това което знаеш че не всеки те разбира, с независимо окачване и малките деца знаят че може по бързо да караш на неравен терен
                      той стефан така си обяснява, като четеш дълго време постовете и почваш да разбираш или поне да си мислиш че разбираш
                      drive alive

                      Коментар


                      • #12
                        ще разбия поста на 2 части че получих разни л.с. защо обиждам бате Стефан, първо в думите ми няма ирония , а втората част съм отговрил за независимото окачване на некой друг пост в темата

                        Първоначално публикуван от Kaishin
                        Стефане теб не вярвам някой да не те уважава като капацитет, обеснявай по точно и смислено това което знаеш че не всеки те разбира, с независимо окачване и малките деца знаят че може по бързо да караш на неравен терен

                        Коментар


                        • #13
                          Е, и таз добра ... Остава сега па да се изпокарате заради мене. Сакън!
                          Не знам за кво е ставало дума. Да, за бързи коли и за големи ходове независимото е по-лесно. Обаче има пък много други ограничения. И не е здраво, което е най-лошо. Или пък е здраво, но в ъъъ ... специални случаи, ама и те са нискоресурсни.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Kaishin
                            Стефане теб не вярвам някой да не те уважава като капацитет, ...
                            Чакай още веднъж да направим Евала на Стафан
                            А за да му разбирате по-добре постовете трябва да четете още 2-3 Руски Форума (и точно там дето Стефан е чел) и тогава ще ви "светне" и ще ви е много по-лесно (НЕ МЕ РАЗБИРАИТЕ погрешно НЕ ЛЕСНО, а просто по-лесно)

                            Коментар


                            • #15
                              мисля си тук за ходовете на окачванетно. ако ходовете са по - дълги задължително амортисьорите загряват повече ако са къси загряват по - малко. за устойчивост в завои определено късите ходове са по - добре, за странични наклони не е сигурно, зависи от наклона, за кал определено къси. в същност дългите ходове са само и единствено за траял.

                              а някой може ли да даде определение кои ходове са дълги и кои къси
                              drive alive

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X