Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wrangler-a на go go go 3-та част

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    не исках да кажа че тук е като в баха, просто това е най - близкото до нашето каране за което се сещам. крос кънтрито е по пясъци, тук нямаме толкова от тях, кролинга е по големи камъни но тук нямаме коли за това, баха се кара по доста пресечен терен с голяма скорост, тук просто караме по малко по - малко пресечен терен с по - малка скорост

    ВАЖНА новина, колата ми е готова, тествах я днес, върви страхотно, остава проблема със задното окачване но до месец и това ще е оправено

    снимки утре, днес валеше дъжд
    drive alive

    Коментар


    • #47
      сега съвсем по темата, понеже колата ми вече върви и проекта се овенча с успех искам да изразя благодарност към хората, които направиха това възможно а именно:

      на първо място хората, на които дължа присъствието си в офроуда и които ми показаха каде няма път, братя цанови /близнаците/. те успяха да внесат в българия и да монтират неща, които небяха правени досега.

      братя флекс, които направиха безброй много детаили, повечето от които по няколко пъти, задоволявайки безкрайните ми капризи. днес завършиха монтава на новите по - бавни корони и пиньони и предния блокаж, неща за които се съмнявах, че може успешно да се монтират в българия.

      митко фулдата, той направи всички настройки на окачването на колата , което звучи просто не в същност е може би най - сложната и трудоемка работа от всичко. направи и още един куп неща, които сега няма да изброявам.

      чудото, от мотоексперт, поли, момчетата от балкан стар, всички от форума и още много хора, немога да спомена всички защото няма да ми стигне нощта.

      благодаря на всички ви за това, че се съгласихте да работите по мойта кола и заедно да направи нещо хубаво, което досега небеше правено у нас. без вас нямаше как да се реализира този проект.
      drive alive

      Коментар


      • #48
        Ето ги и снимките, обяснения по тях очаквайте от създателя !





        [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

        Коментар


        • #49
          джипка качена на високи токчета

          Коментар


          • #50
            създателя .... лелееее

            аз мисля че за повечето от нещата съм писал в другите изданияа на темата, ако ви интересува нещо питайте
            drive alive

            Коментар


            • #51
              Интересува ме .... ъъъъ ! Абе я место, да те интересува, кой от кво се интересува, хващай гората
              RB Patrol Team

              Коментар


              • #52
                Дявол Коледа

                Смени ли двигателя нали имаше подобна идея
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #53
                  не, двигателя е още в САЩ, като дойде тук ще го сложа веднага
                  drive alive

                  Коментар


                  • #54
                    Като каза двигател, те се сетих и аз за едно въпросче ! Тази скоростна кутия, с която си в момента, ще издържи ли на новия двигател?
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • #55
                      и на мен това ми хрумна дали двигателя ще е съвместим с всичко останало

                      и не се засрамвай - едното от оснвните неща нещо да бъде създадено е идеята - тя си твое творение

                      Коментар


                      • #56
                        Първоначално публикуван от Софианитка
                        и на мен това ми хрумна дали двигателя ще е съвместим с всичко останало
                        Той двигателя, че ще е съвместим, ще е съвместим, просто защото е същия, само че с леки добавки ! Но на мен ми е интересно, тази скоростна кутия, щя издържи ли на тази мощност?
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • #57
                          курията е много здрава и я дават да държи до около 400 к.с., битрябвало д аняма проблем
                          drive alive

                          Коментар


                          • #58
                            Първоначално публикуван от go go go
                            курията е много здрава и я дават да държи до около 400 к.с., битрябвало д аняма проблем
                            Това си е серийната кутия, нали? Или ти преди това си я сменял?
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #59
                              най- коментираната джипка във форума остана в информационно затъмнение на финала

                              Коментар


                              • #60
                                Дявол Коледа

                                А наликаза че има много снимки или реши че само толкова ще пуснете а и ще участваш ли на Родопи трофи
                                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                                тел.088четири 9едно9 4нула4
                                -------------------------------------------------------

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X