Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wrangler-a на go go go 3-та част

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    за баха гледах филма и не виждам прилика между тяхното рали и наще състезания ,стига с тия инчове и либри пиши в сантиметри че аз си знам размерите в наще мерни единици, ония 250lb/cm още не съм ги обърнал моя ход заводско е 22 отпред и 23 см отзад, като от лифта амовете естествено се разтягат и ти остава по малко ход което ще решавам с едни планки дистанциращи

    Коментар


    • #32
      за съжаление в света на тунинга метричните мерки на са много популярни, поради факта, че най - големите производители на такива неща са САЩ и япония, а там сантиметър е неясно понятие

      доволен ли си от хода, който има Г класата. като я караш бързо по някои бабуни не блъска ли на тампоните много. някаде ми баха пуснали пост, че ако за 1 миля /1.6 км/ каране по черно с газ, усетиш толкова удари на тампоните, че да им изгубиш бройката значи ннещо не е наред
      drive alive

      Коментар


      • #33
        досега тампон не ми е удрял ама си признавам че двойните пружини бяха твърдички, г класа с дълъг ход още не съм виждал и на снимки имаше едни на коиловери но нищо за хода

        Коментар


        • #34
          щом не е удряла значи пружините наистина са били доста твърдички

          ама то пълно щастие няма или ще са твърди или меки
          drive alive

          Коментар


          • #35
            за този ход какво ще кажеш

            Коментар


            • #36
              това е олицетворението на термина табуретка
              drive alive

              Коментар


              • #37
                малко повече се постига наистина но малко

                Коментар


                • #38
                  Моето мнение, е че за българските състезания, не ти трябва голям ход! Няма нито препядствия от 50+см. който да се минават с над 100, не се кара по скали и морени! А за местата, когато оставаш на 2/3 гуми, блокажите мисля, че вършат една доста добра работа!
                  RB Patrol Team

                  Коментар


                  • #39
                    ти вообще запознат ли си колко джипа имат блокажи или мислиш че всички имат

                    Коментар


                    • #40
                      Първоначално публикуван от Kaishin
                      ти вообще запознат ли си колко джипа имат блокажи или мислиш че всички имат
                      Запознат съм естествено! Но до колкото разбирам, тук си говорим за подготвени джипове А мисля, че ако си решил да подготвиш един джип за състезание, не е проблем да сложиш 1/2/3 блокажа!
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #41
                        принципно много малка част от колите в нашия шампионат имат блокажи, а голяма част от тези които имат са неизправни и работят когато си искат. не е хич просто да се оборудва колата с такива, а после от там нататък цялото каране се променя. възникват въпросите ще издържи ли кардана, полуоските и тн.

                        другото е че неможе да се кара винаги на вкл. блокаж, а когато вече колата е спряла понякога е късно да го вкл. изощо блокажа не е решението на всички проблеми.
                        drive alive

                        Коментар


                        • #42
                          Отклоняваме се от темата за окачването! Понеже говорихме за ход на окачването, и една от неговите функции, е да не остава един джип на 2/3 колела (т.е. на кантар)! И понеже споделих тезата, че за България според мен голямо окачване не е нужно и затова споменах, и най-често срещаните случаи, при който ти трябва голям ход! В България най-срещания от изброените, е заставането на кантар, и според мен ако притежаваш блокажи, можеш да се измъкнеш от тази ситуация!
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #43
                            да това е верно, с блокажи съм минавал през места където стъпват 2 диагонални гуми в продължение на 50 метра без блокажи от там няма минаване

                            Коментар


                            • #44
                              Да бе ... И как точно блокировките решават проблема с устойчивостта? Щото ходовете имат пряко отношение към нея. Не се занимавайте с глупости, блокировките са отделна и последна история.

                              Коментар


                              • #45
                                Моето мнение е такова че окачването трябва да е такова за да се използва оптимално за начина на каране!С блокажи без блокажи голяма разлика!
                                Но за тези който искат да минават през тежки препятствия мисля че по голям ход е по-добре!Друг е въпроса че и при голям ход понякога пак се налага да има блокаж!

                                Сава незнам какво общо виждаш между "Баха" и нашия офф-роуд?
                                Все още си мисля че сме планинска страна.Ако имаш в предвид че в повечето състезания има повече скоростни отсечки отколкото екстреми то това си е по-скоро крос кънтри състезание отколкото някое "Баха" или друго подобно му състезание.
                                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X