Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос: Как да зареждам през "USB", "Garmin"-а а той да си работи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос: Как да зареждам през "USB", "Garmin"-а а той да си работи?

    Здравейте,

    Искам да ВИ питам.. как точно да включа "Garmin"-а ми, да се зарежда през "USB", но машинката да си работи, а не да минава в режим за връзка с компютър? Ако модела на "Garmin"-а е от значение: 760
    Последно редактирано от tuningmania; 20-08-08, 19:04. Причина: Правописна грешка.
    Garmin Nuvi 885T User :D

  • #2
    До: Въпрос: Как да зареждам през "USB", "Garmin"-а а той да си рабори?

    Влизаш в сервизен режим при изключен USB (натискаш продължително върху батерията или часовника) , след това го включваш към USB-то и излизаш от сервизния режим и си работи навигацията.
    Имаше и още един начин , но сега не мога да се сетя.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос: Как да зареждам през "USB", "Garmin"-а а той да си рабори?

      До "milstan" - Мда! Успях, Колега, по начина, който ТИ ми сподели Продължителното натискане (докато не се покаже сервизния режим) е върху индикатора за батерията. След това, като вече машинката се зарежда и горе няма индикатор за батерията - може пак да се влезе в сервизен режим - като се задържи пак горе, до часовника - на мястото, където по принцип е индикатора за батерията

      До "ВСИЧКИ" - Знам, че има начин, машинката да се зарежда през "USB" и да работи едновременно, като при изключена машинка се слага "USB" кабела, тя се пуска самичка и някъде, докато зарежда, кабела се маха и се слага пак, но не знам точно кога се слага и кога се маха.

      Иначе - целия проблем при мен, идва от това, че чат-пат давам навигацията на Приятели, а същата е монтирана в колата, в горния ляв ъгъл на предното стъкло и понеже не искам да се виждат кабели.. реших, че може захранващия кабел за автомобил, да бъде скрит над предния аплик на тавана, като от там му е подаден и ток! И за да щадя батерията на навигацията (аз така се отнасям с всичките си джаджи) - да не се пуска и дозарежда всеки път, като паля/гася колата, така е направено, че да не се зарежда през цялото време навигацията, а само, когато е натиснато копченцето за дясната лампа на аплика Сложна система.. и май не успях да я обясня, но все едно де - ако някой го интересува - да пита спокойно Сега вече ще давам навигацията на Приятелите с адаптор от автомобилна запалка, към "USB", с "USB" кабел (имам дълъг.. към 2 метра) и с вакуум стойката, от челното стъкло - без оригиналното зарядно за автомобил Ех, че съм хитър - само да се казвах и Петър Мерси, че ме изчетохте!
      Garmin Nuvi 885T User :D

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос: Как да зареждам през "USB", "Garmin"-а а той да си работи?

        Ммммм да, при градското шофиране на кратки разстояния, тези кратковременни заряди на батерията я убиват. Налага се да правим "циганийки" за да предпазим батерията. На всичкото отгоре, батериите на повечето гармин-и се водят "несменяеми" . Може да се сменят само в специализиран сервиз ,срещу доста тлъста сума и се чакало ужасно дълго за доставка на батерията..
        [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос: Как да зареждам през "USB", "Garmin"-а а той да си работи?

          Няма нищо вечно , а и това за "специализирания сервиз" си е западна тактика. В България не важи!

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос: Как да зареждам през "USB", "Garmin"-а а той да си рабори?

            Първоначално публикуван от tuningmania Преглед на мнение
            Сега вече ще давам навигацията на Приятелите с адаптор от автомобилна запалка, към "USB", с "USB" кабел (имам дълъг.. към 2 метра) и с вакуум стойката, от челното стъкло - без оригиналното зарядно за автомобил Ех, че съм хитър - само да се казвах и Петър Мерси, че ме изчетохте!
            Аз не разбрах нищо, как приятелите ти ще ти пазят батерията,по описания начин, ако може да обясниш по-подробно...

            Сигурно проблема е в мен, ама , дай малко повече подробности, моля те

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос: Как да зареждам през "USB", "Garmin"-а а той да си работи?

              До "Veni1" - На Приятели я давам много рядко. В смисъл - не са ми я искали.. не им трябва най-често Така, че.. в тези редки моменти, не е проблем как ще се отнасят с батерията. Иначе ТЕ си ме знаят как си пазя нещата и ако им давам нещо, ТЕ се отнасят с повишено Внимание и Уважение към него!
              Garmin Nuvi 885T User :D

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос: Как да зареждам през "USB", "Garmin"-а а той да си работи?

                Ако ти се занимава може да си направиш кабел - ето и схемата...
                Прикачени файлове
                Grand Cherokee WJ 3.1

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос: Как да зареждам през "USB", "Garmin"-а а той да си работи?

                  До "ivdibi" - Засега няма да ми трябва друг кабел, но не се знае. Запазвам снимката веднага Благодаря!
                  Garmin Nuvi 885T User :D

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X