Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпросче за технически преглед по снимки на Discovery 300 Tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпросче за технически преглед по снимки на Discovery 300 Tdi

    Понеже нямам много вяра на майстора който се занимава с колата(мързелив е) днес направих няколко снимки по ходовата част ей така просто докато си минавах край нея.Пълен дилетант съм и дори не зная какво съм снимал Качвам снимките тук и моля колегите да споделят за нередности.Ако трябва да се снима още нещо не е проблем.
    Пропуснах да спомена че колата е Discovery tdi 300
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-11-10, 19:33.
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

  • #2
    До: Въпросче

    На първо четене ..... нищо нередно .....
    Даже и не тече .... ..... не е нормално за ЛР .....
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Въпросче

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      Даже и не тече .... ..... не е нормално за ЛР .....
      А дали има масло в дифовете, щом не тече?
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        До: Въпросче

        Смачкан демпфер на предния мост /на щангата/. По картинки-трудна работа.

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        А дали има масло в дифовете, щом не тече?
        И аз това се чудя.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          До: Въпросче

          Има масло. Е вижте на последната снимка, някой не е затегнал добре гайката на дифа и е омаслено.

          Ама много ръждица нещо...

          Коментар


          • #6
            До: Въпросче

            А нещо за пукнатото на снимки 2 и 3 ?
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #7
              До: Въпросче

              Щангата ли? На отлюпена боя ми прилича...

              Коментар


              • #8
                До: Въпросче за технически преглед по снимки

                Темата е несериозна! Да имаше и сниман инструмент, че няма как да се работи иначе
                http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                Коментар


                • #9
                  До: Въпросче за технически преглед по снимки

                  Не бе братче! Тестваме новата система за дистанционна диагностика и ремонт. Все някаква помощ е.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпросче за технически преглед по снимки

                    Първоначално публикуван от Asen - Dezki Преглед на мнение
                    Темата е несериозна! Да имаше и сниман инструмент, че няма как да се работи иначе
                    За преглед на ходовата част ми искат 100 евро.Друг проблем е че испански почти не говоря а английския на местните е от сорта на -ха вар ю ми фроинд.Поради тая причина ми се стори сериозна темата но явно няма да ми се размине.Благодаря на хората които се опитаха да помогнат.
                    Последно редактирано от droba; 20-08-08, 17:47.
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпросче за технически преглед по снимки

                      Ами това е...Трябва си око да види, щанга да ръчне, иначе нищо не правиш.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпросче за технически преглед по снимки

                        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                        За преглед на ходовата част ми искат 100 евро.Друг проблем е че испански почти не говоря а английския на местните е от сорта на -ха вар ю ми фроинд.Поради тая причина ми се стори сериозна темата но явно няма да ми се размине.Благодаря на хората които се опитаха да помогнат.
                        Не се сърди ама това е мн трудно. Да имаш някякви оплакваня, течове, нещо да ти е направило впечатления - би ни улеснило. Как да ти кажем че имаш хлабина в лагерите? Ако се забележи нещо, то колата ще се управлявя трудно и нямя начин да го забележиш след нас. Така все едно сме ТВ медиуми.
                        http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                        Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпросче за технически преглед по снимки

                          Никой не се сърди .Просто действам на принципа на Веничка Ерофеев според който нещата трябва да се извършват бавно и неправилно за да не може човек да се възгордее и вечно да се чувства унил и подтиснат
                          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X