Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Колко местно е? На каква цена е, колко харчи, колко му струва обслужването във фирмен сервиз, колко години му е гаранцията, какво влиза в тази гаранция, колко често влиза в сервиз....
    Джамбазов, познаваме се лично с Вас, аз съм фен на тойота имам стар пикап хайлукс, и сега от година и нещо моята съпруга има нова тойота по мое настояване /тя харесва мерцедес или ситроен С4, а аз я разубедих/.

    Искам само да напиша, че гаранционното обслужване в сервиза на Спекта ауто гр. Бургас е ОТВРАТИТЕЛНО и некоректно!

    Заставам твърдо зад думите си и мога да ги докажа с факти и свидетели.


    Балканстар в Бургас /дилър на Jeep/ също са некадърници в техническо отношение, ама това е друг въпрос.

    Тойота прави много хубави неща, ама ако ще я ползваш в БГ-по-добре да е без гаранция, за да не се нервиш.

    Извинете ме за спама, ама не издържах.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #32
      До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Джамбазов, познаваме се лично с Вас, аз съм фен на тойота имам стар пикап хайлукс, и сега от година и нещо моята съпруга има нова тойота по мое настояване /тя харесва мерцедес или ситроен С4, а аз я разубедих/.

      Искам само да напиша, че гаранционното обслужване в сервиза на Спекта ауто гр. Бургас е ОТВРАТИТЕЛНО и некоректно!

      Заставам твърдо зад думите си и мога да ги докажа с факти и свидетели.


      Балканстар в Бургас /дилър на Jeep/ също са некадърници в техническо отношение, ама това е друг въпрос.

      Тойота прави много хубави неща, ама ако ще я ползваш в БГ-по-добре да е без гаранция, за да не се нервиш.

      Извинете ме за спама, ама не издържах.
      Вие сте споделяли това Ваше мнение и в друга тема. Интересно е че Вие пишете това само тук във форума. След последното Ви писание ние с Вас се видяхме на Влас на Съкровището на Вромос, а след това и на Сузуки срещата(Заставам твърдо зад думите си и мога да ги докажа с факти и свидетели. ). И на двете места Вие не споделихте нищо с мен очи в очи. Заповядайте в удобно за Вас време за да се разберем от какво сте недоволни и как да Ви удовлетворим най-добре.
      ORTIZ, съжелявам за спама.

      Коментар


      • #33
        До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

        Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
        Добре де, като си решил да я купуваш и е номер 1, що питаш, и като ти кажат че не е " идеалния ", що се дразниш и правиш меко казано необмислени изказвания.
        Като си карал толкова много коли трябва да ти е станало ясно че " идеални " и " съвършенни " няма, ако пък не си го разбрал още, не си карал достатъчно.
        Е като съм решил да я купувам немога ли да посъбера още малко информация за джипката ? да за мен е Тойота е номер 1 но това незначи че няма други марки , аз и сега нямам Тойота ! не съм се дразнил че не е идеалния бре младеж , раздразних се че темата от мнения за Тойота се обърна в ква кола е Гранда !
        Ти що ми писа в темата ся , акъл ли ми даваш или кво ? ще питам квото си искам и както си искам !!!

        Коментар


        • #34
          До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение

          Ортиз стига се ядосва, все пак говорим за железа.
          И стягай Ипрезата, че на следващите гонки ще има едно куцо "чероки", дето прави ниска 11-ка.

          Ако ме биеш с черокито ще ти подаря Импрезата )) , на следващите гонки сигурно няма да я изкарам но по нататък със сигурност
          ти какво си му правил на черокито ти ??

          Коментар


          • #35
            До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Вие сте споделяли това Ваше мнение и в друга тема. Интересно е че Вие пишете това само тук във форума. След последното Ви писание ние с Вас се видяхме на Влас на Съкровището на Вромос, а след това и на Сузуки срещата(Заставам твърдо зад думите си и мога да ги докажа с факти и свидетели. ). И на двете места Вие не споделихте нищо с мен очи в очи. Заповядайте в удобно за Вас време за да се разберем от какво сте недоволни и как да Ви удовлетворим най-добре.
            ORTIZ, съжелявам за спама.
            Не съм споделил, т.к. през уйкенда не желая да си тровя нервите за глупости и да се мъча да решавам проблемите на гаранционния сервиз на Тойота в БГ.

            Мен лично ТЛК 120 като "паркетник" много ме кефи, от мои познати, които имат такива нови чувам само суперлативи за тях, даже някой ги възвеличават, като в приключенията на Мюнхаузен, защото явно са се влюбили в ТЛК 120. Такива примери са ми давали, за тежък дърводобивен офроуд и ловни подвизи с ТЛК 120, че аз с Гранда си мълча и не смея да се обадя, че имам изобщо джип.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #36
              До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

              Първоначално публикуван от ORTIZ Преглед на мнение
              Е като съм решил да я купувам немога ли да посъбера още малко информация за джипката ? да за мен е Тойота е номер 1 но това незначи че няма други марки , аз и сега нямам Тойота ! не съм се дразнил че не е идеалния бре младеж , раздразних се че темата от мнения за Тойота се обърна в ква кола е Гранда !
              Ти що ми писа в темата ся , акъл ли ми даваш или кво ? ще питам квото си искам и както си искам !!!
              Пич, дай да се уточниме. Задаваш въпрос (виж си заглавието на темата) и получаваш мнения. Повечето колеги те подкрепят, има и несъгласни и се направи сравнение с две други марки. Ти скочи като
              ужилен и изкара половината свят олигофрени. Какво очакваш, да си трая ли?
              Не харесваш Патрул, не харесваш Гранд, няма лошо, кажи сори пичове, не ме кефи, искам си Тойота. Що трябва да обиждаш маса народ?
              На мен Тойотата също ми харесва, ама както каза още съм "младеж" и смятам да си я купя като се пенсионирам.

              Коментар


              • #37
                До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

                Аа ами а дай да се уточниме , значи първо ми кажи кои съм обидил, освен производитела на марката? Като не си прочел добре скачаш ти като ужилен !!!


                Кои ти каза че не харесвам Патрол ? Просто Патрол имах и то 2-а и къс и дълъг и не съм очарован от джипката.Сравнена с Тойота изостава според мен !
                Последно редактирано от kinex; 28-08-08, 08:34. Причина: лични квалификации

                Коментар


                • #38
                  До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

                  Колеги недейте да спамите Темата Стига с тези спорове за марки и модели Ако можете да дадете съвет на колегата който е отворил темата ще е по добре

                  Коментар


                  • #39
                    До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

                    Първоначално публикуван от ORTIZ Преглед на мнение
                    ... мразя американски кочини...

                    ...Въобще неме интересува ама никакък твоето мнение свързано с Американски тъпни !!!
                    Как да му дадеш съвет?
                    И да мога, не искам.
                    Мога само да му пожелая да си я купува и кара със здраве.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

                      Какво да му обясниш? Той не дава дума да се каже, явно е дошъл да ни обясни колко коли е карал....и колко харесва Тойота....

                      И ние я харесваме, спокойно....

                      Най-добре да се раздават там картоните и квото се раздава и да се затваря темата, от такива дразги няма смисъл.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

                        Офтопик:
                        Придържайте се към техническата насоченост на дискусията.
                        Качествата и недостатъците на участниците в темата, нямат място в техническата част на форума.
                        Ако в темата продължат да се появяват мнения които по никакъв начин не са свързани с ТЛК-120,
                        ще я заключа.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

                          Абе скачай в боя. Ясно е, че си си наумил ТЛК120. Джипа е хубав и няма да останеш разочарован.
                          Айде, със здраве

                          Коментар


                          • #43
                            До: Събирам мнения за Тойота Ленд Круизер 120

                            Първоначално публикуван от ORTIZ Преглед на мнение
                            ..... мразя американски кочини ако ще Гранда ти да пуска на всеки 100км по една пържола(мацка) пак няма да го взема и неме интересува !!
                            Що реши че в моита тема трябва да ми разясняваш колко е маняшко тва Чероки ?
                            Въобще неме интересува ама никакък твоето мнение свързано с Американски тъпни !!!
                            Ако искаш да ми помогнеш с за Тойотата го направи , ако не , си гледай кефа ! нито искам да се заяждам нито ми е цел !

                            ако съм те обидил Sory !
                            Първоначално публикуван от ORTIZ Преглед на мнение
                            ................., имал съм страшно много коли между които и Гранд Чероки а тя е една от колите за които неискам да си спомням никога !!! Защото (мое мнение) за мен това е една от най-тъпите коли на света измислена от олигофрени ! неискам никои да се съобразява с мнението ми просто за мен тези коли са тъпня Номер 1
                            ...............
                            Колега, езикът Ви е крайно неподходящ.
                            Ту хулите, ту се хвалите с имотно състояние.
                            В този форум и двете изброени по горе неща, биха предизвикали само насмешка. Моля да подходите по - сериозно, към нас - останалите членове.
                            Благодаря !
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X