Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nuwi 200 Speed cam?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin nuwi 200 Speed cam?

    Здравейте попаднах на темата за спийд камери в България .Въпросът ми е мога ли да си ги кача в моето Гермин Нуви 200 и как става това?Четох четох и не разбрах дали става за този модел?Имам програмата POloader чрез нея ли се качва? Нувито е ново и като кликна с пръст на папка Extras ми дава да се свържа с сайта на производителя.с 2 думи с POLoader ли да си ги кача в ГПС и как става ако може да споделите Благодаря предварително .Съжалявам неук съм .
    Добре е човек да има и в пъкала приятели.:)

  • #2
    До: Garmin nuwi 200 Speed cam?

    Първоначално публикуван от chvora Преглед на мнение
    Здравейте попаднах на темата за спийд камери в България .Въпросът ми е мога ли да си ги кача в моето Гермин Нуви 200 и как става това?Четох четох и не разбрах дали става за този модел?Имам програмата POloader чрез нея ли се качва? Нувито е ново и като кликна с пръст на папка Extras ми дава да се свържа с сайта на производителя.с 2 думи с POLoader ли да си ги кача в ГПС и как става ако може да споделите Благодаря предварително .Съжалявам неук съм .
    100% съм сигурен, че не си толкова неук, колкото си мислиш че си, просто трябва да отделиш повечко време да прочетеш във форума темите, свързани с въпроса ти.
    Можеш да започнеш напр. оттук
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=18897:)

    Коментар


    • #3
      До: Garmin nuwi 200 Speed cam?

      Първоначално публикуван от chvora Преглед на мнение
      Здравейте попаднах на темата за спийд камери в България .Въпросът ми е мога ли да си ги кача в моето Гермин Нуви 200 и как става това?Четох четох и не разбрах дали става за този модел?Имам програмата POloader чрез нея ли се качва? Нувито е ново и като кликна с пръст на папка Extras ми дава да се свържа с сайта на производителя.с 2 думи с POLoader ли да си ги кача в ГПС и как става ако може да споделите Благодаря предварително .Съжалявам неук съм .
      в папка garmin създаваш папка poi и в нея копирш директно файла от форума (който е в poi формат)
      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

      Коментар


      • #4
        До: Garmin nuwi 200 Speed cam?

        Първоначално публикуван от chvora Преглед на мнение
        Здравейте попаднах на темата за спийд камери в България .Въпросът ми е мога ли да си ги кача в моето Гермин Нуви 200 и как става това?.
        \

        В директорията POI копирай директно само файл .gpi
        Ако е друг формат ще ти трябва POI loader.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X