Обява

Свий
Няма добавени обяви.

изхвърля антифриза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • изхвърля антифриза

    Имам след ния проблем с Хюндай Теракан 2.9 CRDI. При движение с 2000 оборота всичко е нормално ,но щом вдигна по за дълго ( примерно при изпреварване ) около 3000 оборота изхвърля антифриза и колата загрява и двигателя работи само на тихи обороти . На какво мойе да се дължи този проблем .
    "Никога не е късно да постъпиш правилно."

  • #2
    До: изхвърля антифриза

    Първоначално публикуван от baza2005 Преглед на мнение
    Имам след ния проблем с Хюндай Теракан 2.9 CRDI. При движение с 2000 оборота всичко е нормално ,но щом вдигна по за дълго ( примерно при изпреварване ) около 3000 оборота изхвърля антифриза и колата загрява и двигателя работи само на тихи обороти . На какво мойе да се дължи този проблем .

    Не съм специалист, но при приятел подобен проблем се дължеше на шупла в блока, налягането от цилиндъра "надуваше" охладителната система и изхвърляше антифриза, вследстие - колата загряваше - лоша работа.

    Коментар


    • #3
      До: изхвърля антифриза

      Първо провери как е термостата. Свали го и пробвай без него дали надува маркучите като я форсираш на място. Ако ги надува, търси сервиз за смяна на гарнитура и ремонт на глава евентуално.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #4
        До: изхвърля антифриза

        И при мен правеше така. Оказа се гарнитура на главата.
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • #5
          До: изхвърля антифриза

          Благодаря за отговорите излезе гарнитура на главата ,смених я сега е пушка.
          "Никога не е късно да постъпиш правилно."

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X