Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Книги за оръжия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Книги за оръжия

    Здравейте!Питането ми е къде мога да намеря книги за оръжия,хладни огнестрелни,тактики и стратегии за оцеляване и други подобни.Възможно е някой вече да е питал подобно нещо и да му е отговорено.

  • #2
    До: Книги за оръжия

    Книги се предлагат в книжарници и читални, сладки в сладкарници, лекарства в аптеки. Защо не пуснеш търсачка в мражата, а има и много писано от хора с познания тук в самия форум.
    Последно редактирано от Christo; 14-08-08, 23:20.
    Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

    Коментар


    • #3
      До: Книги за оръжия

      Братле, сериозни книги на български по въпроса - трудно ще намериш, има много малко.
      В Ориндж, в дъното, има един щанд с литература на оръжейна тема, там ще намериш всичко като за начинаещ, но на английски и руски. Има оборот, така че, ще е добре да проверяваш често. Руските издания са много качествени като книжно тяло /шити коли, твърди корици/ и доста евтини. Изданията на английски са пределно информативни и толкова скъпи.

      П. П. Извинявай, ако те обиждам с това: "Като за начинаещ", но напредналите, обикновено знаят откъде да си намират информация, та затова така си мисля.

      Поздрави!
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #4
        До: Книги за оръжия

        Сетих се по-късно, ако минаваш през В.Търново, в посока Царевец, на главната под халите твое дясно, книжарница за чуждестранна литература предимно руска има и за оръжие. На 50-100 метра напред в ляво оръжеен магазин Сокол, виждал съм литература.
        Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

        Коментар


        • #5
          До: Книги за оръжия

          Имам една стара книга за саби и мечове.Невероятен каталог от 480 страници формат А3.Книгата е на немски, издание на Artia, има дори и описание на майсторските знаци по мечовете и сабите.Ако някой го интересува да пише на лс, мога да я покажа и да я преснимаме.
          Прикачени файлове
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • #6
            До: Книги за оръжия

            Благодаря за отделеното време за отговор.Пропуснал съм да поясня че питам за е-книгиГрешката е моя!Междувременно успях да намеря няколко в замунда.Ако имате идея за други подобни местенца споделете.

            Коментар


            • #7
              До: Книги за оръжия

              В руските електронни библиотеки нямат край. Всичко което ти трябва е Дежа вю, това е безплатна програма. А, и РеГет, че сървърите са претоварени и се тегли с дни.

              Ммм ... Толкова голям скенер съм виждал в някъв копирен център в МЕИ-то. Ама май 50 стотинки на страница ...

              Коментар


              • #8
                До: Книги за оръжия

                Ще проверя,по точно ще поровя

                Коментар


                • #9
                  До: Книги за оръжия

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Ммм ... Толкова голям скенер съм виждал в някъв копирен център в МЕИ-то. Ама май 50 стотинки на страница ...
                  С пари всеки може!
                  Поздрави!
                  Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Книги за оръжия

                    Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
                    Имам една стара книга за саби и мечове.Невероятен каталог от 480 страници формат А3.Книгата е на немски, издание на Artia, има дори и описание на майсторските знаци по мечовете и сабите.Ако някой го интересува да пише на лс, мога да я покажа и да я преснимаме.

                    А тази книжка дали се продава?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Книги за оръжия

                      Първоначално публикуван от gubislav Преглед на мнение
                      А тази книжка дали се продава?
                      Губиславе да не си сменил форума

                      Коментар


                      • #12
                        До: Книги за оръжия

                        Ееееееее, открихте ме и тук, не съм го сменил...мисля да сменям колата и чета тук.......

                        Коментар


                        • #13
                          До: Книги за оръжия

                          Първоначално публикуван от gubislav Преглед на мнение
                          А тази книжка дали се продава?
                          Не се продава, сори
                          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Книги за оръжия

                            Хубаво като я смениш да почерпиш.Макар и виртуално

                            Коментар


                            • #15
                              До: Книги за оръжия

                              Енциклопедия Огн. Оръжие А.Б.Жук в huntbg.com електронен вариант на енциклопедията но е само за регистрирани потребители. http://huntbg.com/forums/viewtopic.p...asc&highlight=

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X