Обява

Свий
Няма добавени обяви.

патрони за пернат дивеч

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • патрони за пернат дивеч

    колеги моля споделете важте впечатления за италянската марка за ловни патрони Rio добрилиса штото възнамерявам тия дни да пазарувам Поздрави
    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

  • #2
    До: патрони за пернат дивеч

    Не съм сигурен, че са италиански, но пък съм уверен, че са добри! Говориме за ситните ин патрони! Аз съм си взимал години наред техни 11-ки, 9-ки и 7-ци и съм бил доволен. Нямат внос 16 калибър, а аз вече нямам пушка 12 калибър, затова ги смених.

    Коментар


    • #3
      До: патрони за пернат дивеч

      и аз 2-3 години за пернатите си вземам от тези лекарства и мисля че са добри
      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

      Коментар


      • #4
        До: патрони за пернат дивеч

        Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
        колеги моля споделете важте впечатления за италянската марка за ловни патрони Rio добрилиса штото възнамерявам тия дни да пазарувам Поздрави
        Мисля че марката е испанска. Лично аз несъм доволен от тези патрони. Пушката ми е полуавтомат Берета, и това е единстваната марка с която пушката ми прави засечки. Незнам дали нещо лоша партида съм нацелил, но така и не пробвах повече.
        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

        Коментар


        • #5
          До: патрони за пернат дивеч

          Аз лично само Rio използвам(зелени на цвят).12/0 и 13/0 са бели ,тоест прозрачни..Стрелям ги с Иж27м и Сайга12 и нямам никакви проблеми..Само Арсеналските засичат ,бягай от тях.Мисля ,че им е малко барута затова правят проблеми понякога.Сега четох за едни патрони Балиста -гилзата е на Chedit а барута е сръбски.Взех си от тях и мисля да ги пробвам ..
          Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

          Коментар


          • #6
            До: патрони за пернат дивеч

            Аз ползвам вече 2-ра година патрони Chedit 11-ки 10- ки и 9-ки 32 грама Със Автомотка и не ми е засичала до сега с тях

            Коментар


            • #7
              До: патрони за пернат дивеч

              По принцип не подбирам патроните за дребния дивеч.Всичко зависи от задприкладното устроиство.Обикновенно там е слабото звено във веригата,пък после патроните виновни! Само оправдания!

              Коментар


              • #8
                До: патрони за пернат дивеч

                Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
                Мисля че марката е испанска. Лично аз несъм доволен от тези патрони. Пушката ми е полуавтомат Берета, и това е единстваната марка с която пушката ми прави засечки. Незнам дали нещо лоша партида съм нацелил, но така и не пробвах повече.
                Полуавтоматите се случва да засичат.Експертите го наричат:"не иска патроните".Сменя се марката боеприпас с друга.На мен ми се случи с ремингтън магнум.Сега съм с федерал и нямам проблеми.
                Друг проблем е леко фабрично или нефабрични изкривяване на онова нещо,което повдига патрона за да го вкара в цевта.Изправя се и няма проблеми.

                ПС:Казаното по горе ми се е случвало,не преразказвам чути от някого неща.

                По темата.Ползвал съм лятно време РИО за гургулица и съм доволен.Добра стрелба,средна скорост и не цапат много цевта.
                Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                Коментар


                • #9
                  До: патрони за пернат дивеч

                  Значи от RIO съм доволен.Ползвал съм #7 (12/70) зелени са на цвят и 13/0 мисля,че бяха прозрачни.Определено съм доволлен.За Италианските незнам дали не са турски,но незнам,хубави и евтини
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X