Обява

Свий
Няма добавени обяви.

+ и - на Опел Фронтера 1998 г вс екстри дълга база 2.5 tds

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • + и - на Опел Фронтера 1998 г вс екстри дълга база 2.5 tds

    kolegi izvinqvam se za ezika na pisane no tuk nqmam fonetika i prosto mi e golqma maka da pi6a na bg...ta nov sam vav foruma i imam edna fronterka dalga baza 2.5 tds 98 nabor vs ekstri i se 4udq kakvo da q pravq....izpadna mi ei taka ot edin zakasal mn qko za pari i se 4udq dali da si q ostavqm ili da q prodavam....no prosto ne znam za6to za koli sa tiq djipove i kakvi qdove moga da sre6tna?kazvat 4e bili s mn kekavi motori 4e bili 6oseini djipove i nqkakvi takiva gluposti no az re6ih da se posavetvam s vas....moje bi horata koito 6te mi deadetee nai palen i veren otgovor....na parvo vreme mi se struva 4e e dosta muden no vse pak karam bmw 180 konq i e normalno da e taka...stranno mi e 4e otzad si pu6i dovolno 4erno i nz dali tova e normalno ....ta koito kakvito + i - da mi dade 6te sam mu blagodaren!!!


    Преведено на български:

    колеги извинявам се за езика на писане но тук нямам фонетика и просто ми е голяма мъка да пиша на бг...та нов сам във форума и имам една фронтерка дълга база 2.5 тдс 98 набор вс екстри и се Чудя какво да я правя....изпадна ми еи така от един закасал мн яко за пари и се Чудя дали да си я оставям или да я продавам....но просто не знам защо за коли са тия джипове и какви ядове мога да сре6тна?казват Че били с мн кекави мотори Че били Шосеини джипове и някакви такива глупости но аз реШих да се посаветвам с вас....може би хората които Ще ми дадете наи пълен и верен отговор....на парво време ми се струва Че е доста муден но все пак карам бмw 180 коня и е нормално да е така...странно ми е Че отзад си пуШи доволно Черно и нз дали това е нормално ....та които каквито + и - да ми даде Ще сам му благодарен!!!


    Следващо мнение на латиница ще бъде изтрито без предупреждение
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-08-08, 06:47. Причина: Писане на латиница

  • #2
    До: + и - на Опел Фронтера 1998 г вс екстри дълга база 2.5 tds

    Отдели малко време да почетеш по форума и ще добиеш представа.
    И си намери кирилица.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      До: + и - на Опел Фронтера 1998 г вс екстри дълга база 2.5 tds

      Ако попрочетеш темите от подфорума можеш да си съставиш мнение, защото който и да ти говори, той ще е субективно настроен. Това, дето пуши може да е дребен проблем, а може и да е сериозен. Колкото до това, дали е шосеен или не, зависи много от задкормилното устройство и редица други фактори. Има доста колеги, които си използват Фронтерите за хард разходки и не съм чул някой да е имал оплаквания от лоша проходимост.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #4
        До: + и - на Опел Фронтера 1998 г вс екстри дълга база 2.5 tds

        ето и малко снимки на една шосейна фронтера
        аз лично не харесвам 2.5 дизела понеже е италиянски на VM
        а и на 2.50лв нафта предпочитам да е 2.8тд исузо или 2.2дтл
        поне ще върви
        Прикачени файлове
        BMW X6

        Коментар


        • #5
          До: + и - на Опел Фронтера 1998 г вс екстри дълга база 2.5 tds

          Главният проблем на този 2.5 е че са капризни на масло.Фронтерата е шосейна да,такава е,карай си джипа не ги слушай каква е фронтерата,да си карат джиповете и да си ги мерят,ще се изненадаш с хубави гуми и ръчни хъбове докъде ще те заведе.



          Поздрави

          Коментар


          • #6
            До: + и - на Опел Фронтера 1998 г вс екстри дълга база 2.5 tds

            Ами и аз да покажа нещо паркетно!...
            Прикачени файлове

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X