Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Панда 4x4 или СУБАРИ ДЖЪСТИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Панда 4x4 или СУБАРИ ДЖЪСТИ

    Колеги,кое е по-добро от двете за любителски офф
    МЕРСИ
    SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

  • #2
    нито едното, нито другото. но ако все пак много държиш - джъстито
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #3
      ами какво те кара да наклони6 кам джасти-то,като изклу4им 4е пандата е италианска караджаика....тя е по-лека.
      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

      Коментар


      • #4
        не са нови коли и има доста опит натрупан с тях. не са йипове, макар и 4х4. аз също съм на мнения, че джъстито е по-доброто. просто щот знам баща ми к'фо правеше с 1 такова . пак не стана на джип, ама до последно оспорваше с бая сериозни машини. тва си е що годе о'к за рибарлък. ама иска много майсторлък и с 2-те. пандата е лека, ама ДВГ на субаро сякаш по се справя. би било проблем ако очакваш чудеса от тез машинки. пък макар и стари тряабва да се види и как втои въпроса с ремонтите. то теб за каква цел ти е?

        Коментар


        • #5
          Определено Джъстито у по-здраво, но пък трансмисията на Пандата е разработена от Пух Щаер...въпрос на избор.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            .

            Пух Щаер ?????
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #7
              Точно така, пише го отзад на всяка Панда 4Х4.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от quadra
                Точно така, пише го отзад на всяка Панда 4Х4.

                ЕЕЕЕЕ Quadra край сега BOBI_27M ще хукне към първата автокъща (морга) да си купи Панда 4х4
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  Е, чак пък толкова, те са правили и отвратителната трансмисия на Сценик РХ4...така че не се знае знае ли се
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Първата ми кола беше Панда 4х4 с тази кола съм имал страхотни моменти, включително вгорски такива! Много хубава колица е, проблемите които имах аз с нея бяха: карбуратора, има една мембрана която с годините се втвърдява и започва да не спира напиращия бензин от което разхода се вдига много(градско над 10, извънградско над 7)и много пъти ми се е давела колата. Но съм я карал на такива места които сега с мотора не бих стъпил, проблема и на оффроуд е че отпред е много ниска, има булбар под двигателя така че няма опасност като на повечето Фиати да удариш картера, но точно той опира и предницата се вдига във въздуха и караш докато и задницата опре в общи линии. На пътя пък е прекалено висока та по завоите ме беше малко страх, завои които с колата на баща ми(Рено 19) минавах с 90+ с панделата едва преодолявах с 60!
                    За Субаруту също съм чувал страховити легенди за Джъстита преодоляващи Витошките морени, но не съм го видял не коментирам
                    Относно цената за цената на хубава Панда ще си купиш 2 Джъстита, те Пандите са като хубавия алкохол, колкото повече отлежават повече пари струват!

                    Коментар


                    • #11
                      Джъстито !!
                      Особено ако е с 1,2 мотор - е 75 к.с. при това тегло е ... ГолфоТрепач
                      Аз на времето имах такова .... а относно теглото ... може да се окаже по-леко от Пандата ....
                      Това нещо "дърпа" при 2000 об. както и при 8000 об./мин.
                      А карбураторните ... нямат ограничител на оборотите ...
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #12
                        Това е по-подходяшо сравнение отколкото Панда и Самурай))
                        Като автомобил Джъстито е невероятно здраво и женоустойчиво.
                        Имам допир с едно такова, както и с Е10 и мога да кажа само добри неща за тях. Фиатчето не понася издевателствата безнаказано, въпреки простата си конструкция.
                        Истината е, че и двете не са за в гората, но джъстито е несравнимо по-здраво и надеждно. Иначе Пандичката е по-висока и би трябвало да затъва по-трудно.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          някои може ли да сложи две снимки че да ги видя. Много ми е любопитно да видя какви са тези две коли.
                          мерси
                          CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                          http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                          http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                          Коментар


                          • #14
                            Aз имах Е12 ("Джъсти" с купе на микробусче) - супер машина!
                            Фиата не съм карал, но май съм предубеден към италианските коли и моят избор би бил "Джъсти-то"

                            Коментар


                            • #15
                              ами какво те кара да наклони6 кам джасти-то,като изклу4им 4е пандата е италианска караджаика....тя е по-лека.
                              сега се прибирам от работа и гледам че всичко е вече написано, мога само да добавя като отговор на въпроса ти - личен опит
                              някои може ли да сложи две снимки че да ги видя. Много ми е любопитно да видя какви са тези две коли.
                              мерси
                              е, не бъди готованко, има интернет, има гугъл, в хамерика си все пак, разираш ли
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X