Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Още един плюс във залата на туистед жиу житцу е че паралелно има и тренировки за възрастни,докато тренира детете можете да тренирате и вие поне така правя аз.
    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Има ли школа ,която да се занимава с внимание и отговорност към 3 годишна възраст ,става,иначе си е губене на време и евентуално разочарование за детето.Знам от моя след едно състезание по таекундо ,справи се супер и беше порязан само заради ФАБРИЧНИЯ ЕТИКЕТ на колана,не трябвало да го има,а беше като акула чук.Имам и клип,ма с корумпирани съдии кво да се занимаваш.След случая разочарованието беше огромно ,изправи се и продължи,но нещата по състезания и изпити си останаха същите,корумпирани и това го накара ,а и аз също да смени сферата на развитие и беше за добре.При малките деца разочарованието е неприятно и понякота трудно преодолимо,това имам впредвид,там трябва и много психология ,особено при момичетата.Леко ,внимателно и упорито.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        При ударните спортове често е така,стигне ли се до съдийско решение победата ще се даде на момчето на ,,нашият човек,,във жиу житцуто е доста по трудно да се манипулира резултат,тука състезателят сам се предава ако ли не рискува счупване на крайник,става или приспиване.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Не съм специалист, но си мисля, айкидо не е ли по-подходящо за момичета?
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            И джудо.Въпреки това и там има пипане в точките,което ощетява.Тук става въпрос обаче за детска психика която е специфична материя ,като възпитание ,камо ли трениране на бойно изкуство .Школата трябва да е с много сериозен опит с деца. Нищо не пречи да се пробва.Нинджуцу са го набивали от пеленачета със стресово люлене в люлките още,но в древни времена,когато още от раждането ти е определена съдбата и развитието в клана и това ,че със сигурност ще си нинджа!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
              Не съм специалист, но си мисля, айкидо не е ли по-подходящо за момичета?
              Това е едно от малкото бойни изкуства което е 100 процента неефективно.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                Това е едно от малкото бойни изкуства което е 100 процента неефективно.
                Бих казал същото и за джудото (младежки опит ), просто никой печен побойник не е луд при сбиване да те допусне да го хванеш. Ако се гони обаче такава "ефективност", не трябва бойно изкуство, а нещо като "Крав-Мага" (евреите изрично обявяват, че "това не е спорт, не е бойно изкуство", а "система за демотивация на нападател, чрез причиняването му на максимална болка и увреждания")
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Само ще ти кажа че статистиката в мма е че над 90 процента от боевете приключват на земята.Ако си се борил със борец или джудист си видял че докато се усетиш в следващият миг си виждаш краката във въздуха.
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                    Само ще ти кажа че статистиката в мма е че над 90 процента от боевете приключват на земята.Ако си се борил със борец или джудист си видял че докато се усетиш в следващият миг си виждаш краката във въздуха.
                    Статистиката сигурно брои и нокаутите затова дава такъв голям процент. Никакво "борене", допуснеш ли го, винаги има опасност противникът да се окаже много по-силен физически. Говорим за улично сбиване, не за състезания. Удряш-риташ, и то бързо, и то по възможност с остър или тежък предмет, както съветват евреите, за да не те докопа за някой крайник и... ако той не падне, бягаш Ама не съм чел темата и ме е срам да пиша неподготвен.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      Не не брои нокаунтите а победите чрез събмишън или граунд енд паунд.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        Всичко пасва, само без цска
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                          Това е едно от малкото бойни изкуства което е 100 процента неефективно.
                          Не ефективно за какво?
                          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                          Само ще ти кажа че статистиката в мма е че над 90 процента от боевете приключват на земята.Ако си се борил със борец или джудист си видял че докато се усетиш в следващият миг си виждаш краката във въздуха.
                          Ми махнете си ръкавиците и рефера и стеснете ринга...
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                            Не не брои нокаунтите а победите чрез събмишън или граунд енд паунд.
                            Не знам, още в началото на темата (почнах да я чета) е казано - "не допускай на борец да те докопа". Факт е, че са най-здрави физически, носят на болка и не случайно и първите ни мутри и рекетьори бяха от тези среди. И не само в България, де.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                              Това е едно от малкото бойни изкуства което е 100 процента неефективно.
                              Nice. Не е ли 200%

                              p.s. по лични наблюдения, всяко изкуство" е неефективно щом го изведеш от стандартния му шаблон" на атака.
                              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                              LZ1EMS

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Силно се надявам,че колегата не иска да записва 3 годишната си щерка на бойно изкуство защото дето има проблеми с децата в яслата и трябва ефективно да се защитава
                                Бойните изкуства са полезни за хлапетата за това,че наред с хармоничната физика изграждат дисциплина,морал и ценности,които ще им помагат за напред в живота.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X