Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Само дето не е
    теория, а си е чисто практикуване.


    Всичко, което се играе, скача, пее и дращи пред публика и за което се плащат билетчета
    Абе то и при муай тай преди започване на срещата се играе,скача и дращи даже някой път бойния танц трае до 30 минути но това нему пречи да е най бруталния спорт.
    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Когато всяко движение придобива грандиозен смисъл, когато няма излишни движения, когато няма усилие и има пустота.
      И мрaк от цaртсвото нa сънищaтa-нокaут!И товa е от уроците.Бих добaвил сaмо -"ефективен зaмисъл ",може и елементaрен.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Да ти споделя ли защо е брутален или си знаеш?
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Сподели.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?


            След като ги даваш за пример, моля кажи ти. Ако не знаеш има гугъл.
            Моята версия ще я видиш после.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Щото няма ипон ли? Много траш удари, та да си пускат повече кръв да е зрелищно за тълпата. Море какви нокаути съм виждал в муай-тая...
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                Щото няма ипон ли? Много траш удари, та да си пускат повече кръв да е зрелищно за тълпата. Море какви нокаути съм виждал в муай-тая...
                Ипон е на бат ти Бойко каратеклуба, ама и вицове произвеждаш. Срама нямаш.

                Ако си махнат ръкавиците в тайландската версия особенно, няма да има нещо на ринг с по-големи кръвопролития. Проблема е, че тогава и победителя ще е тотал щета. да те фраснат с лакът в главата е същия сеир, както с коляното.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=2jJUI2iEdYg
                  Ето ви един боец!
                  Той е наясно със себе си и с околната среда.
                  АРКАН ще ме трупяса на втората минута (ако имам късмет и не ме боли кръста).
                  Държавата се опитва да го трупяса тоя пич (кмета) и той още шава.
                  Различни времена- различни битки. Къде е изкуството?
                  АРКАН, колко заплата искаш, за да ми пазиш гъзъ?
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    https://www.youtube.com/watch?v=2jJUI2iEdYg
                    Ето ви един боец!
                    Той е наясно със себе си и с околната среда.
                    АРКАН ще ме трупяса на втората минута (ако имам късмет и не ме боли кръста).
                    Държавата се опитва да го трупяса тоя пич (кмета) и той още шава.
                    Различни времена- различни битки. Къде е изкуството?
                    АРКАН, колко заплата искаш, за да ми пазиш гъзъ?
                    Аркан е 160 с вдигнати ръце.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Аркан е 160 с вдигнати ръце.
                      Това няма никакво значение ако е от село Три Лъжи. Наемам го веднага.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                        Ипон е на бат ти Бойко каратеклуба, ама и вицове произвеждаш. Срама нямаш.

                        Ако си махнат ръкавиците в тайландската версия особенно, няма да има нещо на ринг с по-големи кръвопролития. Проблема е, че тогава и победителя ще е тотал щета. да те фраснат с лакът в главата е същия сеир, както с коляното.
                        Добре де, още едно п ли искаш.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Ипон е на бат ти Бойко каратеклуба, ама и вицове произвеждаш. Срама нямаш.

                          Ако си махнат ръкавиците в тайландската версия особенно, няма да има нещо на ринг с по-големи кръвопролития. Проблема е, че тогава и победителя ще е тотал щета. да те фраснат с лакът в главата е същия сеир, както с коляното.
                          Именно,за това говорех въпреки че версията със въжетата не се практикува офицялно вече все още има разни малки местни стадиони където се играе така.
                          0 8 76 36 8 542

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                            Именно,за това говорех въпреки че версията със въжетата не се практикува офицялно вече все още има разни малки местни стадиони където се играе така.
                            Това си е направо геноцид.
                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Добре де, още едно п ли искаш.
                            Аа не, няма нужда. И без това с течение на времето състезателното карате загуби смисъла. Сега са бързи, технични артисти. Иппон е пълната победа.
                            Сега това е просто точка. Ако ММА изглежда от глуповато до страховито, то спортното карате е комично. Съдиите са готови да не признаят нокаут в тялото, ако не е с "правилното" движение. Навремето бяха изроди.
                            Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 06-03-15, 22:53.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              То и във кикбокса има такава пародия като в този клип и се казва пойнт-файт играе се до който удари първи и срещите се провеждат на татами.При това вислните удари се наказват,гледа се най вече да е техничен ударът,прилича на правилника на таекондото нали и там се игра до първи удар ама е защото всеки удар бил фатален и затова.Това го бях чел някаде в нета.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Ако ММА изглежда от глуповато до страховито, то спортното карате е комично.
                                Съгласен съм,комично изглежда. И тези от клипчето изглеждат нещо средно м/у глуповато и страховито, но по-скоро глуповато, но пак казвам - това чисто визуално, нали не е съвсем зрелищно. Гледал съм записи кумите, ама не на някое състезание, и там вече има киокушинкайци дето като се удрят и мен ме заболява докато ги гледам.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X