Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Става досадно вече. Аркан, за да се занимаваш с бойни изкуства не е необходимо да си велик. Да се занимаваш с бойни спортове не е необходимо да си велик. Да се занимаваш с каквото и да е, не е необходимо да си велик. Това, което сам си си измислил, че се опитваме да кажем, всъщност никой освен теб не го е казал, така че, моля те, спри да спориш сам със себе си.
    За последен път опитвам да обясня. Изкуството и спортът са две различни неща. В спорта се съобразяваш с правила, с които не се съобразяваш в изкуството. Тук няма по-добро или по-лошо. Просто са различни. Ето още един надявам се лесен пример - Формула 1 не е по-лоша от една офроуд разходка в долината на виетнамките. Просто двете нямат нищо общо. Булидите от формула 1 обаче не могат и да си помислят да стигнат до сериозните дупки, както и моята витарка не би се метнала на пистата в Монте Карло.
    Ако и сега не си разбрал, че си говорим на различни езици, не знам как по-лесно бих могъл да ти го обясня и официално се отказвам.

    П.П. Погледни клипа по-горе и ми кажи какви състезания биха могли да се проведат по това. Как ММА файтър ще се справи с чичкото по-горе и ножката му?
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      Става досадно вече. Аркан, за да се занимаваш с бойни изкуства не е необходимо да си велик. Да се занимаваш с бойни спортове не е необходимо да си велик. Да се занимаваш с каквото и да е, не е необходимо да си велик. Това, което сам си си измислил, че се опитваме да кажем, всъщност никой освен теб не го е казал, така че, моля те, спри да спориш сам със себе си.
      За последен път опитвам да обясня. Изкуството и спортът са две различни неща. В спорта се съобразяваш с правила, с които не се съобразяваш в изкуството. Тук няма по-добро или по-лошо. Просто са различни. Ето още един надявам се лесен пример - Формула 1 не е по-лоша от една офроуд разходка в долината на виетнамките. Просто двете нямат нищо общо. Булидите от формула 1 обаче не могат и да си помислят да стигнат до сериозните дупки, както и моята витарка не би се метнала на пистата в Монте Карло.
      Ако и сега не си разбрал, че си говорим на различни езици, не знам как по-лесно бих могъл да ти го обясня и официално се отказвам.

      П.П. Погледни клипа по-горе и ми кажи какви състезания биха могли да се проведат по това. Как ММА файтър ще се справи с чичкото по-горе и ножката му?
      Да хвърли чиката ножката и...ще стане!Или дай на другия един сап...
      По твоята глупава логика,най доброто изкуство - това е политиката на ядрените сили...и ядрените куфарчета...Пусни чичката с ножа срещу Тюлена с автомата..
      Май сам си даваш отговора като даде ясен пример.С твоята Витарка няма как да станеш велик,известен или да те запомни някой и не можеш да се сравняваш нито с някой голям офроуд сътезател нито с пилот от Формула 1,както ти така и машината ти.Но спокойно можеш да я ползваш за пренос на буркани от село или за разходки в планината,в което няма лошо.
      По същия начин са несъпоставими данните ти за майстор на бойните изкуства с уменията на кой да е доказан боец,спортист!
      Като каза нещо по-горе даде и един много ясен отговор без да искаш!Това че някой се занимава или се е занимавал с някой боен спорт или изкуство не значи че е майстор или спортист.Едно е да си тренирал борба или карате и да се наречеш борец или каратист.Същото е и в китйаското изкуство което си практикувал,това че си се занимавал или се занимаваш с него не винаги значи че си постигнал нещо.Трябва да има действия,успехи,принос и т.н.

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Има ли разлика между майтап и бъзик? Ти как го разбираш?
        Но детенцето е много сладко, да не ти се надява човек.
        Бъзика спореед някои зевзеци е въртеливо движение на пени.. в ану..
        Но да не забиваме,няма проблеми в кръга на майтапа,аз не съм тънкообиден!

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
          По твоята глупава логика,най доброто изкуство - това е политиката на ядрените сили...и ядрените куфарчета...
          Може би си от друга планета, за да наречеш тая логика "глупава". Това, приятелю, явно не си забелязал, е нещото, което управлява света в последните повече от половин век. Остани си със здраве в твоята умна логика.
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Интересен филм за един от последните "Големи" Микио Яхара

            Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 24-02-15, 14:10.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
              Може би си от друга планета, за да наречеш тая логика "глупава". Това, приятелю, явно не си забелязал, е нещото, което управлява света в последните повече от половин век. Остани си със здраве в твоята умна логика.
              ДА ОПРЕДЕЛНО НЕ СЪМ ОТ ПЛАНЕТАТА НА КЛАВИАТУРНИТЕ ВОЙНИ,ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ!
              0894 77 78 78 - СТАНИМИР
              ПО ВСЯКО ВРЕМЕ

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Викаш: "Ела, да са разберем по мъжки!". АРКАНЕ, достоен за уважение е фактът, че си готов да застанеш срещу всички и всичко със силата на убеженията си. Кофти е моментът, когато разбереш, че всичко ти е ясно, ама Светът, някак си, не ти е по мярка. Много е важно какво ще решиш тогава. Аз, като един типичен плъх спирам да пиша в тая тема и се скатавам зад клавиатурата.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Станимире, защо се газира така? Изгледа ли филмчето от преди няколко поста? Този човек е направил на младини една банда Якудза дармадан. Тук никой не ти е враг, всеки има право на клавиатурните си подвизи дори и аз. Самия факт, че съпоставяш нещо с друго нещо, което не познаваш ама си знаеш, че е т@шак работа ми напомна на драмата с новия филм за Левски. Плюят го хора, които и не са го гледали.
                  Като си газиран, разликата дали си гола вОда или шампанско се определя от матрияла от който си направен, но при всички случай си 80% ВОДА.
                  Всеки от нас е една торба с вода.
                  За това какви сме и как се чувстваме играе лоша шега онова между краката ни и в по-редки случаи онова в главите ни.
                  Аз се кефя на постовете ти, защото това са най-често задаваните въпроси и съждения по материята. Един вид чрез теб аз си точа и тренирам сечивата. Перото, молива, копчетата пред телевизора също са сечива, даже по-зли от пернишки винкел.
                  Мисля, че дискусията ще пострада, ако спреш да постваш.
                  Колкото до предизвикателството ти, намам на идея кой ще ти върже.
                  А ти искаш ли да убиеш някой?
                  С притаено очакване ще те дебна за следващия ти пост .
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                    ДА ОПРЕДЕЛНО НЕ СЪМ ОТ ПЛАНЕТАТА НА КЛАВИАТУРНИТЕ ВОЙНИ,ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ!
                    0894 77 78 78 - СТАНИМИР
                    ПО ВСЯКО ВРЕМЕ
                    Това наистина е глупаво! Никой от тук пишещите, не се съмнява в куража ти, нито ще погледне сериозно на поканата ти... Прекалено бързо прибягваш до атомната бомба, братле, а обезлюдяването на Земята не е целта на занятието! Изчисти си главата...

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Интересен филм за един от последните "Големи" Микио Яхара
                      Яхара Сенсей! Саморайска кръв и воля, съчетани с хъса на морските пирати . Мерси за филма. Жалко, че и там традициите все по-малко намират последователи.

                      П.П.
                      Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                      ДА ОПРЕДЕЛНО НЕ СЪМ ОТ ПЛАНЕТАТА НА КЛАВИАТУРНИТЕ ВОЙНИ,ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ!
                      0894 77 78 78 - СТАНИМИР
                      ПО ВСЯКО ВРЕМЕ
                      Детско и незряло. Ако не беше смешно, щеше да е жалко, безсмъртни ми приятелю. Клавиатурните предизвикателства ми идват в повече - признавам се за победен. Туше! Надявам се, да си доволен.
                      П.П.П. Я кажи, ти какво работиш - полицай ли си или охранител?
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        П.П.П. Я кажи, ти какво работиш - полицай ли си или охранител?[/QUOTE]

                        Мога ли да попитам какво провокира този ти култов въпрос:
                        А. Постовете на Станимир;
                        Б. Външния вид на Станимир;
                        В. Нещо друго.

                        След отговора ти (ако решиш да ми отговориш) ще си позволя няколко думи.
                        Благодаря!
                        Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                        "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          В - нещо друго.
                          Готовността да предизвикваш непознати, само защото си мислиш, че си прав. Има и трети вариант, но ...той е по-скоро в темата за съдебната система и клиентите и, а надявам се, случаят не е такъв . Естествено, може и да греша - незнам и за това питам.
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                            В - нещо друго.
                            Готовността да предизвикваш непознати, само защото си мислиш, че си прав. Има и трети вариант, но ...той е по-скоро в темата за съдебната система и клиентите и, а надявам се, случаят не е такъв . Естествено, може и да греша - незнам и за това питам.
                            Честно казано темата не е от тези, които следя. Пазя леглото и чета наред, че иначе не се издържа.
                            А твоята логика определено ми е повече от интересна. Интересни качества приписваш на споменатите две професии! Тези качества според мен изобщо не са свързани с професия, а с нещо много по сложно ...
                            И тъй като не говорим по темата, а мразя да спамя, то преставам.
                            Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                            "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              http://www.obekti.bg/chovek/15656-%D...BD%D0%B8%D0%B5

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Тук дали важи принципа"по умния отстъпва".Или тогава ще е по слабия.Пишете за изкуства и т.н.В тях май има хармония ,тоест и баланс.А той се постига,когато единия отстъпи малко, дори да не прав.Тук в спора ви не виждам.Всеки спорт и изкуство трябва да се уважава.И моля някой ,който по разбира.Да каже, каква е разликата между изкуство и спорт.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X