Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Ха-ха Благодаря! Видях някои стари приятели тук,страхотно клипче Но за Хигаонна сенсей и бойните изкуства не влагам и грам ирония! Както викат нашите южни съседи - шашардъм! Накара ме да уважавам това,на което са се посветили! Марти виж го как тренира тозе бе?! На 75 години е!?
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
        Мда - Мохамед Али

        П.П. гледам тук едно филмче
        Е гледай им и втория и третия мач.Всеки е губил или рано или късно ще му се случи,но човека има една загуба и след това в двата реванша го размаза,като се има предвид че JDS е един от най-големите.

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
          Хубаво шоу Марчо,обаче,никога няма да се бори на сериозно с момиченце,това е за публиката...
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            Намаш си представа колко си прав, ама наистина си нямаш представа.
            Колкото до ММА, това си е комерс от всякъде и както всеки комерс си има МЪдона, Риана и лейди ГАГА та така и тук.
            На ринга, ако не си светнат( ама тряба да си, щом постваш в темета!) всичко е сейфти.
            На ринга просто има правила за да няма оправдания.Доколко е комерсиален ММА,не съм съгласен че всичко е реклама и т.н.Там в UFC ,DREAM,BELLATOR в бившата вече PRIDE се бият просто най-добрите.Такива които са достигнали върха(световни,европейски и олимпийски шампиони) и в други спортове(K-1,борба,граплинг,самбо,бойно самбо,джудо,карате,бокс и т.н.).Подготовката на бойците в тези организации е свързана със задължителни тежки тренировки и спаринги с най-добрите бойци в различни дисциплини под ръководството на различни тренъори.
            За това може да наречем ММА съвременното съвършенно бойно изкуство...

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Не можем...
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                Не можем...
                +1

                Ич даже... Не можем дори да го наречем бойно изкуство. Това си е спорт.

                П.П.
                Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                Е гледай им и втория и третия мач.
                Ако не беше спорт, а беше бойно изкуство, нямаше да има втори и трети мач .
                Последно редактирано от upi; 17-02-15, 09:37.
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Препоръчвам да се запознаете с живота и на разни други бойци, в това число и емемейци, така както и с историята на Ояма
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Препоръчвам да се запознаете с живота и на разни други бойци, в това число и емемейци, така както и с историята на Ояма
                    +1

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      Препоръчвам да се запознаете с живота и на разни други бойци, в това число и емемейци, така както и с историята на Ояма
                      На едно мнение сме ..
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                        Ха-ха Благодаря! Видях някои стари приятели тук,страхотно клипче Но за Хигаонна сенсей и бойните изкуства не влагам и грам ирония! Както викат нашите южни съседи - шашардъм! Накара ме да уважавам това,на което са се посветили! Марти виж го как тренира тозе бе?! На 75 години е!?
                        Това е БУДО в чист вид, но са малцина успелите да преминат границата след която нещата наистина губят стандартния си (общо приет) комерсиален смисъл, но навлизаме в тема, която трудно се описва с думи... Става въпрос за състояние на духа, лично преживяване - път който всеки сам трябва да открие за себе си.

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                          На ринга просто има правила за да няма оправдания.Доколко е комерсиален ММА,не съм съгласен че всичко е реклама и т.н.Там в UFC ,DREAM,BELLATOR в бившата вече PRIDE се бият просто най-добрите.Такива които са достигнали върха(световни,европейски и олимпийски шампиони) и в други спортове(K-1,борба,граплинг,самбо,бойно самбо,джудо,карате,бокс и т.н.).Подготовката на бойците в тези организации е свързана със задължителни тежки тренировки и спаринги с най-добрите бойци в различни дисциплини под ръководството на различни тренъори.
                          За това може да наречем ММА съвременното съвършенно бойно изкуство...
                          На ринга има правила и ограничения, не за да няма оправдания, а за да няма трупове и инвалиди. Да не бъркаме боя с платената любов...

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            На ринга има правила и ограничения, не за да няма оправдания, а за да няма трупове и инвалиди. Да не бъркаме боя с платената любов...
                            Това имах и аз предвид бай Марто...оправдания за пред близки,колеги,приятели или съотборници на трупове,изнасилвани и осакатявани,явно не се изразих много точно.

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                              +1

                              Ич даже... Не можем дори да го наречем бойно изкуство. Това си е спорт.

                              П.П. Ако не беше спорт, а беше бойно изкуство, нямаше да има втори и трети мач .
                              Ами колко са убитите в залите или по улиците от любимото ти изкуство?И мисля че си наясно че независимо дали Веласкес,Белфорд,Емиляненко,Харитонов,JSP,Джон Джонс и т.н. излезе срещу някой от кумирите ти изкуствоведи ще има за секунди останали само кръв,фекалии и начупени лицеви кости...
                              Обясни най-накрая защо някои провалени хора ,без физическа подгодовка без сърце без талант,биват привличани в школите по така наречените бойни изкуства само и само да им бъдат взети парите и да бъдат лъгани за реалноста.Мисля че си добре запознат.
                              Като не уважаваш истинските бойни спортове и подценяваш атлети ,срещу които някой прехвален майстор-изкуствовед не би издържал и 9 сек.независимо на ринга,татамито или на улицата какво коментираме изобщо.
                              Хората от древността(2000 години преди Христа има сведения за това) още са били наясно къде е истината - визирам ПАНКРАТИОН ,като за съжаление един полу-идиот Теодосий 1 през 393г. забранява тази олимпийска дисциплина.В наши дни отново е налице развитието на този спорт в лицето на ММА,като имаш предвид историята и преимуществата(признават го и го уважават всички шампиони от отделните спортове от които е съвкупност) на този спорт може да го наречеш и изкуство.Но това е без значение...Аз ще го нарека изкуство за да няма уж отклонение от темата...

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Явно си говорим на различни езици ... ММА дори не е спорт - това са правила, по които се провеждат състезания. Това, което тренират хората "занимаващи се с ММА" са различни бойни изкуства или спортове, който пригаждат към тези правила. Предполагам нямаш друго мнение или греша?
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X