Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за стругар?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за стругар?

    Някой има ли познат стругар на територита на София? Толкова познат , че да ида и веднага да почне моят детайл? Ще съм благодарен.Много ми е спешно.

  • #2
    До: Помощ за стругар?

    онзи ден отидох до такъв през 2 блока (Сухата река) направи ми нова резба на картера,пробка и дифтунга ,работи бавно но аз съм доволен.Телефона му го нямам
    [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
    [/URL]

    Коментар


    • #3
      До: Помощ за стругар?

      Аз сам от Сливница и знам че един човк се заниава със стругарски работи 1 приател му занесе да му направи резба на каплата и и да запили пинйона и тои го направи мн добре.Знам го каде живее но не го познавам !

      Коментар


      • #4
        До: Помощ за стругар?

        Първоначално публикуван от c3s7rn7 Преглед на мнение
        Аз сам от Сливница и знам че един човк се заниава със стругарски работи 1 приател му занесе да му направи резба на каплата и и да запили пинйона и тои го направи мн добре.Знам го каде живее но не го познавам !
        Погледни датата на темата ... едва ли колегата до сега да не си си е намерил стругар !!!
        SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

        Коментар


        • #5
          До: Помощ за стругар?

          Първоначално публикуван от Makaveli Преглед на мнение
          Погледни датата на темата ... едва ли колегата до сега да не си си е намерил стругар !!!
          Колегата не само си намери стругар, ами и спря да кара... и си разпродаде оборудването... Но нейсе - кой както си реши...

          Коментар


          • #6
            До: Помощ за стругар?

            нищо нека споделяме на някой друг може да му се наложи

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X