Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лети джанти за джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лети джанти за джип?

    Здравейте,
    Наскоро се запалих към оффроуда и конкретно към модела UAZ-Hunter. Искам да ви попитам, тъй като си избрах инжекциоенен двигател, но мисля да си поръчам с лети джанти. Просто много красиво изглежда джипа с тези джанти . Дали е рационално да е с лети джанти? Все пак мисля повече от 90% от пътуванията да са по асвалт, а за оффроуд терена, не мисля да го товаря като за състезание?
    Какво бихте ме посъветвали? Може ли да очаквам някакви отрицателни ефекти от този избор?
    Благодаря ви
    Rally Sport - News and Video - www.RallyPulse.com/Bulgaria

  • #2
    Здравейте,
    това е един добър избор и доплащането в цената за ляти джанти си заслужава. За експлоатацията която предвиждате няма никакви отрицателни страни.
    От къде купувате машината?

    Коментар


    • #3
      Е, уж са малко по-здрави от щатните железни. И май всичките стават за безкамерни гуми, което е важно, а щатните стават само с вътрешна. Проблемът им е че са красиви, и ако живее на улицата ... Тъй де, крадци.
      Най-по- и въобще са кованите, ама цената им е отровна(((

      Коментар


      • #4
        Стефане, много си прав за крадците, вече човек най-грозната кола трябва да търси и скапана, че да бъде поне малко спокоен, да не му я отмъкнат. Мисля ако се навия да я взема UAZ-a да е от Плевен от Карбон.
        А да ви питам, според вас добре ли работи отоплителната система, тоест топло ли е в Hunter-a през зимата? Все пак новият модел чета, че е доста по-добре изолиран.
        Rally Sport - News and Video - www.RallyPulse.com/Bulgaria

        Коментар


        • #5
          ковани хромирани джанти

          Първоначално публикуван от Стефан
          Е, уж са малко по-здрави от щатните железни. И май всичките стават за безкамерни гуми, което е важно, а щатните стават само с вътрешна. Проблемът им е че са красиви, и ако живее на улицата ... Тъй де, крадци.
          Най-по- и въобще са кованите, ама цената им е отровна(((
          ... 7х16 си купих по 162лв чисто нови с вкл монтаж/демонтаж... не виждам това да е отровна цена... само трябва да се провери дали има с 5 дупки като за УАЗ...

          По-принцип като поръчваш нова кола с лети джанти излиза по-евтино, защото все пак от сумата вадиш 4бр. стоманени джанти /и те струват нещичко.../
          Това, че грозните коли не ги крадат, е толкова вярно, колкото и че грозните жени не ги... Според мен, ако ще стои на улицата задалжително му направи застраховка!
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            По дупките са като на Витарата: 5х5,5" (5 отвора през 5,5", демек 139,7 мм). Разстоянието е между центровете на две дупки, през една. Централният отвор е 108 мм.
            Щатните джанти са 6J, ЕТ 22.
            5х5,5 6JЕТ22,108 примерно така изглежда официалното име на джантата

            Коментар


            • #7
              джанти

              Здравей !
              Аз продавам джанти алуминиеви Вече сам продавал ниаколко комплекта на СЕЙ-ХАЙ
              Ако имаш интерес званни 0888/996468
              Джантите са BORBET 8j/16j струва 407 лв.
              модела е за OFF-ROAD
              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

              Коментар


              • #8
                ЕТ = ?
                Централните отвори?

                Коментар


                • #9


                  ЕТ-25 или 30 ще те изльжа точно колко беше.
                  А централния отвор си става той си е за УАЗ
                  Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                  Коментар


                  • #10
                    Ох мамо ...
                    -25 ме привлича като ... - муха. А такова, 407 кинта едната ли е? Щото като трябват 6, и ...(((

                    Коментар


                    • #11
                      407 кинта едната ли е?

                      Първоначално публикуван от Стефан
                      Ох мамо ...
                      -25 ме привлича като ... - муха. А такова, 407 кинта едната ли е? Щото като трябват 6, и ...(((
                      НЕ, 6 БР С ГУМИ 33Х10.5

                      ХА-ХА!
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        опа! забравих, че джантите са 16-ки... значи с 265/75R16 M/T
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13


                          ХАХАХАХАХА
                          На брой естествено !
                          Имай в предвид,че джантите са специално за off road
                          Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                          Коментар


                          • #14
                            HUNTER парно

                            Много си е добро парното на Хънтара нямаш никакви грижи само при дъжд затваряй "капандурата" на парното че иначе му се мокри радиатора и съответно се изпотяват стъклата. За къси разстояния можеш да си вземеш от спрейовете срещу изпотяване защото вси пак странично обдухване няма и изсъхват бавно. Освен това при покупката си искай да е с нагревател на задното стъкло моя дойде без такъв (не че гледаш през него като караш ама да го има).

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X