Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надуваеми дюшеци INTEX?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Надуваеми дюшеци INTEX?

    Аз вече си взех ето тази http://www.bgbazar.com/product.php?id=8245&pic=1

    Седи надута от няколко дни, гледах разни филми, че PC-то ми е в тази стая, и съм доволен, удобно е. Днес ще го ползваме за спане, че сестра ми ще ни гостуват и са с малката и естествено и преотстъпваме спалнята. За сега съм спазвал инструкциите и няма проблем, а те са да не ползваш леглото като батут , да няма разни остри предмети около него, и да не е препомпано.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #17
      До: Надуваеми дюшеци INTEX?

      off Явно редакция на стари постове не става затова пуска нов off

      Спи си се много удобно бих казал, наистина има нещо вярно в това, че държи хладно незнам на какво точно се дължи, но като си сложиш постелка/одеяло под спалното бельо става. Само за протокола бяхме двама души, ама сме под 150кг.
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • #18
        От: Надуваеми дюшеци INTEX?

        Имам точно като този който колегата е посочил, но без вградена помпа. Много са удобни аз си го ползвам на морето като сал инче става и за други цели. Особено удобен е за къмпинг с приятели и приятелки .


        Поздрави !

        Коментар


        • #19
          От: Надуваеми дюшеци INTEX?

          Сега ако кажеш и че няма загуба на сантиметри...

          Коментар


          • #20
            От: Надуваеми дюшеци INTEX?

            Ние също ползваме такъв дюшек за палатка вече 3-4 години и сме много доволни.Но под дюшека постиламе одеало и под спалното бельо също.Проблем със студ няма.Останах изненадан от качеството.Ползваме го с ръчна помпа но скоро видях че има и електрическа преносима да се предлага която работи на 12 волта или акумулатор.Безкрайно удобна за раздухване на барбекю също.
            BMW X6

            Коментар


            • #21
              От: Надуваеми дюшеци INTEX?

              Я кажете, на това повърхността му ще устои ли на котешки нокти? Опашатият си точи ноктите на традиционните матраци у дома, позволено му е, защото всъщност са за изхвърляне, а и на тях не нанася големи щети.

              Коментар


              • #22
                От: Надуваеми дюшеци INTEX?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Я кажете, на това повърхността му ще устои ли на котешки нокти? Опашатият си точи ноктите на традиционните матраци у дома, позволено му е, защото всъщност са за изхвърляне, а и на тях не нанася големи щети.
                Не. Пробвано.

                Коментар


                • #23
                  От: Надуваеми дюшеци INTEX?

                  Жалко.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Надуваеми дюшеци INTEX?

                    Аз пък се интересувам какъв е начинът да се лепи такъв дюшек. Имам два обаче единият изпуска и всеки ден трябва да се помпи.
                    Въртят ми се в главата някакви лепенки. Обаче не знам какви трябва да бъдат.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Надуваеми дюшеци INTEX?

                      На моя в самата опаковка имаше 2 лепенки,мисля,че се лепят както лепят гумите.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Надуваеми дюшеци INTEX?

                        Първоначално публикуван от slavi888 Преглед на мнение
                        Аз пък се интересувам какъв е начинът да се лепи такъв дюшек. Имам два обаче единият изпуска и всеки ден трябва да се помпи.
                        Въртят ми се в главата някакви лепенки. Обаче не знам какви трябва да бъдат.
                        Или с нарочно предвидено лепило Бизон или с лепило за канализационни /PVC/ тръби. Откриваш и почистваш около дупката , капваш една две капки , пльосваш отгоре предварително изрязана от същия /ПВЦ/ материал лепенка и притискаш през парцал или хартия да избуташ извън лепенката излишното лепило. Задържаш за 30-60 сек. и после оставяш за 1-2 часа на спокойствие да "дръпне" лепилото.
                        0888932647

                        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                        Коментар


                        • #27
                          От: Надуваеми дюшеци INTEX?

                          По стечение на обстоятелствата се наложи да спя две години на такъв дУшек всеки ден. Накрая му се разлепи едната от вътрешните стени на камерите и се изду от едната страна. За това време е припомпван не повече от 3-4 пъти. Супер готини дюшеци са.
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Надуваеми дюшеци INTEX?

                            И аз ползвах до тази година такъв дюшек, ама сега си купих нов. Малко по-скъп е, но се твърди, че е американски и е доста по-качествен и с две камери. До сега сме спали само веднъж ама сега ни чака дълга почивка в Гърция така след това ще мога да дам по-точна оценка. Продава се он-лайн и ти го доставят у дома, за когото се интересува.
                            Поздрави

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X