Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фиат Панда 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Че той москвича си е бащицата на off-road-a в България

    Можи да движи с 80 ама по пътя или по нивата се му е тая. Имал съм честа да имам 3. Последният отиде на отпадъци направо 150 лв. , аз толкова го и купих между другото

    Москвич = спортната серия на Беларус , само плуг и брана му липсва в окомплектовката от завода
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

    Коментар


    • #32
      Щях да пускам една снимка , но понеже още карам с лентов апарат ще ви я опиша - във Варна видях Панда с гуми(чки) МАЛАТЕСТА , не знаех че произвеждат толкова малък размер , но пък те нали са италиански ...

      Коментар


      • #33
        Трябва да се види от някое АТV дали няма да станат
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #34
          От ATV ще станат на джантите, но май трябва флекс за да влязат в калниците
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #35
            Е това ако ни плаши?
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #36
              ..

              извинете ме ако гре6а,но гумите на АТВ не са ли 8-цола???
              SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

              Коментар


              • #37
                Ми не знам, и аз нали затова питах дали няма да станат. И някой каза че ще... Ако джантите от АТV-то станат, що да не се сложат?
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от quadra
                  Ми не знам, и аз нали затова питах дали няма да станат. И някой каза че ще... Ако джантите от АТV-то станат, що да не се сложат?
                  щото гумите на атв-то струват колкото 2 панди
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #39
                    Е, ще вземем някои по-изтрити, тук има момци дето много карат, ще подарят някои дето са за хвърляне вче.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #40
                      Пробвах да сложа колела от АТВ на СубруЕ10 - отворите на джантата съвпадат, но не влизат в калниците
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #41
                        Първоначално публикуван от Scrapheap
                        Пробвах да сложа колела от АТВ на СубруЕ10 - отворите на джантата съвпадат, но не влизат в калниците
                        както казват руснаците Болгарка брат, това е нужно
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #42
                          Именно, само ъглошлайфа му е майката
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Фиат Панда 4x4

                            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                            Преди време отидох с Вранглера на една моя любима бабунка, тук около София, да се покефя на изгледя. И там някакъв пич с такава Панда се натиска с някакво маце. И влезли в едни калищаци. Викам им: "Само внимавайте да не преджапате след малко до мен пеша и да се примолите да ви дърпам, щот много смело го давате" А нози презрително:"Аз съм 1000(забележете само хиляда) пъти по-проходим от тебе бе(!), то твоето е недвижима собственност (хи-хи-хи)". Аз свих рамене и се изкачих да си гледам изгледа. Връщам се след 20 минути - следната картина се разкрива: Мадамата до коленете в кал, бута Пандичката, пича отвътре дава газ и я охвърлял още повече...Красота отвсякъде
                            Обиколих около него 2-3 пъти, нищо не усещам, ама той нали е велик... Та най-накрая момичето го придума да не се отказва от предложената помощ...Та го заврях отдолу да го върже на моста и го изтеглих като репичка... Такава история. Така че според мен освен за малко-по разбит път за нищо друго не става, те и гумите са му малки, и клиренса е скромен, и моторчето слабичко и въобще е просто колица с повишена проходимост, но не и дори мижав джип.
                            Това, като разказче е интересно!
                            Но тук може да видите обективно европейско мнение за модела Панда 4х4 и какво място му е отредено сред себеподобните: http://clubf1.net/forums/index.php?s...ic=27232&st=90

                            Коментар


                            • #44
                              До: Фиат Панда 4x4

                              Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                              Може ли някои да каже не6то за това 4удо на техниката,бива ли го поне малко по гората и любителски оффроуд
                              Мерси
                              МЪКА и то РЪЖДЯСАЛА

                              Коментар


                              • #45
                                До: Фиат Панда 4x4

                                мога само да ви кажа 4е който не е имал нищто незнае!!!
                                не става за тежак оф ама за зимата е супер.
                                Чичо ми 10години на Самоков-Боровец-Самоков няма закъсване а подръшката е сме6на.
                                аз миналата зима я карах ве4е само за лов и мога да ви кажа че кадето минеше нивата и аз минавах.....такаче става но не за оф

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X