Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фиат Панда 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фиат Панда 4x4

    Може ли някои да каже не6то за това 4удо на техниката,бива ли го поне малко по гората и любителски оффроуд
    Мерси
    SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

  • #2
    За дреболии го бива, то е високо. Ама като затъне нямам идея как се вади, няма за къде да се хване(((

    Коментар


    • #3
      ...

      Как да разбирам ниама за каде да се хване?
      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

      Коментар


      • #4
        Ми за къде? Ни брони, ни тегличи, ни прагове ... Ще го омачкаш като цигарен пакет и ще му откъснеш сичко.

        Коментар


        • #5
          Преди време отидох с Вранглера на една моя любима бабунка, тук около София, да се покефя на изгледя. И там някакъв пич с такава Панда се натиска с някакво маце. И влезли в едни калищаци. Викам им: "Само внимавайте да не преджапате след малко до мен пеша и да се примолите да ви дърпам, щот много смело го давате" А нози презрително:"Аз съм 1000(забележете само хиляда) пъти по-проходим от тебе бе(!), то твоето е недвижима собственност (хи-хи-хи)". Аз свих рамене и се изкачих да си гледам изгледа. Връщам се след 20 минути - следната картина се разкрива: Мадамата до коленете в кал, бута Пандичката, пича отвътре дава газ и я охвърлял още повече...Красота отвсякъде
          Обиколих около него 2-3 пъти, нищо не усещам, ама той нали е велик... Та най-накрая момичето го придума да не се отказва от предложената помощ...Та го заврях отдолу да го върже на моста и го изтеглих като репичка... Такава история. Така че според мен освен за малко-по разбит път за нищо друго не става, те и гумите са му малки, и клиренса е скромен, и моторчето слабичко и въобще е просто колица с повишена проходимост, но не и дори мижав джип.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Стига бе, на сухо ще си подскача до където искаш, тя нищо не тежи. Само шефиорчето да не е толкоз проходимо откъм микромозъка, че от някоя мазна кал ще има да му вадиш мостовете един по един, мотора отделно, и така чарк по чарк докато стигнеш до седалката с идеолога на операцията))

            Коментар


            • #7
              Така де, но да е относително равно, щот ни колела ни клиренс...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Мисля, че с малко модификация Пандичката би се представила прилично в калта. Моторчето и е достатъчно за 500кг
                Преди време закъсах с една сиера в кал и един младеж с една гнила панда ме извади доста убедително при това
                Все пак тя не е мислена за офф
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  дори да не е 4х4 пак е много добре...минава през доста кал

                  Коментар


                  • #10
                    1 приятел имаше няколко години панда 4х4. взе я почти нова. ходили сме на риба с нея доста, и по сухи черни пътища няма спирка. в кал ще годе добре, ако не е много, все пак е лека. обаче при 1 ходене за риба до река Вит влизането бе сухо, ама после 2 дни дъжд и кал до коленете, та късмет да се появи УАЗ да дърпа, щот то не е да е заседнала ами километри ал и баири . гумите и стават бая по-големи и тежки. никъф шанс за самостоятелно придвижване. пъ човека си кара добре и разумно. просто това наистина е лека кола, но с 4х4 опция, което зимата и за прилични черни пътища е доста доволно. общо взето си е за рибарлък, ама ако можеш да сметнеш от каде е по добре пеш.

                    Коментар


                    • #11
                      Хора спорет мен тази кола е 4х4 само за да е по-стабилно на пътя!А не да се използва за офф-роуд!Същото като VW-синхро,AUDI-куатро и всички други разновидности който се вграждат по автомобилите!Най-голямата трудно да е като завали по голям сняг да можеш да излезне6 от гаража и да си караш по изчистеното!
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
                        Хора спорет мен тази кола е 4х4 само за да е по-стабилно на пътя!А не да се използва за офф-роуд!Същото като VW-синхро,AUDI-куатро и всички други разновидности който се вграждат по автомобилите!Най-голямата трудно да е като завали по голям сняг да можеш да излезне6 от гаража и да си караш по изчистеното!
                        Тук грешиш, никоя кола която няма междуосев диференциал не е проектирана за да е стабилна по този начинт на пътя. Ясно е че са мислили за нещо като лек офроад, ама е ясно че е един голям компромис - просто става за съвсем леки участъци, на които един далеч по-висок и с по-големи гуми автомобил би минал без да ползва двойното.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          Естествено че е микроджипче, що не погледнете картата на Италия? А на юг хората там са бедни като в наште бедни села, кво друго да имат?

                          Коментар


                          • #14
                            Като ще е микроджипче, нека е Самурай или Джимни. Пандата е с много малък запас откъм повдигане отпред, и с малки колела.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              Едно огромно предимство - най-евтиното 4Х4 в природата!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X