Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фиат Панда 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Фиат Панда 4x4

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Щом си сменял мотора, дали си заглеждал, има ли там място примерно за ВАЗ-21083, 1.5л ?
    Когато имах панда 4х4 1986 г. произведена ми разправяха, че от Фиат Ритмо 75 двигателя се насаждал точно, но бил малко по-тежък и мачкал бързо пружините.

    Оригиналния беше 1000 куб.см и развиваше макс. скорост 140 км/ч. с попътен вятър. При 50 км/чм. спокойно движеше на 5-та ск.
    Последно редактирано от s_s1; 09-08-10, 11:02. Причина: допълнение
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #92
      От: Фиат Панда 4x4

      Той е почти същия.

      Коментар


      • #93
        От: Фиат Панда 4x4

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Щом си сменял мотора, дали си заглеждал, има ли там място примерно за ВАЗ-21083, 1.5л ?
        Не,не съм сменял мотора,оригинално си е така или по-точно на Заставата е от Панда ,а тези Панди с 1,1 мотор май пак е Застава ,но не юго а онези по-големичките....
        няма начин да няма начин
        http://album.bg/offroad_
        0878 613 163

        Коментар


        • #94
          От: Фиат Панда 4x4

          Разбрах, благодаря.

          Коментар


          • #95
            От: Фиат Панда 4x4

            Първоначално публикуван от dany.1 Преглед на мнение
            Не,не съм сменял мотора,оригинално си е така или по-точно на Заставата е от Панда ,а тези Панди с 1,1 мотор май пак е Застава ,но не юго а онези по-големичките....
            Дали сте чували, че на Заставата двигатела се върти в обратна (спрямо на Фиата) посока !?
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • #96
              От: Фиат Панда 4x4

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              Дали сте чували, че на Заставата двигатела се върти в обратна (спрямо на Фиата) посока !?
              Е, и???
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #97
                От: Фиат Панда 4x4

                А наобратно ли се върти наистина?

                Коментар


                • #98
                  От: Фиат Панда 4x4

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение122.jpg
Прегледи:1
Размер:144.3 КБ
ID:5200546Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040108.jpg
Прегледи:1
Размер:256.1 КБ
ID:5200544Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение110.jpg
Прегледи:1
Размер:174.7 КБ
ID:5200491Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение092.jpg
Прегледи:1
Размер:109.2 КБ
ID:5200492Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение136.jpg
Прегледи:1
Размер:166.3 КБ
ID:5200493Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение161.jpg
Прегледи:1
Размер:82.7 КБ
ID:5200494
                  Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                  Добре дошъл колега.Качи снимки на пандата да я видим.
                  Последно редактирано от vaniogd; 12-08-10, 21:15.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Фиат Панда 4x4

                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    Е, и???
                    ...четери задни и една предна скорост
                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • От: Фиат Панда 4x4

                      Добре, а как е разположен двигателя на Заставата?
                      Скоростната кутия от другата страна ли е? Или е надлъжен?
                      Защото в противен случай трябва някъде да има паразитно зъбно колело, което е глупаво.

                      Коментар


                      • От: До: Фиат Панда 4x4

                        Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                        100% съгласен, продадох моята/до голяма степен под чуждо давление/и до сега съжалявам.
                        Колега "lvf", стегни я, няма да съжаляваш, "Панда" е кола с чар, а за зимата е незаменима!
                        Успех!
                        Няма смисъл да я стягам защо се обзаведох с нова.....ето я......Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16062010007.jpg
Прегледи:1
Размер:182.7 КБ
ID:5234691Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16062010001.jpg
Прегледи:1
Размер:171.6 КБ
ID:5234692

                        Коментар


                        • От: Фиат Панда 4x4

                          Ехх първата ми любов, бях на 17, все още карах курсовете за книжка и баща ми ми купи първата кола-Фиат Панда 4х4 1000сс карбуратор. Страхотна малка играчка, вътре нищо излишно, отвън предпазни тръби под двигателя(май си бяха оригинални) за тежко каране не става-малки гуми, къси ходове, но...няма да забравя тръгнахме с брат ми в гората да търсим елхички да си засадим у нас. Попаднахме над киноцентъра на една поляна, бяха копали багери и камиони бяха минавали по пътя, тръгнах да карам в коловозите газ- и предните гуми увисват във въздуха, върви докато не опре в задният мост, задна и си излизаше без проблеми, сега с Фронтерата не мога да го направя това опре ли корема само на заден мост не помръдва от мястото си. Зимата вървеше като танк гумите не бяха нищо особенно 145/13 обаче не съм закъсвал никога, а съм карал в сняг почти до фаровете. Обаче харчеше ужасно много-под 7/100 извън градско и под 10-11/100 градско не падаше, явно имаше проблем с карбуратора, защото няколко пъти съм я давил и после само да дърпане и то много палеше, но пък на 4х4 лятото на сух асфалт съм палил и 4-те гуми...забавна малка колица за която се сещам с умиление, честно казано бих си взел някой ден една такава, с отрязан покрив и врати, ролбарче над главите и едни регенератки мисля че пак би ме забавлявала достатъчно.

                          Коментар


                          • От: Фиат Панда 4x4

                            Здравейте колегии и аз съм с тАкава количка По скоро МАШИНА..;p доволен съм от неяя... зима нямама закъсванее е само да имаш хубави гуми дее мойта е 84 г. 4х4 950 к язовири обикалямм и съм доволенн)))

                            Коментар


                            • От: Фиат Панда 4x4

                              Здравеите колеги,бихте ли ми казали ориентировъчно за колко пари мога да се здобия с такава машинка,говорим за 4х4!
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • От: Фиат Панда 4x4

                                Първоначално публикуван от GAZ_UAZ Преглед на мнение
                                Здравеите колеги,бихте ли ми казали ориентировъчно за колко пари мога да се здобия с такава машинка,говорим за 4х4!
                                Поздрави!
                                1500-2500k
                                Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X