Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фиат Панда 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Фиат Панда 4x4

    Привет колеги, уважавам вашето мнение но позволете да не се саглася с някой неща казани до тук. като цяло пандата преди всичко е кола,малък клиренс малък ход на окачването,но с леки промени по окачването, късото междуосие липсата на междинен диференциал, и инат шофьор,със смело мислене стил 4X4 В комбинация могат да ви дадът много добри резултати.Смея да го твърдя от личен опит.Собственик съм на такова возило от 8 години. и съм голям фен на модела.

    Коментар


    • #77
      До: Фиат Панда 4x4

      ето го Пандето преди да клекне.....засега.....незнам още....
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #78
        До: Фиат Панда 4x4

        Fiat Panda (Steyr Puch 4x4 – Polizia Provinciale) - Една кола от моята работа в Италия, с най-добри чувства, спомени и (малко) носталгия ...
        Последно редактирано от trapper; 11-02-10, 22:51. Причина: una piccola correzione
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #79
          До: Фиат Панда 4x4

          А пък пандите са като паячета, навсякъде се катерят : ))) Големи са сладури, стига плюхте, колеги.

          Коментар


          • #80
            До: Фиат Панда 4x4

            Здравейте колеги прочетох темата и реших и аз да се включа карам панда от 4 години 750куб. 88година изминал сам над 120 хил.км.купих я на 230 хил.и Бог знае дали нее на повече нее 4X4 но с хубави гуми и подбиране на пътя без проблем си ходим за риба на леки раходки в планината е естествено често се налага побутване подлагане и понякога дърпане.Направи ми впечатление колегата който е писал че с неговата сее качвал на Чумерна тези които са ходили там знаят че терена си е сериозен за панда когато има сняг е проблем дори за УАЗките с моята ходим само до хижата до там и стига силата.За това че гният не сам сагласен в сравнение с другите са доста устоичиви на корозия работата ми етакава че сам се нагледал на ръжда предницата е слаба не ми е държала повече от 20 хил.да не забравяме за хубавите патища имал сам проблем с разхода гореше около 8 смених всички мембрани и уплатнения на карбуратора и се оправи познати които имат 4X4 казват че горят между 7 и 10 на сто.Като за неиния клас купето е доста здраво преди година една алфа 155 се наресе в пандата на един светофар в резултат на това алфата беше с двасчупени фара халогени ляв калник преден капак и маската а пандата с леко пукната броня и десен стоп и нищо набито недостатък е че нее добре изолирано шумно е и не задържа топлината от парното но вътре е по широко с около 10см от Самурая не трябва да се сравнява с джипове можем да ясравняваме с ланчаY10 4X4 Ситроен голф синхро кънтри субару неможе количка на 18см от земята да варви в коловоз 30см нелогично е ваобще да се вкарва там и след това да казваме че неможе да варви както колегата по горе казва да маха крачета като костенурка на трупче.Ако става въпрос за дълбоки коловози е ясно редуктурна УАЗка и за много джипове OFFRoad a приключва зависи кой какво търси и за какво ще го ползва

            Коментар


            • #81
              До: Фиат Панда 4x4

              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              с най-добри чувства, спомени и (малко) носталгия ...
              100% съгласен, продадох моята/до голяма степен под чуждо давление/и до сега съжалявам.
              Колега "lvf", стегни я, няма да съжаляваш, "Панда" е кола с чар, а за зимата е незаменима!
              Успех!
              "Make love, not war!"

              Коментар


              • #82
                До: Фиат Панда 4x4

                О-о Милене-/Ace of Spades/ здрасти.Я им обясни на тези,дето плюят Пандата какви подвизи сме правили зимата из Сливенския Балкан с тебе.Голямо шоу падна и Пандата се представяше отлично.А и да закъсаш с нея лесно излизаш-тя е толкова лека,че даже не можеш и да закъсаш както трябва,а през това време гъзарите с много тежките и "проходими" джипове копаят,като луди или чакат за трактор.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #83
                  До: Фиат Панда 4x4

                  Не подценявайте малките колички 4х4... е неса за офроуд но те са да идеш за риба, зимата да нямаш ядове и т.н... Аз имам Ситроен АХ 4х4 1.4 пълна инжекция и съм мноооого доволен!особено зимата засрамва доста "джипове" ....за разхода няма да ви говоря

                  Коментар


                  • #84
                    От: Фиат Панда 4x4

                    за старата Панда не зная, но за новата попаднах на статия в АВТО БИЛД, там сравняваха 6 модела, като всеки модел беше представен от кола със стандартно за мадела предаване и 4 Х 4, доколкото помня ставаше дума за: Порше, Мерцедес Е класа, Ауди А4, Фиат Панда ..и другите не ги помня...)
                    Та за темата е за Пандата , според тестовете които правиха там... се оказа че ,тази която е 4Х4 се движи и даже спира по-лошо от колкото нормалната ....???
                    Ако някои се интересува сериозно,мога да потърся списанието в мазето и да предам по-точна информацията от статията.
                    До колко това се отнася за старата Панда, не зная...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Фиат Панда 4x4

                      здравеите новсъм в форума но от доста време се занимавам с офроут не професиунален а лубителски 2003г си купих първата панда 4x4 тази кола минава през оган ивода единствено дълбоки коловози могат дая затормозят слет две години я смених с витара но неми хареса заштото много друса и раждясва на много лоши места но много бързо поправих грешката като си взех най новата панда 4x4 клумбинк страхотнае много добре катери с грация добра возия гори малко има уникални спирачки и сити хидравлика става и за всекидневна употреба докато старата не толкова удобна но за цената получаваш мини офроут возило такче станели вапрос за панда или се говорят хубави нешта или се мълчи

                      Коментар


                      • #86
                        От: Фиат Панда 4x4

                        Първоначално публикуван от vaniogd Преглед на мнение
                        Здравеите, нов-съм в форума, но от доста време се занимавам с офроуд не професиунален а любителски. 2003г си купих първата панда 4x4 тази кола минава през огън и-вода, единствено дълбоки коловози могат да-я затормозят след две години я смених с витара но неми хареса, защтото много друса и ръждясва на много лоши места, но много бързо поправих грешката като си взех най новата панда 4x4 клумбинк страхотна-е. Много добре катери, с грация добра возия, гори малко има уникални спирачки и сити хидравлика, става и за всекидневна употреба. Докато старата не толкова удобна но за цената получаваш мини офроуд возило така,че станели въпрос за панда или се говорят хубави нещта или се мълчи.
                        Добре дошъл колега.Качи снимки на пандата да я видим.
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • #87
                          От: Фиат Панда 4x4

                          Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                          Добре дошъл колега.Качи снимки на пандата да я видим.
                          И аз ще се радвам на някоя снимчица.По принцип харесвам Пандите 4х4-с малко по-внимателно каране и подбиране на пътя са достатъчно проходими.Като казвам "подбиране на пътя" имам предвид най-вече надкрачване-/избягване/ на коловози,дълбоки над 15см.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Фиат Панда 4x4

                            vaniogd,
                            И аз минах по този път, от Панда на Витара. Но двете са несравними и не споделям мнението ти и връщане назад няма само заради едното друсане. Не че старата Панда вози кой знае колко меко и че не ръждясва Виж, за новата Панда не знам...

                            Коментар


                            • #89
                              От: Фиат Панда 4x4

                              Здравейте, до сега съм имал няколко панди,но от както си взех първата не съм оставал без пандичка.
                              Имам УАЗ,ГАЗ63,до скоро имах паджеро и един самурай,но дамагочито си не го давам,доволен съм много,доста са проходими,евтини и здрави,моя мотор е 900 кубика застава юго с ангр. верига.Не съм правил нищо по тях нито мотори нито окачване и трансмисия,не знам колегата куадра какво се бъзика с пандите.....
                              Сложил съм едни рошави регенератчета 155х70х13 за 200 лв.четирите нови и само газ....това е.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p1190568_ece67_19417807.jpg
Прегледи:1
Размер:120.8 КБ
ID:5200007Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p1190562_991ed_19417793.jpg
Прегледи:1
Размер:82.6 КБ
ID:5200008Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p1190608_e832c_19417862.jpg
Прегледи:1
Размер:52.5 КБ
ID:5200009Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p1190648_5b1ae_19417904.jpg
Прегледи:1
Размер:45.7 КБ
ID:5200010
                              няма начин да няма начин
                              http://album.bg/offroad_
                              0878 613 163

                              Коментар


                              • #90
                                От: Фиат Панда 4x4

                                Първоначално публикуван от dany.1 Преглед на мнение
                                моя мотор е 900 кубика застава юго с ангр. верига.
                                Щом си сменял мотора, дали си заглеждал, има ли там място примерно за ВАЗ-21083, 1.5л ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X