Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем (Тресе при повече газ) Range Rover

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем (Тресе при повече газ) Range Rover

    От два дена като подавам леко газ джипката върви добре до някакви обороти, в момента в който натисна педала повече и цялата кола започва да се тресе ........ , може ли причината да е съединител

  • #2
    По-скоро кардан ...

    Коментар


    • #3
      Или си откаснал някой тампон... или ако е с гумено каре провери го!
      Незнам защо, ама когато си казвате болките по джипките неспоменавате никога марката.... все пак това е най-важното за определянето на каквито и да било дефекти... То нестига, че неси вътре да видиш какво точно става, ами и незнаеш на какво става...
      4ао и успех!!!
      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

      Коментар


      • #4
        Абе тва с тресенето не се ли обсъжда вече някъде. Явно проблема е масов. Първо уточни дали тресенето е при определени обороти но ДВГ без оглед на скоростта или това се получава при определена скорост. Без това пояснение отговора на въпроса ти е " може да е всичко от ДВГ на татък до гумите".
        ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от DINI
          Или си откаснал някой тампон... или ако е с гумено каре провери го!
          Незнам защо, ама когато си казвате болките по джипките неспоменавате никога марката.... все пак това е най-важното за определянето на каквито и да било дефекти... То нестига, че неси вътре да видиш какво точно става, ами и незнаеш на какво става...
          4ао и успех!!!
          Дини, още ли не си запомнил кой с какво 4х4 е А по Канал 2001 правят диагноза по телефона

          Рейндж Класик ТД е това дето тресе май
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            VM

            Коментар


            • #7
              Разгадахте ме, то и на аватарчето е Рейндж, независимо на коя скорост съм, между 1500 - 2000 оборота започва да тресе, и се чува некво като скърцане. И аз вече започвам да си мисля за каре на кардан, ама не знам как да го проверя

              Коментар


              • #8
                Ако решиш и аз мога да го погледна ...

                Коментар


                • #9
                  този двигател е малко капризен, може да се е извадила някоя шпилка на кобилиците и да караш на 3 цилиндър. имал съм такъв проблем с класика и симптомите са подобни. иди митко да го види
                  drive alive

                  Коментар


                  • #10
                    Абе някой с японски джип и по-скоро тойота ще се оплаче ли от нещо или те са толкова зле, че никой несмее ...
                    Само ровери, черокита, опели, ниви... аз неискам да съм компетентен по тези джипки
                    4ао
                    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                    Коментар


                    • #11
                      Ами на тях им се чупят нещо осите на повдигачите... На три места
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        Къде мога да те намеря Митко

                        Коментар


                        • #13
                          В Драгалевци - МОТОЕКСПЕРТ .

                          Коментар


                          • #14
                            Ние сме почти комшии, това Мотоексперт нямаше ли и в Горубляне база. Моля те кажи ми предварително какво ще ми струва диагностиката.

                            Коментар


                            • #15
                              Исках да кажа, че аз съм в Бункера, демек сме на една улица

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X