Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

    Борг Уорнър нямат на междинния. Има виско муфа. Имат лост, но се движи само напред назад. По това и се познават. Познават се и от разбитите карета на предния кардан. Като е блокирала муфата. Тая муфа не е скапана като на Фрилендъра, но като всяка виско муфа и тя умира по някое време.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

      Не знам що отплеснахте на раздатки за рейндж, но факт е, че аз мойто диско го водих на преглед в Дару и апнах голЕмото дърво. Нали, научих неща за автомобилите, които не съм и сънувал преди това, но цената, хммм... Та колега, най-добре да си в състояние сам да прецениш, какво що. Диското си има няколко основни болни местенца, пък и жибките принципно. Ако не си наясно с механиката на возилото, могат те метнат в кой да е сервиз. Търсиш на 1-во място ръжда. А такава има, вЕрвай ми. Под калниците, задните са без пластмасово покритие, ръчкаш с ключ примерно, отвертка още по-добре. Ако хлътне, лошо... Предните имат пластмаса та трябва да вдигнеш капако и там да ръчкаш по коша. Същото и по шасито, но там е отгоре в повечето ситуации трудно се открива. Докато си вдигнал капака гледаш за мазни течове на пасло и други течности. Трябва да пали от 1/4 оборот. Скоростите е нормално да са леко тегави, но само леко. Най-често срещан проблем там е със шлиците на вала, незнам обаче как ще го познаеш това. Гледаш за течове и от мостовете, сферите отпред, навсякъде, където може нещо да тече. Не е и много добре да е всичко чисто и лъскаво, ЛР е сериозна машина, ако е чиста, нещо има! Нормалните фенове не я мият за щяло и нещяло, та повечко прах и гняз не е лошо. Такааа. Купето е от алуминий, но само отгоре, пода не е и гние на поразия, та провери под мокетите какво се случва. Ако не е изгнил и му работи нормално двигателя и скоростите, няма течове, скачай смело. Мойто диско малко хора вярват, че още движи, но е факт. А по-изгнило от него не съм виждал. Реално май не само диско, ми по-изгнила кола не съм виждал в движение. Също така съм го карал цяла зима на 3 цилиндъра, товаря го, тормозя го и си го обичам. Не ме е изоставял на път! Никога! Но и аз понатрупах инструменти и познания покрай него! Абе, част от семейството си е . Та ако си решил да се обвържеш с едно такова добиче, добре ще е от самото начало да си наясно с неговите + и - и сам да можеш да си го гледаш и избереш. Успех!

      Коментар


      • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

        Да ви кажа каква история ми разказа днес един приятел - граничен полицай, за Мото Пфое!!!! Закарали единия дифендър от тукашното поделение в Мото Пфое в София, не знам за какво беше, мисля че за нещо по двигателя, ако не се лъжа гарнитура на глава. Такаааааа... Връщат им го, дифендъра си работи, но след няколко месеца чупи задна полуоска (!)... Всички знаят какъв зор е нужен да се счупи полуоска, хем тия дифендъри на гранична са с шосейни мишлени. Вадят полуоската и тя се оказва... заварявана! Обаче... Вадят другата, здравата, оказва се и тя чупена и заварявана! Лично на мен умът ми не го побира - Мото Пфое, официален представител на Land Rover, сменят здравите полуоски със стари, заварявани... Айде кажете ми на какво прилича това. Ако мен са ме излъгали, и аз ви лъжа, но не вярвам моят човек да ме премята. С коя ръка да се кръстя, не знам...
        Land Rover Discovery 200TDI

        Коментар


        • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

          Не те премята. И него са излъгали. Смешки. Ако имаш (или той) някакви доказателства-става. Ама е грозно да се пускат такива цървули.
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар


          • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

            Случи ми се на мен пък на нова кола в гаранция само да ми избършат масления филтър, уж сменяно маслото От тогава минаха повече от 2 години, заведох дело още тогава и чааааак сега започва да му се вижда края.

            Коментар


            • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

              Днес ми ремонтираха предната броня на Диското в сервиз, който ми препоръча колега от форума. Закарах колата в 10 ч. При първоначалния отлед майсторът ми каза цена 50 лв. Обади ми се след 2 часа, че е готова. Беше поправена добре, с малки бележки по заглаждането. Подадох му 50 лв., но човекът ми върна 10 лв., защото повредите от вътрешната страна на бронята се оказали по-малко, отколкото очаквал. Сервизът е близо до Околовръсното, м/у Горнобански път и Суходол, с/у ОМВ, тел. 0889991420 - Ники.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                Сдед дълъг, но неуспешен ремонт на повечето дефекти на колата в един сервиз, закарах Диското в сервиза на специалист, работил преди това много години в Мото Пфое. Оправиха колата за 8 часа. Доволен съм от компетентността и работата им. Намира се на бул. Европа, преди Метро. Бих искал да ги похваля във форума на колегите с Диско. № - на ЛС.
                Последно редактирано от trapper; 01-06-11, 21:12.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                  Първоначално публикуван от angel_drakata Преглед на мнение
                  Да ви кажа каква история ми разказа днес един приятел - граничен полицай, за Мото Пфое!!!! Закарали единия дифендър от тукашното поделение в Мото Пфое в София, не знам за какво беше, мисля че за нещо по двигателя, ако не се лъжа гарнитура на глава. Такаааааа... Връщат им го, дифендъра си работи, но след няколко месеца чупи задна полуоска (!)... Всички знаят какъв зор е нужен да се счупи полуоска, хем тия дифендъри на гранична са с шосейни мишлени. Вадят полуоската и тя се оказва... заварявана! Обаче... Вадят другата, здравата, оказва се и тя чупена и заварявана! Лично на мен умът ми не го побира - Мото Пфое, официален представител на Land Rover, сменят здравите полуоски със стари, заварявани... Айде кажете ми на какво прилича това. Ако мен са ме излъгали, и аз ви лъжа, но не вярвам моят човек да ме премята. С коя ръка да се кръстя, не знам...
                  За жалост колегата е напълно прав, имам добър приятел който до скоро караше един служебен Дифендър в М-тел и при него тая цигания се случи когато машината му беше само на 20 000 км. Не знам дали е фирмена политика или някой недобросъвестен мърляч го прави но е факт.
                  Бог обича смелите, но води разумните....

                  Коментар


                  • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    Сдед дълъг, но неуспешен ремонт на повечето дефекти на колата в един сервиз, закарах Диското в сервиза на специалист, работил преди това много години в Мото Пфое. Оправиха колата за 8 часа. Доволен съм от компетентността и работата им. Намира се на бул. Европа, преди Метро. Бих искал да ги похваля във форума на колегите с Диско. № - на ЛС.
                    Ако си бил при Боби ,аз също препоръчвам сервиза .

                    Коментар


                    • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                      Не знам имената на техниците, но те явно си разбират от работата. Собственикът е специалистът с опит за Ленд Ровър. Сервизът е на бул. Европа 176, Автоцентър Кирил Чернев. Не го познавах лично, но ми го препоръча познат шеф на сервиз за друга марка коли. Останах доволен от работата им и ще продължа да ходя там.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                        Първоначално публикуван от skoti79 Преглед на мнение
                        Ако си бил при Боби ,аз също препоръчвам сервиза .
                        Боби е бил. А който е виждал моя Дефендер в действие мисля, че трудно ще намери забележки - преправките на моя Дефендер са 100% от Боби и аз нямам забележки към него досега, засега той има към мен.

                        Коментар


                        • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                          Здравейте!
                          Много моля за тел. за връзка с този Сервиз на бул. Европа 176.
                          Благодаря предварително!
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-10-11, 09:11.

                          Коментар


                          • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                            Първоначално публикуван от komed Преглед на мнение
                            Здравеите! Много моля за тел. за връзка с този Сервиз на бул. Европа 176. Благодаря предварително!
                            0877648357 - г-н Кирил Чернев
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                              Благодаря!

                              Коментар


                              • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                                Препоръчвам и сърдечно благодаря на Голди - сервиз Г.Баня ул.Н.Петков 100
                                Grand Vitara 2L 140hp. 2006
                                LZ2BTK
                                AB+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X