Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

    До: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.
    Щe кажа сигурно нещо еретично,но в сервиза на "Ауто +" на бул. Черни връх и Околовръстното, точно под магазина на "Боро", работят много кадърни техници, разбират много от ходова част, трансмисии, не толкова от електроника.
    Въпреки, че имат оригинален сервизен софтуер. Понеже са вносители,частите са на много добри цени.
    И не на последно място, техниците са офроудари, а и карат и "Фрилендер".
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 25-05-10, 19:49.

    Коментар


    • #92
      От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

      Здравейте колеги ,
      От Добрич съм и от два дена съм собственик на Range Rover 2,5 тд -и от вчера почнаха проблемите.Колата в събота я прибрахме от МФ Варна за изчистване на грешки само срещу 115 лева -да ама не... Вчера след пробно пътуване от 100-на километра светнаха всички лампи за положението на възглавниците ,легна на тампоните изписа движение с 55 километра и 20 клм.радвах жената с добро друсане.Доста и отдавна чета форума но, или аз не го намерих това или не е писано -кажете къде се трият КАЧЕСТВЕНО грешки във Варна освен в МФ,(защото знам че в Добрич няма)
      Много се извинвам за въпроса -надявам се да ми помотнете
      0897девет7996две

      Коментар


      • #93
        От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

        Първоначално публикуван от ceco6 Преглед на мнение
        Здравейте колеги ,
        ...................................................................................................................................................... ...
        -кажете къде се трият КАЧЕСТВЕНО грешки във Варна освен в МФ,..........................................................
        ..............................................................................................................


        Никъде колега! Никъде !!!!

        Първо се прави диагностика .... Отстранява се проблема ..... После пак четене/изтриване на грешки ... Пробно пътуване - ....... Воала ...
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #94
          От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

          CarTest™ -
          Какво ме направи бе човек -аз се мъчих половин час -писах ,трих и едвам си скалъпих въпроса за пред хора ,пък ти ме отряза с едно изречение.
          Първо се прави диагностика .... Отстранява се проблема -да ама като ти кажат че грешките са оправени и няма проблем от де да знам какво да правя.
          Май съм объркал сайта -тука сте се събрали все велики умове и като питаме за елементарни работи няма кои да отговори.
          Най елементарното беше да кажеш че не знаеш къде във ВАРНА се правят прегледи и да ми пуснеш въпроса -ама не.
          0897девет7996две

          Коментар


          • #95
            От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

            Първоначално публикуван от ceco6 Преглед на мнение
            Май съм объркал сайта -тука сте се събрали все велики умове и като питаме за елементарни работи няма кои да отговори.
            Най елементарното беше да кажеш че не знаеш къде във ВАРНА се правят прегледи и да ми пуснеш въпроса -ама не.
            Мноооооооого си прав колега мнооооого, знаят ама нищо не казват, във Варна май друго място няма поне аз така си мисля що то и аз имах същия проблем и в МП ми изчистиха грешките, ама после почнаха отново и се видя че имам пукнати възглавници.
            Поръчах си комплект от Падок и колегата Тарга ми ги монтира. Реших проблемите щото възглавници и други неща струват бая пари, е сега вози като Фиат Пунто ама кво да се прави немотия.Та реши си сам за в бъдеще. Аз лично съм доволен.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-06-10, 09:00. Причина: Цитат

            Коментар


            • #96
              От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

              Първоначално публикуван от ceco6 Преглед на мнение
              ...............................................................................................................................................
              Какво ме направи бе човек -аз се мъчих половин час -писах ,трих и едвам си скалъпих въпроса за пред хора ,пък ти ме отряза с едно изречение.
              ...................................................................................................................................................... ..........
              Нищо лошо не съм направил.
              Първо хвала за усилията ти, второ ... не знам как по-точно да ти го обясня, ама ... ще опитам!
              Ако ти е пукната гумата и отидеш при гумаджията и той само я напомпи ...... проблема не е решен. Той е само замаскиран временно.
              Това са направили и в МП.
              Реално имаш някакъв проблем, .... да речем пукната възглавница. Е, докато не се смени ..... няма да се оправи!
              Реално електрониката "вижда" че нещо не е наред и те предупреждава да отстраниш повредата. Да ама не! В МП са и "казали" (тоест изтрили са съобщението за проблем /грешка/) че всичко е ОК ... и ти си тръгнал да се прибираш и ...... нататък е ясно.
              Ако беше някъде около мене ... лесно, ама си на 200 и няколко километра ...

              Айде със здраве и .... намери някой от колегите във Варна, например Таргата, угвори се с него и .... изровете кучето...
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #97
                От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                Надявам се въпроса ми да е зададен на правилното място,а той е:
                Някой да знае телефон на един сервиз който е точно срещу входа на дипломатическия клуб в Горна баня.Пада се точно над една автомивка? Виждал съм доста Ленд Ровъри да се ремонтират там.Всички ми го препоръчват за реглаж на преден мост.Искам да си закарам "хибрида" там и за да си спестя напразни разкарвания по разумно ще е да си запиша час по телефона.Предварително благодаря.

                Коментар


                • #98
                  От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                  Нужната ми информация бе любезно предоставена от колегата goncheff за което искрено му благодаря. Защо не мога да редактирам постовете си

                  Коментар


                  • #99
                    От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                    Първоначално публикуван от mumbler Преглед на мнение
                    ... Защо не мога да редактирам постовете си
                    Може, само че, до определено време.
                    След това, софтуерът "заключва" написаното, за да няма непрекъснати "отмятания" от написаното в мненията.
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Колеги, някой ползвали ли е услугите на този сервиз/магазин http://www.ramparts4x4bg.com/

                      Ако да, нека сподели впечатления.
                      ---------------------
                      Шофирайте разумно!
                      [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Боби, това е фирмата на арабина, който не бил арабин, а палестинец. Това е г-н Купър, който иначе си е Хабиб. Крайно некоректно отношение към клиента. Като ти даде цена, смятай че после е с 20-30% нагоре. Много пари съм му оставил, но тогава такава беше конюнктурата на пазара. Преди 4 години щеше да ми сменя заден лагер, а както е видно в една моя тема ги смених преди около 2 месеца и след 100-тина хил. км. И освен това комът му смята така: 1x28=45 / имах го до скоро разпечатано/. И наглецът после ми обясни, че компът бил сбъркал, разбираш ли. Има там един читав мъж, кадър на Дарукар и това май е всичко.
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Цецо, благодаря за информацията! Историята звучи, като от преди 20 години. Мога да го сравня със сервиз някъде в дебрите на Авганистан, стопанисван от българи. Въпроса е дали българите там щяха да ги свитнат при такава фирмена политка, което може би е еквивалентно на нашата комисия за защита на потребителите.

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Боби, това е фирмата на арабина, който не бил арабин, а палестинец. Това е г-н Купър, който иначе си е Хабиб. Крайно некоректно отношение към клиента. Като ти даде цена, смятай че после е с 20-30% нагоре. Много пари съм му оставил, но тогава такава беше конюнктурата на пазара. Преди 4 години щеше да ми сменя заден лагер, а както е видно в една моя тема ги смених преди около 2 месеца и след 100-тина хил. км. И освен това комът му смята така: 1x28=45 / имах го до скоро разпечатано/. И наглецът после ми обясни, че компът бил сбъркал, разбираш ли. Има там един читав мъж, кадър на Дарукар и това май е всичко.
                          ---------------------
                          Шофирайте разумно!
                          [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                          Коментар


                          • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                            Това е арабина от Княжево - Хамут, бившия сервиз на Жигула. Ходил съм и до магазина, цените, за нещата които аз търсех, бяха нормални. Но човека зад щанда е малко разпиян и дава вид, че разбира повече от колкото знае. Иначе за работатат в сервиза знам само от свидетели Лично не съм правил нищо там. Работа добра - цени високи.

                            ПП
                            Позакаснях ли )))
                            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                            Коментар


                            • От: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                              От вчера тестера ми вече е собственост на колегата dignatov . При проблеми и нужда от диагностики и ремонт търсете него.

                              Коментар


                              • съвет за избор на сервиз

                                Здравейте колеги,от буквално няколко дни съм горд собственик на Discovery1 1996,до сега не ми се е налагало да потърся съвет но явно винаги има първи път.Молбата ми е следната:понеже съм нов в този форум и не познавам още никого да ме насочите към някой сервиз за да ми погледнат диското и да ми кажат от къде най добре да започна с поддръжката,много ви благодаря предварително.
                                [FONT=Arial Black]Discovery1 300TDI,1997
                                [FONT=Arial]Daniel-0887822817

                                [/FONT][/FONT]schraubst du noch, oder faehrst du schon?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X