Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Специални цени в Дару кар за части за ЛР

    Здравейте колеги, в момента( до 1 май) в Дару кар имат намаление на частите за Ленд Ровър с 15% и дават допълнителна 2 годишна гаранция на ремонтите, правени при тях. Аз самият, пък и доста хора понякога пазаруваме от там, те са официалния вносител за България на Беармач и май сега е точния момент да се провери и купува изгодно.
    Тъй като някой явно си мисли, че правя реклама, държа да уточня, че не е така, просто споделям какво разбрах миналата седмица, като си купувах ремък. Който купен тук е на същата, че дори на една идея по-ниска цена отколокото от Падок например.
    Последно редактирано от zzlatev; 05-02-10, 19:07.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #77
      До: Специални цени в Дару кар за части за ЛР

      Код:
      * ДАРУ КАР АД работи само с ОРИГИНАЛНИ BMW РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ.
      Отстъпката за резервни части е валидна само за ремонти,
      извършени в сервизната база на ДАРУ КАР АД в рамките на акцията.
      Мисля, че това ще важи и за резервните части на Land Rover . С една дума, по-тънки резервни части-да, но ако ние Ви ги сложим, което пак става .

      Коментар


      • #78
        До: Специални цени в Дару кар за части за ЛР

        Аз купих ремък, монтира ми го Митко Фулдата, а не тези в Дару. Но другата седмица ще трябва да купувам един обтегач за тоя ремък и ще проверя точно кака седят нещата.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #79
          До: Специални цени в Дару кар за части за ЛР

          Ами за по-малки части наистина може би ще се минава "по-тънката лайсна", дано е така и за други по-големи (скъпи неща). Като провериш пиши моля те за да знаем какво става.

          Коментар


          • #80
            До: Специални цени в Дару кар за части за ЛР

            За евтини части позапитайте и Zlatoto_zd. Като знам на какви цени купува ,а Дискавърито върви и не спира.

            Коментар


            • #81
              До: Специални цени в Дару кар за части за ЛР

              Първоначално публикуван от Бай Гуджан Преглед на мнение
              Ами за по-малки части наистина може би ще се минава "по-тънката лайсна", дано е така и за други по-големи (скъпи неща). Като провериш пиши моля те за да знаем какво става.
              Ще имам грижата до вторник да сверя нещата в детайли.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #82
                В Русе вече има Диагностика на въздушно окачване за Range Rover

                Четох много мнения за и против вуздушото окачване на Range Rover и даже за хора, които са го заменили с пружини и в последствие отново са възстановили оригиналното окачване. Аз съм от Шумен и най-големия ми проблем беше диагностиката на въздушното окачване, когато запише грешки, просто минава в авариен режим и ляга на тампони Понеже знам, че има много хора, които имат същия проблем, бързам да споделя, че в Русе вече има, кой да прави такава диагностика. Моят Рейндж Ровър изписука няколко пъти за грешка и след това легна на тампони. Един приятел ме светна за Русе и ми даде телефона. И така лека полека се доДРУСАХ ))) до Русе, едно доста компетентно момче закачи някаква малка черна кутия, каза ми, кой сензор да сменя, изчисти ми грешките и О Чудо след 2 минути Рейнджа отново се вдигна. За диагнозата и изчистването на грешките платих 75 лв и отново бях здрав и корав )) Сега чакам да получа сензора да го сменя и нямам грижи.

                Съобщение от модератор:
                Моля, напишете си в профила от къде сте.
                Горе в дясно има бутон търсене, опитайте с него преди да пуснете нова тема !!!
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-02-10, 11:11.

                Коментар


                • #83
                  До: В Русе вече има Диагностика на въздушно окачване за Range Rover

                  Колега ..... мен ще ме е срам да ти поискам повече от 20-30 лв. за цитираната процедура ......

                  На това му се вика .... "бръснене на сухо"..... абе, .... направо "дране" ....
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #84
                    Отстъпки

                    Здравейте, днес съм в особено настроение и реших да пусна една темичка която може да ви бъде от полза. Понеже ползвам отстъпка от магазините за авто части "Евро-07", ако някой колега му трябват някой по-скъпи части бих могъл да помогна, че тази криза е тежка за потдръжката на автомобилите а и не само за тях. Така че ако ви се налага пишете в тази тема
                    Range Rover 2.5 TDS 1997г.
                    И нека Рейнджът бъде с вас...
                    [COLOR=#3b5998]Живота е болест предавана по полов път![/COLOR]

                    Коментар


                    • #85
                      До: Проблем с диференциала - Freelander

                      Добре,щом в Пловдив няма майстори може ли някой който се е сблъсквал с подобен проблем как е отстранен и къде?В София има ли майстор който се занимава с тези автомобили?Благодаря н а Еmanuilis но в момента няма откъде да пробваме друг кардан, за сега не е проблем ...Лято идва...Пак казвам ,че е на 150 000 км. и не ми се вярва да е сменена вискомуфата ,понеже е карана 3 г. в България и нали пише че е консуматив.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Проблем с диференциала - Freelander

                        Ако имаш път към София може да пробваш при Леви или евентуално при колегата Влади. Последният има собствен сервиз и е притежавал Freelander. Иначе другите официални варианти са Дару и Мото-Пф. Ако колегата mumbler се намеси може всички да разберем кое е най-удачно...
                        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                        LZ1EMS

                        Коментар


                        • #87
                          До: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                          Здравейте, имам проблем с диско II. Прегледах мненията за сервизи, но бих помолил някой да каже адрес и тел. на сервиза на vladi333. Чета добри отзиви за него.
                          Последно редактирано от peterz; 04-05-10, 16:54.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                            Първоначално публикуван от peterz Преглед на мнение
                            Здравейте, имам проблем с диско II. Прегледах мненията за сервизи, но бих помолил някой да каже адрес и тел. на сервиза на vladi333. Чета добри отзиви за него.
                            http://www.autoexpress-2.com/
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-05-10, 17:57.
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • #89
                              До: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                              Благодарско.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

                                Здравейте колеги!
                                Аз съм от Варна и от скоро имам Freelander. Бихте ли ми препоръчали някой сервиз който да ползвам. Благодаря предварително !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X