Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Отзиви от сервиза в Княжево

    Цяла тема може да се отвори , аз два пъти съм ходил и на първия да ми сменят семериг на прединя диф, а другия да ми оправат една раздадка , оставих я там казаха ок ще я направим и идвам след месец и викам каде е , и те няма я , е как така ?! и се оказа че са я оправили и са я продали , и ми твърдяха че са ми звъняли и аз не съм дигал . та събрахма ми някви счупени чарколяци от там в Дарукар и Иван Иванов лично я пое и всичко беше ок . от тогава не хода там само ако нещо го няма в дарукар евентуално го зимам от там.
    просто нямам думи ! А за купар ми остана добро впечетление отначало но след тва малко се разочаровах като си зех дефендера от там но тва е друга тема ,

    Коментар


    • #32
      До: Отзиви от сервиза в Княжево

      При Леви съм ходил едно време и беше читав, но скъп. Имаше едно момче Чочо (много) устат, но си разбираше от работата. И Робърт, ако е още там, е добър жичкаджия. Но Чочо се махна, цените си останаха, последните пъти като съм ходил не останах доволен.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #33
        До: Отзиви от сервиза в Княжево

        Първоначално публикуван от borkozin Преглед на мнение
        ........... А за купар ми остана добро впечетление отначало но след тва малко се разочаровах ................ ,
        +1. В лова се нарича "примамване".
        Досега за 3 пъти в бокса /при Куър/ съм малко над 4 хилки за съвсем елементарни неща. И винаги има едно допълнително ДДС в размер на 20-30 % без да се прави нещо повече от договореното. Просто се обажда служителката/лят и казва: колата ви е готова, но....... Апчихуу.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #34
          До: Отзиви от сервиза в Княжево

          Така е при Купър за едно говорите в началото друго се плаща , но къде да отидем ?????????

          Коментар


          • #35
            Въпрос за бившия сервиз "Жигули"

            Публикацията е преместена в тази тема

            Честита Нова Година на всички колеги от форума!

            Колеги, от 2 г. съм горд собственик на Рейндж Р38 2.5 TD и почти не ми се е налагало да търся сервиз, искам да ви попитам арабина в Княжево читав ли е като сервиз? Виското на перката ми е заминало и ще се наложи да го сменям и ако някой има впечатления от там ще съм доволен да ги сподели. А и също виското подлежи ли на рециклиране някъде? За сега съм се насочил към интернет доставка от Падок и си търся нейде да го сменят.

            Предварително ви благодаря и се извинявам ако темата не е на "място".

            Лека и безаварийна година ви желая на всички!
            Последно редактирано от Goblin; 03-01-09, 21:48.

            Коментар


            • #36
              До: Отзиви от сервиза в Княжево

              Тук препратката на Гоблин към колегата КосьоК ме подсети да добавя нещо. То поразиите били със забавен ефект. Та около коледа смених акомулатор, а дотогава алармата пищеше странно-явно не намира досттъчно ток. И тогава , О Боже, ново откритие: Диодът на алармата изчезнал. Ама то на кой му трябва. Те СОТ-аджиите що не ги крият? Щ'от не са рязани ли?
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #37
                До: Въпрос за бившия сервиз "Жигули"

                Първоначално публикуван от kosyok Преглед на мнение
                .........Колеги, от 2 г. съм горд собственик на Рейндж Р38 2.5 TD и почти не ми се е налагало да търся сервиз, ............!
                Голям късметлия си. И може би затова ще прецениш,че НЕ ТРЯБВА да ходиш там.
                Освен това смяна на виско може да направи всеки. Успех!
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #38
                  До: Отзиви от сервиза в Княжево

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  Диодът на алармата изчезнал.
                  Шъ идваш да го търсим там някуде под корите сигурно е
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #39
                    До: Въпрос за бившия сервиз "Жигули"

                    Първоначално публикуван от kosyok Преглед на мнение
                    ... от 2 г. съм горд собственик на Рейндж Р38 2.5 TD и почти не ми се е налагало да търся сервиз ...
                    Първо, честито за избора и второ е редно да те питаме: ама ти караш ли го въобще (шегувам се разбира се).

                    Явно си попаднал на поддържан екземпляр. Много и безаварийни километри с него.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Въпрос за бившия сервиз "Жигули"

                      Благодаря ти, Никидд-подобно и на теб! А тя моята почти двугодишна история си има предистория както обикновенно-джипката я докараха от Италия с мотора в багажника-някакъв жабар "разбирач" го бил отворил, защото губел мощност-оплакала му се някаква леля собственичка, но при сглобката тук-всичко беше наред. Така карам вече втора зима, като лятото го спрях заради проблем с виско перката, но сега съм се ориентирал към интернет доставка от Острова. Като му дойде времето ще поровя тук за съвети при смяната.
                      Относно карането си напълно прав, защото имам служебен Хайлукс, а по-хубаво от служебната кола няма, знаеш , но с оглед на по-ниските цени на нафтата нещата ще се променят.

                      Всичко хубаво от мен!

                      Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
                      Първо, честито за избора и второ е редно да те питаме: ама ти караш ли го въобще (шегувам се разбира се).

                      Явно си попаднал на поддържан екземпляр. Много и безаварийни километри с него.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Въпрос за бившия сервиз "Жигули"

                        Колега, благодаря ти за съвета-със сигурност ще направя така, но ако имаш време и възможност би ли пуснал линк или да ме насочиш към някой колега за смяната на виско преката-нов съм и още не мога да се ориентирам-ще ти бъда благодарен



                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        Голям късметлия си. И може би затова ще прецениш,че НЕ ТРЯБВА да ходиш там.
                        Освен това смяна на виско може да направи всеки. Успех!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Въпрос за бившия сервиз "Жигули"

                          Първоначално публикуван от kosyok Преглед на мнение
                          Колега, благодаря ти за съвета-със сигурност ще направя така, но ако имаш време и възможност би ли пуснал линк или да ме насочиш към някой колега за смяната на виско преката-нов съм и още не мога да се ориентирам-ще ти бъда благодарен

                          .... напиши си в профила от къде си,за да не те прати на другия край на България.
                          Land Rover Discovery:
                          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Отзиви от сервиза в Княжево

                            Виновен! Вече го поправих

                            Коментар


                            • #44
                              До: Отзиви от сервиза в Княжево

                              Ако виското е като на Диско-то, може да се обадиш, аз придобих опит. Ще се пробваме да го сменим. То е на една гайка хванато. При мен на Диското е на лява резба. Имаше нужда от ключ 32.
                              Ако положението е същото, не е трудно.
                              Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Отзиви от сервиза в Княжево

                                Днес ходих до сервиза че уж се бяхме разбрали да ми погледнат нещо ама някак си забравили за мен и имаха много работа,та тоя сервиз го местят в Люлин някъде до Бул авто май ми казаха,то досега ходех там заради Румен и че ми беше близо па сега вече хептен ги отписвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X