Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Необходима информация за отстъпки, сервизи и препоръка за такива.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Необходима ми е информация за сервизи.

    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
    А за кой Land Rover става въпрос?
    За диско 300 ТДИ. Този с червения номер на общата снимка в последния брой(юли 2008 ) на списание оффроуд бг - 60 години Land Rover .
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 06-04-10, 14:10.
    http://www.irlandetza.com
    Forever is our today
    http://www.lre-bulgaria.org
    мотора на аватара е на Gorgio

    Коментар


    • #17
      До: Необходима ми е информация за сервизи.

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      А за кой Land Rover става въпрос?



      Колега, хайде по-полека с квалификациите Познавам хората там от времената, когато Ленд Ровър бяха някакви джипки на полицията, на които не им се изключва предното и не бих приел подобни квалификации...

      А, аз ги познавам от няколко месеца, когато за спукана тръбичка на окачването на RANGE ROVER, ми заявиха, че компресора е за смяна ( той си работеше идеално ) и клапанният блок е за ремонт ( пак си работеше ), и затова ми поискаха 1600 лв, оправих си колата за 36 лв. в друг сервиз.
      Втори случай, след една две седмици:
      отивам в ДАРУКАР с кола, която работи в авариен режим и не ще да мине 5500 оборота, след три часа чудене и ровене ми заявиха, че трябвало да ми отворят двигателя, разбира се теглих им една п. майна и си тръгнах, оказа се че са разменени две букси на ваносите.

      Само искам да предпаза нещастните хорица от ДАРУКАР, там поголовно лъжат, сменяват части и крадът от колите, знам за случай на сменена здрава глава, заради друга кола и то от преди години.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 06-04-10, 14:11. Причина: Гл.Букви

      Коментар


      • #18
        До: Необходима ми е информация за сервизи.

        По несериозен и измамен сервиз от този на Дару кар не съм срещал.
        Отивам за едно - те проверяват в компа - има части - приемат го за ремонт - казват - 3 дни, след 10 дни ми се обаждат - готово - отивам - за това дето исках да оправят - нямали части - объркали се нещо - щели да ги поръчат и да ми се обадят - още ги чакам - вече 8 месеца, при това два пъти ги подсещам. за сметка на това ми оправили друго нещо за сумати пари - течала ми водната помпа - сменили гарнитура за 163 лв. (само смяна на гарнитура, без помпа, имам фактура). След месец отивам в друг сервиз за друго - казват ми - тече ти гарнитурата на водната помпа, ама как, що, питам предпазливо колко ще ми струва - 10 лв. за гарнитура и 10 лв. за труд - смениха я - вече не тече. Свиреше ми ремъка - отивам в дару - казват трябва да сменим оптегача - 200 лв. - ок - сменят го - обаждат ми се , било готово - отивам - пак свири (малко по-слабо) - ми кво ще правим - ми незнаем - ще сменяме ролки - ама коя - миии наред. както и да е след доста разправии смениха ремъка и спря да свири - допреди една седмица - започна пак да свири и докато отида до сервиза - оптегача изпадна. има и още но ме мързи да пиша.
        с две думи - па-далеч от дару
        Land Rover Discovery 2,5 TDI 1996

        Коментар


        • #19
          До: Необходима ми е информация за сервизи.

          При Влади 333 съм доволен - смяна масла, по предница, но там със скоростни кутии ме препратиха или в Бояна(бил кисел) или близо до сливница/к.величков.

          Отидох с надеждата да ми запише час, че е много зает, и го помолих да чуе за какво ручене става дума. До там. Веднага ми взе ключовете и каза да я оставям. Сега чакам диагноза... ще ми се да дойда на събора
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 06-04-10, 14:11.
          http://www.irlandetza.com
          Forever is our today
          http://www.lre-bulgaria.org
          мотора на аватара е на Gorgio

          Коментар


          • #20
            До: Отзиви от сервиза в Княжево

            Аз лично съм много доволен от този сервиз - от около година ходя само там. Мисля че цените са прилични, изглежда имат части, имат и втора употреба части. Изглежда и че разбират от ленд ровъри - оправиха ми няколко дребни проблема дето в много други сервизи неможаха.
            Land Rover Discovery 2,5 TDI 1996

            Коментар


            • #21
              До: Отзиви от сервиза в Княжево

              Офтопик:

              Кириле, чакай, чакай! Ти не беше ли с една бяла Витара? Пък сега с Диско?! Ако е така, то къде ти е темата " Да се похваля " ?

              Коментар


              • #22
                До: Отзиви от сервиза в Княжево

                Днес бях там и останах довлен,разбират си от работата и бачкат бързо и свястно(можеби щот им висях на главата де) отстраниха някои дребни проблеми за които въобще нямаше да се сетя,за цените им зависи какво ти правят,някои неща са скъпи други евтини

                Коментар


                • #23
                  До: Отзиви от сервиза в Княжево

                  Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
                  .............. зависи какво ти правят,някои неща са скъпи други евтини
                  Не зависи какво ти правят, а как те преценява Хабиб/и/. Цената е според клиента, което е изключително дразнеща практика. Относно качеството - момчетата си разбират от работата, но никога не оставяйте окончателната диагноза на арабина /способен е да издои и котка/. По-добре - Румен. Той е един от малкото щастливци, на когото работата доставя удоволствие.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Отзиви от сервиза в Княжево

                    Да абсолютно си прав,и на мен ми се стори че определя цените на око, а за Румен действително си разбира от работата и работи с мерак и удоволствие

                    Коментар


                    • #25
                      (-) да се чете минус !!!!

                      Понеже темата за цената на труда нещо не успях да я намеря пиша тук, което само по себе си е по-правилно.
                      Та днес си взех джипката след 2-дневен ремонт / смяна на ел.мотор на отоплението и проверка на ходовата част/
                      Впечатления - катастрофални. Заявявам : Повече няма да стъпя там. Аз иначе казано честно ходех само заради Румен, който е изключително читав мъж и техничар. Но както е известно рибата се вмирисва от главата и то не само по Никулден.
                      Какво се случи?
                      Смяна на ел.мотор с такъв 2-ра употреба /100 лв/, който не може да се пусне на първа степен, ако не се мине през трета.
                      Естествено процедурата е свързана със сваляне на таблото.
                      Отивам да взема джипа и виждам, че СД-то стърчи 3 пръста над централната конзола. Ама неможело да влезе-пречели буксите. Поисках да го дооправят, но това не можа да се случи. Кандисах, щото съм болгар и викам - аре добре, давай да плащам. Обявяват ми цена с 50 лв по-висока от договорената. Естествено им казвам, че повече пари няма да вземат, без да обяснявам, че всъщност заслужават по-малко. Арабинът взима парите с неудоволствие и почва да ми обяснява колко съм хитър и колко се е минал, защото видите ли в Дару моторчето /ново/ било 420лв., пък аз съм бил проверил и съм го преебал. Както и да е плащам и тръгвам. И стрес. Волан, завъртян на 90градуса, излизам от сервиза и на 100м КАТ. Посягам за колана, опитвам да го заключа, но няма къде. Покарах 4-500м и кръгом. Нарещникът за колана беше наврян под пластмасата на плотчето между предните седалки. Това и да иска някой незнам как ще го направи. Воланът си бил така, щото го били белЕзалЕ. На думите ми "Айде сваляй волана да видим", Купър ми вика: "Ела да пием кафе", обаче не ми направи.
                      Оправиха волана, извадиха насрещника на колана и аз с бесна газ се изнесох от там. На гърбицата на излизане кората над педалите ми падна върху краката. После установих,че не работи зумера за забравени светлини, който лично аз съм си монтирал и до предния ден си работеше. И като капак надървеното/полуизвадено/ радио не може да хване нито една станция. А аз без радио съм като без нафта. Пробвах, ресетвах и накрая - в Авител. Оправиха го момчетата за час и половина, взеха 16 ?! лв /разглобява се централната конзола/. Оказа се, че и антената не е била сложена. Явно радиото щеше да е навън, ако я бяха вързали и са я махнали за да има повече място.
                      Не ми се пише повече. Съдете сами. Разчитах на Румен, но той е направил демонтажа, показал е на мушмороците и е казал " Събирайте". И се е случило, както пише Яро- събрали са таблото като в Надин.
                      И последния гвоздей: Преди 2-3 месеца отивам в Рам Партс и казвам на арабина: "Правихте ремонт на кормилната кутия, а сега тече като лейка"
                      Отговор: "Ние сменихме само семеринга на хебела, не сме правили ремонт" И случайно намирам аз сметката. И вътре пише: Ремонт кормилна кутия 180лв, труд 250лв. Ебати семеринга /и за него имаше отделна цена ~10-тина лв./. А аз сравнително скоро /тази година/ ремонтирах кутията -210-220 лв за рециклиране и труд.
                      Изводите са извадени.
                      То имаше и още нещо, но съм уморен емоционално и не се сещам.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Отзиви от сервиза в Княжево

                        Цецо, закъсал си го с този арабеск!!!!
                        Защо не пробвате в сервиза на Кр. село. Не че имам някакви оплаквания, но само там водя Диското като се наложи. Пичовете разбират от Ровери , а и цените за горе-долу разумни /24лв./час работа/.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Отзиви от сервиза в Княжево

                          Ужас, за Леви пък направо не ми се започва темата

                          Коментар


                          • #28
                            До: Отзиви от сервиза в Княжево

                            Първоначално публикуван от rumy Преглед на мнение
                            Цецо, закъсал си го с този арабеск!!!!
                            Защо не пробвате в сервиза на Кр. село. Не че имам някакви оплаквания, но само там водя Диското като се наложи. Пичовете разбират от Ровери , а и цените за горе-долу разумни /24лв./час работа/.
                            Да,да от трън та на глог.
                            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                            Коментар


                            • #29
                              До: Отзиви от сервиза в Княжево

                              Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                              Ужас, за Леви пък направо не ми се започва темата
                              Защо? Кажи, оплачи се - за всички може да е полезно. Нали затова е форума...
                              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                              LZ1EMS

                              Коментар


                              • #30
                                До: Отзиви от сервиза в Княжево

                                Най-малкото трябва да е в друга тема, но съм го посещавал и не е просто така. Реално е по-добре, но хмм мен ако питаш, същата песен в друга тоналност пее... Само за пример, сменяли са ми части, които не са за смяна, за да си приберат старите и да ги рециклират и продадът за нови...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X