Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Vitara и нейните гуми

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Vitara и нейните гуми

    Мисля да си сложа на Витарата Я-409 235/75/15
    Как мислите ли,че ще се даржи добре на пътя и няма ли да са и големи тез гуми.
    PS колата се ползва 80% на асвалт.
    Благодаря:
    LZ1RVD

  • #2
    не са ли малко високи тези гуми за асфалт мисля че в твоя случай по нискии широки гуми ще е по добре по стабилен ще е

    Коментар


    • #3
      Ако мина на по ниски ще се намали и клиренса,а не гона това
      LZ1RVD

      Коментар


      • #4
        ами в такъв случай са добри но ще внимаваш с високите скорости и най вече зимането на завой с висока скорсот както и леко клатене по магистралата с голяма скорост

        Коментар


        • #5
          Нещо бъркаш. Я-409 е 215/90/15 и е за всичко друго, но не и за асфалт! Четири такива гуми са 100 кила! Витарата ще види зор


          Виж за повече инфо тук:
          http://www.uazbuka.ru/wheels.htm#rez

          Коментар


          • #6
            Гледах едни ама бяха 235/75/15 може и ас да баркам каква гума да сложа от руските като се има предвид,че 205/75/15 е оригинален размер такаче клиренса да е над 3.5см.
            Благодаря
            LZ1RVD

            Коментар


            • #7
              Не знам на Витарата колко инча са широки джантите. Оттам следва всичко. Трябва да са 6" минимум за 235. Виж на сайта, който ти дадох има инфо, отзиви и достатъчно данни за руските гуми. Явно, че основното за теб е цената, щом се интересуваш от тях

              Коментар


              • #8
                Един приятел сложи на витарата 235/75/15 и му опираха в калниците с 4 човека! не много и тои така си я кара, но го имаи напредвид

                Коментар


                • #9
                  според мен бъркаш марката, витарата не е УАЗ, с тези гуми ще бракуваш ходовата част доста бързо, ако не се пребиеш някаде в някой дъжд. а размера според мен не е подходящ, защото колата ще стане доста нестабилна и ще изгуби доста от и без това слабата си динамика, това разбирасе като сложим на страна факта, че ще опират в калниците.

                  не е толкова лесно да сложиш по - големи гуми, затова трябва лифт и още разни преработки
                  drive alive

                  Коментар


                  • #10
                    Благодаря на всички за мнениата
                    Ама маи само си чесате езиците
                    Цената не ми е проблем джантите са 7 инча просто ми хареса гумата и търсех одзиви за нея.
                    go go go не баркам марката а мои ти баркаш форума
                    ас знам че се дава мнение като имаш опит с тези гуми и с тази кола ....А ти маш ли???????
                    Ас карах с такива гуми и съм доволен от тях
                    днес сложих за проба такива и витарката даже варти и гуми нищо,че са широки и бая повече от 4 човека трябва да се качат та да опре в калниците.
                    БАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА МНЕНИАТА...
                    LZ1RVD

                    Коментар


                    • #11
                      409 са супер за след асфалта, най-доброто от бюджетните. Обаче на асфалта реве, и на лед я няма никаква. На измръзналия асфалт де. За арките не знам. За мене единственият и кусур е че не може да се монтира без вътрешна. Изпуска се нормално до 0,5 атм.

                      Коментар


                      • #12
                        С тази Витара трябва да покараме някой ден

                        Коментар


                        • #13
                          да имах витара 2 години, и да карал съм този размер на нея

                          и след като всички ти казаха да не слагаш тия гуми, а ти си ги сложил вече, значи ти си объркал форума.
                          drive alive

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от go go go
                            да имах витара 2 години, и да карал съм този размер на нея

                            и след като всички ти казаха да не слагаш тия гуми, а ти си ги сложил вече, значи ти си объркал форума.
                            Венци трябва да ви отдели време и място за реклама ,просто Rado1 е попаднал на ново място ,както и аз преди 1,5 години .Rado1 не е срамно да попиташ,срамно е да не знаеш.Успех
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              ейй такива хора няй много ме дразнят да видел какво ще кажем ами да беше казал че така или иначе ще го сложиш немаше нужда да се нашъваме да пишем и да даваме съвети като после ще се исмешш на хората дето си чешат езиците
                              много тъпоооо :x

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X