Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Vitara и нейните гуми

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Недейте така с моята Витара съм се качвал къде ли не.

    Коментар


    • #17
      Витарата е змей под прикритие . а да се турат руски гуми на японско возило ми е много харашо и интересно. колега пусни снимки да видиме са ко иде реч.

      ко ви дреме че не е послушал ко му говорите. нали тряа да има и експериментатори, инак ше станем на стадо офце. пък ако е збъркал ще си пати той, не ние. нали!?

      Коментар


      • #18
        на мен не ми дреме че не ме е чул мен или останалите дразни ме това че се изкарва тарикат не си чешете езиците аз ги сложих вече
        е това на какво прилича

        Коментар


        • #19
          виж сега, не си струва да се косиш. защо ще разбереш следващият шът като попита нещо, което му е важно. не че хората тук трябва да са докачливи или отмъстителни, просто ако не те взимат на сериозно няма как и ти да си сериозен. всеки си преценява как да се държи. ако помниш имаше тема кой е по-понай камйон. и сички пишеха за самолети. тва е. да пита пак нещо ако иска и пак и пак.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от bobsen
            на мен не ми дреме че не ме е чул мен или останалите дразни ме това че се изкарва тарикат не си чешете езиците аз ги сложих вече
            е това на какво прилича
            Като си ги сложил да ги сръчкаме някаде

            Коментар


            • #21
              пич аз нямам витара да е ясно
              няма да се кося вече или поне ще се опитам

              Коментар


              • #22
                ти какво караш?

                Коментар


                • #23
                  имам Уаз469,Газ53,Газ24 това ми е автомобилния парк ако това го напиша в някой форум за коли ще ме земат за собственик на гробише за коли пробвал сам се ама ако колата не вдига от 0 до 100 за макс 8 сек е катафалка

                  Коментар


                  • #24
                    Тия големи спецове по катафалките бе ... Що тогава не обяснят що не сяка година загива човек в УАЗ, а с бегачките - секи ден. Че и мирни хора убиват. Мани ги, кухи лейки.

                    Коментар


                    • #25
                      ха то тея са гробници направо, и за 80 секунди няма дигнат 100 сигурно повината изобщо не дигат 100

                      Коментар


                      • #26
                        м да много си прав ама поне имам време да се насладя на пейзажа около мен

                        Коментар


                        • #27
                          лелееее колко съм прост, ама и вие не се сещата, той колегата иска да я прави витарата като голф 2 с решетка от 3

                          ама понеже не се е сетил каде в офроуда може да има приложение на сини лампички, неони и тунингови капачки на вентилите и е решил да ги замени с много по - скъпа и впечатляваща екстра, която качва поне 20 к.с. гуми off road stile

                          и сега като го видят на светофара и ще изтръпват от ужас хората ... ще си казват лелеееее тоя с тия гуми ....
                          drive alive

                          Коментар


                          • #28
                            Да, и през целия път те изпреварват. Едни и същи В Бургас стигат 10 минути преди тебе и каталясали. Иначе много разбират от комфорт. Това ако стигнат де. Няма да забравя един син голф с велосипеди на покрива. Цяла нощ ме изпреварва, влачех се със заклинили спирачки, сигурно 20 пъти. А на разсъмване малко преди Карнобат стоеше в тревата до пътя, сигурно два метра надолу, и хлапето на дясната седалка - мъртво.

                            Коментар


                            • #29
                              да за съжъление си прав те непрекъснато пълнят птп рубриките което е много жалко но пък имам скромното мнение че притежавам едни от най добрите руски автомобили с малки изключения а тромавата ми и гадна волга днес чукна 450 хил без сериозни повреди ех колко съм тъп че я карам още
                              не че е върха на сладоледа

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от Rado1
                                Благодаря на всички за мнениата
                                Ама маи само си чесате езиците
                                Цената не ми е проблем джантите са 7 инча просто ми хареса гумата и търсех одзиви за нея.
                                go go go не баркам марката а мои ти баркаш форума
                                ас знам че се дава мнение като имаш опит с тези гуми и с тази кола ....А ти маш ли???????
                                Ас карах с такива гуми и съм доволен от тях
                                днес сложих за проба такива и витарката даже варти и гуми нищо,че са широки и бая повече от 4 човека трябва да се качат та да опре в калниците.
                                БАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА МНЕНИАТА...
                                Абе брато ти нещо
                                мога да ти дам един безплатен съвет, намери си евтини карета и пиньони и се договори за отстъпка за количества.
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X